Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
@HuntMocy

Może przesadza, ale jednak ma trochę racji. Niektórzy ten pancerz chcieliby mieć wcześniej, a Kaer Morhen jest dosyć późno w wątku głównym. Jak ktoś przechodzi grę na 100% to jednak sobie trochę poczeka zanim tam dojdzie.
 
witam 2 nowe DLC zwiazane z tris i nowy quest zablokowaly moja dalsza rozgrywke przy pobraniu tych dodatkow ----->oraz uruchomieniu gry-----> nacisniecie KONTYNUACJI wyskakuje mi komunikat o tresci : ''DO WCZYTANIA ZAPISU POTRZEBNA JEST NASTEPUJACA DODATKOWA ZAWARTOSC: ZESTAW WYBORNYCH KUSZ po czyn nie da sie nic zrobic
MA KTOS PODOBNY PROBLEM ????
 
@owczar100190, Galaxy lubi płatać figle i usuwać różne rzeczy. Sprawdź czy dodatki są nadal zainstalowane (jest cały folder DLC). Jeśli nie to spróbuj ponownie pobrać i zainstalować.
 
witam 2 nowe DLC zwiazane z tris i nowy quest zablokowaly moja dalsza rozgrywke przy pobraniu tych dodatkow ----->oraz uruchomieniu gry-----> nacisniecie KONTYNUACJI wyskakuje mi komunikat o tresci : ''DO WCZYTANIA ZAPISU POTRZEBNA JEST NASTEPUJACA DODATKOWA ZAWARTOSC: ZESTAW WYBORNYCH KUSZ po czyn nie da sie nic zrobic
MA KTOS PODOBNY PROBLEM ????

Z menu Wieśka w Galaxy wybierz Verify game i ponownie wgraj DLC.
 
Co jest niby idiotyczne, bo chyba nie załapałem twojego posta

no właśnie to, że chciałbym go mieć wcześniej... oczywiście, że związek z Kaer Mohren jest na miejscu, ale cholera... to naprawdę daleko w fabule. Poza tym skoro pierwszy set jest na 14lvl to ciężko go było umieścić gdzieś w Velen? Wiedźmini wędrują to i schematy mogą gdzieś zostawiać - zresztą tak to jest rozwiązane z pozostałymi setami. Irytuje mnie to, że poziomy i lokalizacje questów są po prostu nie przemyślane (vide wałkowane nie raz i nie dwa questy na Skellige - pierwszy na 16lvl a znajdziesz tam i takie na 11lvl)... Jeśli mamy być logiczni, po co mi schemat na 14lvl, skoro mogę go zdobyć dopiero w okolicach 20lvl? Może od razu startowy trzeba było dać na 20lvl i odpowiednie statystyki, a mistrzowski zostawić na New Game+ o ile takie się pojawi... No rozwiązań jest mnóstwo, ale REDzi musieli zrobić tak, żebym zbroję mógł nosić ale nie mógł jej zdobyć.
 
Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie mogę znaleźć mapę schematów ulepszenia sprzętu szkoły wilka II. Brakuje mi tylko ulepszonego miecza stalowego, ulepszonych spodni i ulepszonych rękawic. Całą resztę mam. Szukam jak głupi po kowalach i płatnerzach ale nikt tego nie ma.
Powiedzcie proszę u kogo mogę znaleźć tą mapę albo proszę o lokalizację tych trzech elementów.
 
A mogę liczyć na mała podpowiedz, kto ma mapę na rynsztunek wilka 3? Nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję za odpowiedź
 
Kowal w Kaer Muire. Jedynym problemem jest to, jeśli skończyłeś gre, zabiłeś Lugosa i twierdza jest opuszczona. Wtedy trzy schematy trzeba szukać na własną rękę.
W opuszczonym drewnianym forcie na płd-zach od Fyresdal
W jednym z kurchanów na płd-wsch od Arinbiorn
W piwnicach zniszczonej twierdzy nad Lofoten
 
@juzosek, generalnie to idzie tak: kowal w Kaer Trolde, kowal w Kaer Muire, kowal w Zalipiu, Hattori w Novigradzie oraz kowal przy rynku w Novigradzie. Nie pamiętam który ma którą oprócz Zalipia, bo sam trochę się naszukałem mapki do drugiego ulepszenia :p
 
Rynsztunek szkoły Wilka jest właściwie wszystkim, czego bym oczekiwał od większości wiedźmińskich pancerzy. Jest to faktyczna kurtka, moim faworytem jest pierwszy tier, pozostałe są relatywnie okej, nawet poziom mistrzowski, choć najsłabszy z całej czwórki, ujdzie w tłumie - na pewno bardziej niż ostatni niedźwiedź, czy ogółem gryf.

