Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Ze schematem ktorejs zbroi w jaskini pod Polnocnym Novigradem. Tam gdzie trzeba bylo przelaczac wajchy i wskoczyc to studzienki z utopcami.
Dzięki. Nie zbieram rynsztunku, więc tyle mnie ominęło :/
Na GOGu jest ewidentnie 12 DLC, ciekawe.
 
Opłaca się bo mozna odnalezc ciekawe listy i notki na temat roznych wiedzminow albo magow.

(ukradzione z poprzedniego posta) Swoja droga "city of Honorton" a nie village. Czyzby jakas nowa lokacja?

EDIT: Quest bedzie tutaj
To znaczy, ze to moze dotyczyc tego miejsca, gdzie sa ruiny i gdzie trzeba uzyc kaganka.
 
Last edited:
@pepexp

Chyba nie ma takiej lokacji w angielskiej wersji, więc zapewne tak. Albo po prostu spotkamy ludzi, którzy pochodzą z jakiejś dalekiej wioski, której nie ma na mapie (tak jak kowal z Białego Sadu mówi, że wieśniacy udają się do kowala z sąsiedniej wioski).
 
Chyba nie ma takiej lokacji w angielskiej wersji, więc zapewne tak. Albo po prostu spotkamy ludzi, którzy pochodzą z jakiejś dalekiej wioski, której nie ma na mapie (tak jak kowal z Białego Sadu mówi, że wieśniacy udają się do kowala z sąsiedniej wioski).
Przecież to Rudnik, jest nad Kłomnicą.
 
Zlecienie bierze sie w Rudniku, ale quest ma dotyczyc mieszkancow pobliskiego miasta 'Honorton'.
A dom goscinny Nilfgardczykow dalej zamkniety :(
 
Nie wiedzialem, ze mozna, tzn bylem tam na "teleporcie" ale myslalem, ze jakiegos questa z DLC z tym powiaza.
 
ogólnie dla mnie te DLC z rynsztunkami są mega słabe, jak miałem mały lvl to nie miałem kasy, żeby kupić, jak już mam większy lvl to wiedźmińskie sety są dużo lepsze... a kupić po to, żeby kolekcjonować sprzęt też się nie da bo NIE MA SKRZYNI a juki nie dają za dużego pola manewru w tym temacie...
 
Opłaca się bo mozna odnalezc ciekawe listy i notki na temat roznych wiedzminow albo magow.
po eksplorowaniu znaków zapytania i poszukiwaniach skarbów listy mi już zbrzydły.
Przecież tam można wejść, wystarczy ubrać nilfgaardzkie ubranie galowe.
o gurde, faktycznie xd i do tego jeden z nilfgardzkich żołnierzy zaczął śpiewać "Wróci wiosna, deszcz spłynie na drogi, Ciepłem słońca serca się ogrzeją". Pierwszy raz słyszę.

 
Last edited:
Przydałby się DLC, w którym robimy coś z Kaer Morhen - po zakończeniu wątku głównego zamiast "cofać" czas mógłby płynąć dalej. Wtedy poza kontynuowaniem operacji w okolicy ktoś mógłby wpaść na pomysł remontu całego siedliszcza - co pochłonie sporo złota, materiałów i będzie wymagać ściągnięcia odpowiednich rzemieślników i magów. A cały remont by rozpocząć nową kartę historii tej warowni - nie jako miejsce produkcji wiedźminów (widać ogromną niechęć wiedźminów), ale szkolenia wojowników, czarodziejów i łowców polujących na potwory (choć oczywiście nie na takim poziomie jak prawdziwy wiedźmin). Osoby indywidualne jak i promocyjne pakiety grupowe dla oddziałów z różnych królestw (może nawet reforma Wiecznego Ognia i przestawienie Łowców Czarownic na zorganizowane oddziały wybijania bab wodnych).
 
I kto miałby ich szkolić? Wiedźmini siedzą w Kaer Morhen tylko w zimę. A samo położenie twierdzy jest tajemnicą. To się nie klei.
 
A nawet po śmierci Vesemira zapowiada się, że Kaer Morhen będzie puste nawet zimą... Pamiętajcie, że znamy jedynie 4 żyjących wiedźminów. W tym Geralt, który ma duże szanse spędzić resztę życia z Yenn/Triss z dala od zamku. Lambert, który wręcz nienawidził tego miejsca. Letho, który wybył na południe, nie miał sentymentu do siedliszcza. Zostawał sam Eskel, który na pogrzebi mówi Geraltowi, że chyba poszuka innego miejsca na zimowanie.
 
Last edited by a moderator:
Powiem tyle. Czuje w kościach, że zlecenie będzie się odbywało w wiosce na bagnach (angielska nazwa Frischlow), gdzie znajdują się stosy ciał, które płoną w nocy.
 
Powiem tyle. Czuje w kościach, że zlecenie będzie się odbywało w wiosce na bagnach (angielska nazwa Frischlow), gdzie znajdują się stosy ciał, które płoną w nocy.

Byłoby cudownie. Jak pierwszy raz odwiedziłem Nowy Mogilnik, to byłem pod ogromnym wrażeniem. Zdecydowanie jedna z najbardziej klimatycznych miejscówek w grze. Coś pięknego.
 
Przydałby się DLC, w którym robimy coś z Kaer Morhen

Coś jak Podniebna Twierdza w DA:I? Zbyt duża materia jak na proste DLC.

Poza tym wprost była w grze mowa o tym, że jedyne co trzymało Wiedźminów w Kaer Morhen, to Vesemir, który jako jedyny chyba traktował siedliszcze jako swój dom. W raz z jego śmiercią pomysł dalszego utrzymywania twierdzy nie ma fabularnie większego sensu
 
Powinni dodać brakujące potwory z W1 takich jak bruxa,alp czy cmentar.. No i jakieś rozbudowane zadanie by się przydało ze strzygą... :D
 
W zeszłym tygodniu wyszła informacja o tym, że ma w najbliższym czasie pojawić się schowek na itemy.
W tym tygodniu wychodzi tylko jeden DLC. Ciekawi mnie czy jakoś nie wyrobił się ze schowkiem? Może testy wypadły niepomyslnie?
 
Top Bottom