Wiedźmin wyróżniony przez IGN!

+
Oho, akurat soundtrack z Wiedźmina jest genialny - nie ma co. Nie tylko, jak na ściezki dźwiękowe z gier. Świetna partytura, bez problemu konkurować mogłaby z muzyką do Władcy Pierścieni. Szczególnie, że w brzmieniu jest dośc oryginalna.
 
Też uważam, że to najlepszy RPG tego roku a zresztą jak, że by inaczej :)A soundtrack jest o wiele lepszy niż ten z Władcy i tak samo fajny jak z piratów z Karaibów...
 
Cieszę się, że w końcu doceniono prace Skorpika i Pawła Błaszczaka. Muzyka to jeden z najważniejszych atutów tej gry (obok fabuły). Gratulację
 
Co do najlepszej gry RPG to mały sukces i dość mało warty, bo "lepszych" RPG w tym roku było baardzo mało. Co oczywiście nie znaczy, że Wiedźmin nagrody wart nie jest.Ach, muzyka... Gratuluję obu panom, bo to wyróżnienie jest naprawdę zasłużone. Ba, wręczyłbym wam nawet tę nagrodę!
 
no no, z ta muzyka to naprawde niezle (jak pisal Saphir w RPG na PC zadnej konkurencji nie bylo, wiec to zwyciestwo malo wymierne) :) Ja stawialem na CoD4 (znakomity temat Harry'ego Gregsona-Williamsa i sciezka Stephena Bartona), dziwne ze nie ma jej nawet wsrod nominowanych (tylko w kategorii X360), no ale tym wiekszy jest sukces Skorpika i Pawła Błaszczaka! Choc ja tego syntezatora nie wybacze, mam nadzieje ze w sequelu CDP zainwestuje w zywe instrumenty ;)
 
Fajnie że wreszcie doceniono świetną muzykę z Wiedźmina! Chłopaki się napracowali, a efekt końcowy wyszedł wręcz zaskakująco dobrze. Zasłużone wyróżnienie.
 
Iwona said:
Fajnie że wreszcie doceniono świetną muzykę z Wiedźmina! Chłopaki się napracowali, a efekt końcowy wyszedł wręcz zaskakująco dobrze. Zasłużone wyróżnienie.
Ja do tej pory w to, kurcze, nie wierze... po prostu nie wierze!!!!! To chyba najfajniejszy prezent swiateczny jaki kiedykolwiek dostalem!
 
gratulacje, jak najbardziej zasluzona nagroda, muzyka jest po prostu cudna.W erze nudnych, powtarzalnych kawałkow wzorowanych na LoTR (oblivion, Neverwinter itd) bije inne sciezki dzwiekowe przede wszyskim oryginalnością :)
 
I żywiołowością ;) Kawałek w karczmie w Brzegu szczególnie zapada w pamięć...
Scorpik said:
Ja do tej pory w to, kurcze, nie wierze... po prostu nie wierze!!!!! To chyba najfajniejszy prezent swiateczny jaki kiedykolwiek dostalem!
Wreszcie rzec by się chciało. Zasłużone. Gratuluję ;)
 
Jeżeli CDPR myśli o stworzeniu prawdziwego modowego community (chyba głównie po to wydajecie ten edytor, nie?) to o wiele ważniejszą informacją jest to, że na IGN otworzono Witcher Vault http://witchervault.ign.com/ Dlaczego to takie ważne?O NWN gdyby nie nwvault.com nikt by już nie pamiętał, a dzięki istnieniu jednego centralnego miejsca, gdzie wszystkie dodatki były zamieszczane - NWN doczekał się dziesiątek tysięcy modów, w tym wielu bardzo dobrych. Wiedźminowi życzę choć ułamka tego sukcesu z całego serca.
 
Gratuluje nagród. ale zastanawia mnie jedna sprawa.. Czemu nikt nie zwrócił uwagi na kategorie best story gdzie wiedzmin tez zwinął nagrode? Takie przeoczenie to hańba :) Jeszcze raz gratuluje, cale CD red zasłużyło na te wyróżnienia
 
Gratulacje! Należało się Wam! :)O muzyce we Wiedźminie napiszę tyle, że jest to jeden z nielicznych soundtracków z gier, które w całości (mam na myśli utwory z katologu gry, nie z płyty) słucham sobie w wolnych chwilach. Jestem nim zachwycony. Już gdy sporo czasu temu usłyszałem, że za tworzenie muzyki do Wieśka będzie odpowiedzialny Scorpik, to o jej poziom byłem spokojny. Znając świetną twórczość zespołu Aural Planet nie mogłem bowiem nie być. ;) Spodziewałem się więc znakomitej i klimatycznej muzy, a i tak zostałem zaskoczony. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Tym bardziej się cieszę, że pan Paweł Błaszczak, którego do tej pory nie kojarzyłem wcale, okazał się równie dobrym (a może i miejscami lepszym... mój ukochany "River of life"...) artystą co pan Adam Skorupa. :) Dla obu muzyków - wielkie owacje na stojąco!
 
Także dołączę się do gratulacji dla gry jako takiej, a muzyki w szczególności - panowie, muzyka jest doskonała. Chylę czoła!
 
Fajne te kolejne nagrody ale dochodzą słuchy, że w USA kiepska sprzedaż.Z tym milionem może byc kiepsko.Może ktoś ma jakieś wiadomości o sprzedaży, bo CD nie kwapi się z konkretami,a pewnie wszyscy są ciekawi.
 
nie zgodziłbym się z tą kiepską sprzedażą w USA, zobaczcie jaki popularny jest Witcher na Gamespocie, widać to po liczbie wątków na tamtym forum oraz w rankingu popularności, zresztą sprzedaż się zacznie dopiero teraz gdy witcher otrzymał te nagrody.Sprzedaż w USA i tak stanowi ułamek - wypuścili tam najmniej kopii ze wszystkich krajów
 
Zgodnie z danymi NPD (mierzy sprzedaż gier w USA, ale nie obejmuje np. sprzedaży przez sieć) nie mieści się niestety w 20 najlepiej sprzedających się gier na PC w listopadziehttp://ve3d.ign.com/articles/news/35919/Top-20-Best-Selling-PC-Gamestak więc niestety w USA kiepsko się sprzedaje...Ale może dzięki nagrodom sprzedaż się polepszy :)
 
Ale w USA to królują konsole! Jakby wiedźmin był na x-skrzynię to pewnie byłby wysoko, a tak to nie jest....
 
Iwona said:
Ale w USA to królują konsole! Jakby wiedźmin był na x-skrzynię to pewnie byłby wysoko, a tak to nie jest....
Faktycznie, w Stanach trudno promuje się gry na PC... konsole nawet w sklepach totalnie przyćmiewają gry pecetowe. Zapewne jakoś w styczniu podamy jakieś ogólne wyniki.
 
Top Bottom