Stylistycznie wpisuje się w innych wiedźminów z Geraltowego cechu, co jest ogromną zaletą, kolorystycznie mógłbym się czepiać - ale nie chce. Kolor czerwony, a raczej bordowy nie jest dominujący, całościowo jest super. Wreszcie mam pancerz na całą grę, przy którym nie musze wzdychać po każdorazowym uruchomieniu gry.

Uznam to za swój urodzinowy prezent, dziękuje bardzo droga REDanio.

---------- Zaktualizowano 23:17 ----------

Minusem rzeczywiście jest lokalizacja schematów, ale - niestety - deweloperzy tak mocno pokpili sprawę pancerzy, że przechodząc grę kolejny raz nie waham się w tym aspekcie korzystać z konsoli komend.

To jest najpierw kustomizuje sobie Geralta względem własnych potrzeb - do wbicia co najmniej 8 lvlu i korzystania z pierwszego tieru niedźwiedzia z podmienionymi na Gryfa statystykami - chwała modom - wpisuje komendę autogen i latam w początkowym pancerzu zeskanowanym na mój poziom. Potem poziom czternasty i trzymam się Wilka, w ostatnim tierze wymiennie z Kotem. Unikam przy tym zgrzytania zębami z powodu wyglądu właściwego raczej błaznom, nie wiedźminom.
 
Mnie sie tam mistrzowski wilk patrzy. Zbroja w sensie, bo miecze zostawilem sobie wiedzmiedzia, bo mnie sie patrzy te +75% w krytyku :D Chociaz mialem nadzieje, ze bedzie wygladac bardziej jak ta kurtka z prologu, imho najlepiej wygladajacy kawalek ekwipunku.
 
Mnie sie tam mistrzowski wilk patrzy. Zbroja w sensie, bo miecze zostawilem sobie wiedzmiedzia, bo mnie sie patrzy te +75% w krytyku :D Chociaz mialem nadzieje, ze bedzie wygladac bardziej jak ta kurtka z prologu, imho najlepiej wygladajacy kawalek ekwipunku.

Ja bym tego czegoś z epilogu nie nazwał kurtką :D
 
Nie sądziłem, że zrobią coś, co będzie podobało się mi bardziej niż pancerz kota, ale REDzi znów mnie pozytywnie zaskoczyli:

Pancerz wilka wygląda REWELACYJNIE. To jest to, czego ta gra potrzebowała. Dla mnie jest to kwintesencja wiedźmiństwa: najlepszy pancerz to nie dać się trafić. Poza tym walory defensywne pancerza są IMHO zupełnie nieważne gdy gracz nauczy się systemu walki. Znaki, eliksiry i odwary są tak mocne w W3, że około poziomu 20 gra staje się zbyt łatwa i trzeba szukać wyzwania np. poprzez używanie "słabych" pancerzy.

Szkoda tylko, że nie można go znaleźć szybciej bez posuwania wątku faularnego aż do Kaer Morhen, bo chętnie pooglądałbym go więcej podczas rozmów z NPC.

PS. Teraz tylko czekam na moda, który doda schematy do tworzenia pancerza z Kaer Morhen, bo swój zostawiłem w pokoju Yennefer w gospodzie w Kaer Trolde i oczywiście dostał nóg :). Nie obraziłbym się gdyby crafting autoskalował się do poziomu gracza, jednak jak mówiłem - na dalszym etapie gry właściwości defensywne pancerza przestają mieć znaczenie.
 
To ja mam do szanownej braci małą prośbę. Może, ktoś z was spotkał się z takim oto problemem, gdy po znalezieniu wszystkich części zbroi kota, w waszych "katatoniczkach" nie zapisał się jeden ze schematów?
Bo widzicie byłem wszędzie pozbierałem wszystkie schematy, a ten odpowiedzialny za wyśmienitą zbroje jakimś cudem się nie zapisał.
Może wiecie w jakim pliku trzeba pogrzebać i co zmienić, żeby "na siłę" wpisać do pamięci Geralta ten schemat?
Z góry dziękuje.
 
Top Bottom