Zadania poboczne, które wbiją status "niezaliczone" po aktywacji głównego questa - "Najbrzydsze dziecko..."

+
Zadania poboczne, które wbiją status "niezaliczone" po aktywacji głównego questa - "Najbrzydsze dziecko..."

Witam, mam pytanie.. jestem w momencie zadania, gdzie trzeba..

zabrać Umę od stajennego, no i tu jest pytanie - które questy poboczne, prócz tego z Lambertem w Novigradzie wbiją się jako niezaliczone?

Wiem, że raz próbowałem i z tego co zobaczyłem, to tylko te z Lambertem, innego nie ma i można po wykonaniu go wykonać bez obaw.
 
Na pewno Ostatnie Życzenie stanie się nieaktualne, podobnie chyba z dwoma zadaniami od Triss.
 
dobra, zrobiłem Ostatnie Życzenie, na etapie Triss jestem po całym balu, teraz nie zostanie nic z Triss pominięte?
 
No, to został ci ten drugi (załącza się po zakończonej rozmowie z Radowidem - po zejściu z jego statku przyjdzie do ciebie kurier i zainicjuje zadanie, o ile dobrze pamiętam oczywiście).
 
No, to został ci ten drugi (załącza się po zakończonej rozmowie z Radowidem - po zejściu z jego statku przyjdzie do ciebie kurier i zainicjuje zadanie, o ile dobrze pamiętam oczywiście).

z którego statku? Zrobiłem tak, że zakończyłem zadanie z balem z Triss, ta odjechała i odpaliłem Ostatnie Życzenie z Yen, jestem w momencie teleportu do wraku na szczycie.
 
Jest to zadanie w Novigradzie. Po odnalezieniu Skurwiela Juniora i wyjściu z jego posesji, zostaniesz złapany przez redańską straż, która przyprowadzi cię na statek króla Redanii w Oxenfurcie. Radowid poprosi cię o pomoc w szukaniu Filippy (zadanie poboczne). Kiedy zejdziesz ze statku i ruszysz kawałek, załączy ci się rozmowa z tym kurierem.
 
A, jeszcze zadanie poboczne od Barona po zakończeniu śledztwa w Velen również przepada. I możliwe, że też przepadnie zadanie od Jaskra z kabaretem (ogólnie o przepadnięcie podejrzewałbym te wszystkie zadania poboczne wynikające z głównej fabuły).
 
Last edited:
dobra, wykonałem Teraz albo nigdy, już nic mi nie wbije jako niepowodzone?
Trochę cię nie rozumiem dlaczego tak za ręke przechodzisz, najlepiej pierwszy raz nikogo się o nić nie pytać, jak wyskoczy niezaliczone trudno gram dalej, cieszyc sie grą.
Później przy drugim przejściu bardzo przyjemnie się gra jak przypadkiem natrafimy na jakiegoś questa którego wcześniej nie mieliśmy, a takich poukrywanych drobnych zadań trochę jest, zresztą na chłopski rozum jak będziesz robił zadańia to gra samym wymogiem poziomu sugeruje ci pewną kolejność.
 
Cześć. Nie chcę pisać nowego tematu, więc zapytam w tym; które zadania w Kaer Morhen muszę zaliczyć przed bitwą? W poradnikach jest napisane "Uwaga! Niektóre zadania zostaną niezaliczone" lub "Najlepiej wykonać przed bitwą". Czy z tych zadań w Kaer Morhen... nie wiem czy dobrze główkuję... zadanie "miecz Berengara" będzie niemożliwe do wykonania z powodu śmierci postaci biorącej niewielki udział w tym zadaniu czy jakiś obszar w Kaer Morhen zostanie zablokowany po bitwie? Chodzi mi o 6 zadań: "Wiedźmińska kuźnia", "Sąsiedzka sprzeczka", "Bastion", "Miecz Berengara", "Echa przeszłości" i "Efekt cieplarniany". Które z nich zostanie zablokowane po ukończeniu bitwy o Kaer Morhen?
 
Na pewno Miecz Berengara zostanie niemożliwy do ukończenia. Wiedźmińska kuźnia oraz Bastion można spokojnie po bitwie. O reszcie niestety nie wiem, bo pierwsze słyszę.
 
Nie rozumiem tego główkowania... przecież to proste - jak mamy jakiś quest, gdzie spodziewany jest przełom w fabule, to wykonujemy co tylko możliwe z drugoplanowych czy pobocznych. Tak to działa w prawie każdym RPG. W przypadku W3 można zatem pominąć zlecenia (poza jednym z Zalipia), no i z DLC.
 
Zależy. Ja, kiedy przechodziłem grę 1. raz, to robiłem tylko główną fabułę i zadania poboczne wynikające z niej (czyli np. te z Kaer Morhen już nie) i by się dostać do tych utraconych, jak ten Miecz, to musiałem grę przechodzić od nowa.
 
Top Bottom