[Bug] Quest "Spis Cudzołożnic"

+
[Bug] Quest "Spis Cudzołożnic"

W sumie to 2, pierwszy to audio podczas piosenki brzmi jakby ktoś ją pociął(prawie każdy wers) na części a potem skleił z powrotem tylko ,że to dupy za przeproszeniem. Drugi to
Kiedy Pricilla zaprasza nas do pokoju w Zimorodku, w połowie rozmowy Pricilla zmienia pozycje i idzie w lewo, problem w tym ,że nagle w kadrze pojawia się druga Pricilla wachlująca się wachlarzem. I tak obie sobie tam stoją, jedna za drugą aż do koca dialogu.
Wygląda to komicznie na początku myślałem ,że to doppler czy iluzja.
 

topiq

Forum veteran
Uff a już myślałem, że tylko ja tak mam z tym pociętym tekstem. Fajna piosenka ale te przeskoki jakby między plikami to jakaś masakra. Patch 1.05 chyba więcej namieszał niż poprawił. Zdaje się był chyba wydawany pod presją graczy na weekend i są tego widoczne skutki.
 
W sumie to 2, pierwszy to audio podczas piosenki brzmi jakby ktoś ją pociął(prawie każdy wers) na części a potem skleił z powrotem tylko ,że to dupy za przeproszeniem
Problemem jest udziwniony system odgrywania cutscenek, w którym gra odpala kolejne ich fragmenty a obraz i dźwięk idą sobie po swojemu, a kolejne fazy cutscenek są synchronizowane do wideo, które najwyraźniej nie idzie w odpowiednim tempie,
 
Top Bottom