Ładowanie mapy

+
Ładowanie mapy

Elo.
Kiedy próbuje załadować zapisaną mapę stworzoną w RedKit to mapa nie chce się ładować. Może ktoś wie co jest nie tak?
 
Elo.
Kiedy próbuje załadować zapisaną mapę stworzoną w RedKit to mapa nie chce się ładować. Może ktoś wie co jest nie tak?

Jak wczytasz mapę(File -> Open World -> twoja mapa), to po prawej stronie edytora (w zakładce SCENE) wyświetlą się jej wszystkie warstwy. Klikasz PRAWYM przyciskiem myszy na WORLD i wybierasz LOAD ALL.
Powinno działać:p
 
Ja wiem, że forum niedawno ruszyło, ale po co robić dwa osobne tematy? Tak jak poprzednik napisał, tak też trzeba uczynić.
 
Teraz działa. Przeglądałem ten działa ale jakoś nie zauważyłem tego tematu. Dopiero teraz zauważyłem
 
Mam pewien problem z wczytywaniem mapy. Ustawiłem obiekty, zapisałem i wyłączyłem program. Później wczytałem mapę, załadowałem wszystko, ale połowy elementów brakuje,nadal znajdują się w folderze wraz ze wszystkim. Jak załadować wszystkie elementy?
 

Scirm

Forum regular
I co to za elementy? Jeśli są to góry i takie tam to ustaw chociażby smooth z intesity na 0 i przejedź po mapie, może pomoże, a jak nie to patrz post wyżej :)
 
Nie wczytują się plecable? Nie zmieniałeś nic od tamtego czasu w strukturze folderów daty? CZASEM CO :D ?
 
Top Bottom