"Dogrywka" - Uwaga! KONKURS dla Fanów Wiedźmina

+
"Dogrywka" - Uwaga! KONKURS dla Fanów Wiedźmina

Panie i Panowie​

Osobą, która jako pierwsza przesłała prawidłowe odpowiedzi, zgodnie z regulaminem "Dogrywki" , jest forumowicz kryjący się pod pseudonimem :



Paweł


Wszystkim Wam, serdecznie dziękuję za udział w konkursie :)

Posiadacie naprawdę dużą wiedzę związaną z Wiedźminem - czego Wam gratuluję :)

Mam nadzieję, że idea konkursów dla Fanów będzie się rozwijać :D

Życzę Wam , dobrej nocy i pogodnej niedzieli.

Pozdrawiam

KolekcjonerX





Pytania konkursowe "Dogrywka" i odpowiedzi :


1. Jak nazywał się pustelnik, który odnalazł na bagnach ranną Ciri ? (Vysogota z Corvo)

2. Kto odwiedził Jaskra w bordelu Mamy Lantieri, składając mu ofertę (rządając), aby wyjawił sekrety swej ballady ? (Rience)

3. Proszę wymienić przynajmniej dwa imiona dziewczyn, które mieszkały u Nivellena, w zamian za dobra materialne? (Fenne – Primula – Ilka – Venimira)

4. Kogo przetrzymywali w trumnie havekerzy ? (Cahir aep Ceallacha)

5. Kto „Tylko raz w złości powiedziałem...” przyczynił się do rzucenia klątwy na córkę Foltesta i Addy? (Ostrit)

6. Jakie medaliony nosił na szyi Leo Bonhart?. Proszę wymienić. (wilka, kota, gryfa)

7. Jak zwany był rycerz Borch ?, oraz jakie imiona ( w skrócie) nosiły jego dwie towarzyszki? (Trzy Kawki , Tea i Vea)

8. Kogo udawał doppler Dudu w karczmie „Grot Włóczni”? (Dainty Biberveldta)

9. Jak nazywał się rycerz króla Artura, który spotkał Ciri nad jeziorem ? (Galahad z Caer Benic)

10. Jak nazywał się chłopiec, który oprowadzał Ciri po Gors Velen ( polecony przez Molnara Giancardiego) ? (Fabio Sachs Młodszy)

11. W1 - Proszę podać, Akt ( w grze) lokalizacje lub miejsce, w którym możemy spotkać postać Zdenka ?( Akt V - Bagna - Jaskinia Uchodźców )

12. W2 – Jak nazywał się strzelec, wyróżniony awansem przez króla Foltesta, który walczył razem z nim pod Brenną i w kampanii ? (Norman Sador)





Uznawałem odpowiedzi:

- które zawierały imię bez pochodzenia postaci np.: Vysogota , Galahad....

- gdzie wdarła się 'literówka'

Zwycięzcę podam już za 5 min.




Regulamin konkursu „Dogrywka”:

pkt. 1 – Konkurs przeznaczony jest dla osób mieszkających w Polsce , posiadających konto na forum: pl.thewitcher.com/forum/ (PL), posiadających adres wysyłkowy na terenie Polski.

pkt. 2 – Na pytania konkursowe tj: 10 (dziesięć) pytań związanych z sagą i opowiadaniami o Wiedźminie i 2 (dwóch) pytań związanych z fabułą gier komputerowych: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów , należy odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie („kto pierwszy ten wygrywa”) , a prawidłowe odpowiedzi (wszystkie 12) przesłać na adres e-mail:

kolekcjonerx@interia.eu

Proszę nie zapomnieć o ponumerowaniu odpowiedzi, np.:
1 -
2 -
3 -
itd.

Pytań w sumie jest 12
.

W temacie wiadomości wpisujemy
: konkurs - pseudonim z forum ( osoba która wygra , po konkursie dośle mi dane do wysyłki)

Ważne!!!

Wygra osoba, która jako pierwsza prześle na podany adres e-mail prawidłowe odpowiedzi.

Podkreślam:

po pierwsze: prawidłowe

po drugie: jako pierwsze

pkt. 3 – Każdy zarejestrowany użytkownik forum: pl.thewitcher.com/forum/ (PL) , może wysłać tylko jednego e-maila zawierającego odpowiedzi. Każdy kolejny e-mail przesłany przez tego samego użytkownika forum – nie bierze udziału w konkursie.

pkt. 4 – Osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie, na podany wyżej adres e-mail, otrzyma unikalny,kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL.

pkt. 5 – Pytania konkursowe, zostaną podane w tym wątku (na pierwszej stronie – powyżej regulaminu), w sobotę tj. 14.09.2013r , około godziny 21.00 ( proszę uważnie śledzić wątek i odświeżyć ok 21.00 )Na odpowiedzi czekam : od pojawienia się pytań konkursowych w poście do godziny 22.00 tego samego dnia , po godzinie 22.00 - przesłane odpowiedzi, nie brane są pod uwagę.
Przy wpisywaniu odpowiedzi, proszę pamiętać o poprawnym nazewnictwie , zgodnym z treścią książek A. Sapkowskiego. Słowotwórstwo będzie traktowane jako błędna odpowiedź.

pkt. 6 – Nagroda zostanie dostarczona kurierem, na wskazany przez zwycięzce adres w Polsce.

