Wpływ Wiedźmina 3 na grywalność WIedźmina 2

+
Wpływ Wiedźmina 3 na grywalność WIedźmina 2

Witam wszystkich,

Na początek uwaga na ewentualne spoilery.

Po drugie, krótkie słowo wstępu: Przeszedłem Wiedźmina 2 na poziomie trudnym i nie miałem z tym większego problemu (może za wyjątkiem sytuacji, kiedy nie patrzyłem na ekran i Dymitr zabił Geralta "pośmiertnie", bo go rozkrwawił i ja nie zauważyłem tego, bo nie patrzyłem na monitor i tego typu podobnych sytuacji). Zainstalowałem sobie Wiedźmina 3 i zacząłem grać, ale po jakimś czasie uświadomiłem sobie, że nie podobają mi się moje wybory, więc zacząłem grać od Wiedźmina 2 od początku.

I teraz ad rem:
Postanowiłem, że podniosę poprzeczkę i zagram na poziomie mrocznym. Gram prolog i patrzę, a tu bug taki, że ledwo usiedziałem: Geralt ogłuszył znakiem Aard wojaka La'Valettów i go ubił podczas scenki z kamerą kinową. Scenka się skończyła i Geralt nie żył, bo od innego wojaka dostał cios w plecy (podczas scenki lub zaraz po niej, ale tak, że nie miałem szans na zrobienie uniku!).
Gram dalej po wczytaniu i znowu podobna sytuacja!
Dalej, podczas walki z Kejranem ten zabił Geralta podczas scenki z ucinaniem macki: zaczyna się scenka, w której Geralt ucina mu mackę i tu w jej trakcie koniec gry!

Pytanie: czy zainstalowany Wiedźmin 3 wpływa tak na grywalność Wiedźmina 2 (lub ściślej: jej brak, bo nie mam szans na zabicie Kejrana, jeśli ten zabija Geralta podczas scenek z ucinaniem macek!) czy tak po prostu działa poziom mroczny? Jeśli jest to cecha poziomu, to jak walczyć z Kejranem?
 
przecież to osobne gry osobne pliki nigdy nie słyszałem czegoś podobnego żę jedna gra ma wpływ na działanie drugiej
 
No to raczej nic nie wspólnego ,choć zapisy do trójki można wczytać lub tak samo sterowanie mi się zmieniło. Zagrałem chwile w trójkę i potem włączyłem dwójkę i miałem sterowanie klawiatury z trójki.Ale reszta chyba nie ma żadnego znaczenia.
 
Top Bottom