[mod] Mody do Wiedźmina

+
Jak będę mieć czas wezmę się za produkcję nowych modów, zwłaszcza że jak widzę chętni na nie ciągle są :) Dla zachęty powiem Wam że znalazłem, dodając zardzewiały miecz do kościeja, w plikach jeszcze jeden miecz o którym nie było chyba nigdzie wzmianki - nie wiem co to jest - sam jestem ciekawy ;) Wrzucę to w ramach niespodzianki :) Ale jak powiedziałem jak będę mieć czas. Zastanawiam się pomału czy nie umieścić tu instrukcji jak tworzyć te mody - jak sami widzicie nie mam zbyt wiele czasu żeby je tworzyć, a nie jest to takie trudne. Poza tym nie gram już od 3 miesiący w Wiedźmina i to raczej się nie zmieni. Zagram pewnie kiedy wyjdzie druga część :) Także bądźcie cierpliwi - nowe mody ukażą się niebawem, ale niestety w bliżej nieokreślonym terminie i Wam pozostawiam ich testowanie. Przy okazji - tworzeniem modów mogli by się zająć Ci, którym wysłałem instrukcje na priva. Moglibyście mnie trochę wyręczyć ;) Pozdro!
 
@kobieras - Twój post nie wnosi nic, przestań więc spamować.@sebs12 - Ty nie możesz dać orena, ale moderatorzy owszem, nastepnym razem zgłoś nam osobę, której chcesz podziękować :)
 
Dobra - żeby nie było, że kogoś pomijam - jak edytować sklepy macie wyjaśnione w TYM wątku z międzynarodowego forum - na końcu bardzo ważne linki - koniecznie przejrzeć. Różnica jest taka, że szablony postaci (czyli bossowie też) są w katalogu /utc, a nie w /utm (w którym są szablony sklepów) - pliki te edytuje się za pomocą edytorka kgff (i po co komu jakiś wielki kombajn jak DJinni?) dokładnie tak samo jak sklepy. Archiwa .biff (w których są m.in. foldery /utc i /utm) rozpakujecie za pomocą programiku biffrip - tylko koniecznie rozpakujcie to poza folder Data! (Jak nie będą problemy - zobaczycie jak spróbujecie zagrać ;) ) W razie jakichkolwiek wątpliwości podeprzyjcie się angielską wiki dotyczącą modów do wiedźmina. Życzę udanego modowania :) P.S. Wiem że nie każdy sobie poradzi z tym tematem, więc informuję zapobiegawczo, że nie zamierzam porzucać tworzenia nowych modów - liczę tylko na Wasze wsparcie :)
 
IFRIT wziął się za przebudowę polskiej D'jinni Wikia, co oznacza, że dzięki zamieszczonym tam tutorialom każdy będzie mógł nie tylko bez problemu zrobić własną przygodę, ale również modować. ;)
 
Ja bym poprosił o moda z przerazą:1. wszystko co było normalnie (ard'aenye, zbroje kruka, itd.)2. 10 fisstechów (xD)4. księżycowe ostrze.3. Miecz "niespodzianka"4. wszystkie unikalne składniki razy 10 :)5. Runiczny sihill z Mahakamu6. Wiedźmiński miecz stalowy7. 10x(jakiś bardzo mocny alkohol)8. 10x(coś po czym ma się kaca)9. D'yaebl10. Zardzewiały miecz11. 20xŻonie łzy I to by było wszystko. Oczywiście za moda dostaniesz orenka...
 

SaLi

Forum veteran
CzesiowyKrlNazguli said:
Ja bym poprosił o moda z przerazą:1. wszystko co było normalnie (ard'aenye, zbroje kruka, itd.)2. 10 fisstechów (xD)4. księżycowe ostrze.3. Miecz "niespodzianka"4. wszystkie unikalne składniki razy 10 :)5. Runiczny sihill z Mahakamu6. Wiedźmiński miecz stalowy7. 10x(jakiś bardzo mocny alkohol)8. 10x(coś po czym ma się kaca)9. D'yaebl10. Zardzewiały mieczI to by było wszystko. Oczywiście za moda dostaniesz orenka...
Tylko po co Ci cala ta "blacharka" skoro mozesz i tak zabrac max 3 miecze?Przeciez pozniej nie wrocisz sie i nie zamienisz ich na inne.Chyba, ze load-save...Od brzybytku chyba jednak moze rozbolec glowa :p
 
Szkoda tylko że ta instrukcja, którą Raider dał w linku jest po angielsku... nie można by tak, po polskiemu? ;)
 
Korda said:
Szkoda tylko że ta instrukcja, którą Raider dał w linku jest po angielsku... nie można by tak, po polskiemu? ;)
Ooo!!!! to samo myślę ale nie chce ,,przeszkadzać Raiderowi"
 
sebs12 said:
sebs12 said:
Ja bym poprosił o moda z przerazą:1. wszystko co było normalnie (ard'aenye, zbroje kruka, itd.)2. 10 fisstechów (xD)4. księżycowe ostrze.3. Miecz "niespodzianka"4. wszystkie unikalne składniki razy 10 :)5. Runiczny sihill z Mahakamu6. Wiedźmiński miecz stalowy7. 10x(jakiś bardzo mocny alkohol)8. 10x(coś po czym ma się kaca)9. D'yaebl10. Zardzewiały miecz11. 20xŻonie łzy I to by było wszystko. Oczywiście za moda dostaniesz orenka...
myślisz że to tak łatwo robić mody , jak jesteś taki cwaniak to sam zrob
To było niemiłe. Nie chcę Raidera ,,wykorzystywać", w żadnym razie. Za swój wielki trud dostanie orena. Wiem, że takiego typu mody trudno robić (nie to co mojej roboty, łatwizna ;D ) to żeby nie prosić o kilka chciałbym jeden wielki.
 

Jimp

Forum veteran
sebs12 said:
sebs12 said:
Szkoda tylko że ta instrukcja, którą Raider dał w linku jest po angielsku... nie można by tak, po polskiemu? ;)
Ooo!!!! to samo myślę ale nie chce truć d**y Raiderowi
Raider robiąc ten tamat podpisał tak jakby pakt z diabłem i dzięki temu właśnie możemy to robić :) PS.Zmniejsz sygnaturę :D Bo Cię Iwona lub Keth zje :d
 
JIMP mod o który prosiłeś.
JIMP said:
JIMP said:
JIMP said:
Szkoda tylko że ta instrukcja, którą Raider dał w linku jest po angielsku... nie można by tak, po polskiemu? ;)
Ooo!!!! to samo myślę ale nie chce truć d**y Raiderowi
Raider robiąc ten tamat podpisał tak jakby pakt z diabłem i dzięki temu właśnie możemy to robić :) PS.Zmniejsz sygnaturę :D Bo Cię Iwona lub Keth zje :d
Mogę zawsze zamknąć ten wątek, pamiętaj o tym :p
 

Jimp

Forum veteran
Raider no sorki ale mod nie działa :) Możesz zrobić działający ? @EditOk , się rozumie :)
 
Top Bottom