Życzę powodzenia w „ Dogrywce”

KolekcjonerX





Na początku chciałbym Wam serdecznie podziękować za udział w konkursie :)/>/>/>/>/>/>/>/>/>

Mam nadzieję , że pomysł Wam się spodobał i że warto będzie go powtarzać na różnych 'obszarach' związanych z Wiedźminem.(oczekując W3)

Obecny konkurs, głównie zawierał pytania z książek A. Sapkowskiego - takie było moje założenie :)/>/>/>/>/>/>/>/>/> (dla wyjaśnienia łatwych pytań z gier).

Gratuluję Wam , wiedzy - pomysłowości i sprytu :D/>/>/>/>/>/>/>/>/> (jest email , w którym prawie każda czcionka odpowiedzi jest inna :D/>/>/>/>/>/>/>/>/> )

W konkursie wzięły udział 24 osoby.

Biorąc pod uwagę: Regulamin konkursu, oraz zadane pytania i prawidłowe odpowiedzi (pełne), po dokładnej analizie zawartości Waszych emailów, które otrzymałem ... ogłaszam wszem i wobec .... iż mamy w dniu dzisiejszym tylko jednego zwycięzcę , a mianowicie:










SMiki55

Serdecznie gratuluję, jako jedyny przesłałeś prawidłowe i co najważniejsze pełne odpowiedzi :)/>/>/>/>/>/>/>/>/>


W razie jakichkolwiek pytań i zastrzeżeń , proszę o kontakt na PRV.


Oczywiście, przewiduję 'dogrywkę' już bez udziału SMiki55 ;)/>/>/>/>/>/>/>/>/> , już w najbliższych dniach :)/>/>/>/>/>/>/>/>/> do wygrania pozostaje jeden kufel.



Pozdrawiam

Kolekcjoner X











Pytania konkursowe i odpowiedzi :




1 - Miecz, który Geralt otrzymał od Zoltana nazywał się? , (Sihill)




2 - Runy - które widniały na mieczu Zoltana, w tłumaczeniu znaczyły ? ,( „Na pohybel skur....nom”)




3 - „…. . Ale potraktuj to jako tajemnicę spowiedzi.” Komu Yennefer, wyznała ile ma lat ?(Sigrdrifo)




4 – Proszę wymienić kamratów Profesora, zabitych przez Geralta. (Heimo Kantor i KrótkiYaxa )




5 - Jak kazał mówić na siebie korred, z piwnic Zurbarr
 
Mam pytanie, w mailu mamy się podpisać, czy o nick spytacie później? Bo to może być kilka cennych sekund.
 
He, he - optymista! 1 godzina na 10 pytań z książek i 2 z gier?

Chociaż... są tu jednak tacy specjaliści, którzy pewnie odeślą prawidłowe odpowiedzi po 5 minutach. Ja wprawdzie czytałem i grałem (zresztą wciąż gram) ale bardziej preferuję "wczówkę", niż "wkuwkę". Dlatego też często muszę najpierw pomyśleć, czasem nawet gdzieś zajrzeć, zanim podam odpowiedź. No nic, z poziomu obserwatora pewnie również będzie to pasjonujące :) .
 
PATROL said:
Mam pytanie, w mailu mamy się podpisać, czy o nick spytacie później? Bo to może być kilka cennych sekund.

podajemy w tytule wiadomości: konkurs - pseudonim z forum ( osoby które wygrają , podadzą nam adres, na który nadamy nagrodę)
 
Polliver said:
Powiedzmy sobie szczerze, ale wygra Smiki, nasz forumowy spec i omnibus.
Zgadzam się xD. Fanem Wieśka jestem, Sagę przeczytałem, gry poprzechodziłem (kilkukrotnie) etc., ale SMiki55 to już musiał sprzedać duszę, bo żeby całą Wiedźmińską Wiki wypełnić na jednym życiu to nie wiem kim trzeba być xD.
 
Dlatego są dwa kufle - jeden dla Smikiego, drugi dla osoby, która będzie po nim.

Zespół benefaktorów wszystko przewidział!
 
Michax said:
Nie wiedziałem że stworzył całą wiki SMiki55 :D Ma chłop banie :) Ehh.

Też nie wiedziałem. Serio? Czyli inni redaktorzy to tylko moje troll-konta, tak?

Wypraszam sobie takie insynuacje, nienawidzę przypisywania komukolwiek czyichś zasług, nawet mnie. Można zresztą sprawdzić listę najbardziej aktywnych redaktorów, jestem dopiero na drugim miejscu.

Co do konkursu - nie odpowiem na pytania, bo ich nawet nie widzę ;)
 
SMiki55 said:
Też nie wiedziałem. Serio? Czyli inni redaktorzy to tylko moje troll-konta, tak? />

Wypraszam sobie takie insynuacje, nienawidzę przypisywania komukolwiek czyichś zasług, nawet mnie. Można zresztą sprawdzić listę najbardziej aktywnych redaktorów, jestem dopiero na drugim miejscu.

Co do konkursu - nie odpowiem na pytania, bo ich nawet nie widzę ;)/>
Bo będą w sobotę :p Łee drugie miejsce :D
 
Mądry to Ty może jesteś, ale bystry to już nie Ja mam to samo co mrwrobel, staram się wyobrażać, wczuwać, a pamiętam tylko niektóre sceny. I mam tak z każdą książką, dlatego miałem problemy z lekturami.

Wydaje mi się, że maritimus będzie drugi.
 
Boję się, że będę chciał za szybko napisać, i mi się poplączą palce i będę musiał poprawiać wyrazy.
 
Warto spróbować, choć faktycznie będzie to bardziej pisanina na czas. Ciekaw jestem, jak trudne będą pytania, czy bedą mocno szczegółowe czy raczej dla tych, co choć raz zagrali i Sagę przeczytali
 
Top Bottom