Akcja gram.pl/zwiedzminem zakończona!

+
Innych tępicie jak się zapomną....a sami to ŚWIADOMIE spamujecie od ponad 2 stron.... i jakoś te posty nie lecą... ???I gdzie tu sprawiedliwość....ehh....Daerdin - ktoś w opisach z eventu wspomniał o nierównym wykonaniu graficznym? Prawda? Rażące to?
 
Iwona said:
Daerdin - ktoś w opisach z eventu wspomniał o nierównym wykonaniu graficznym? Prawda? Rażące to?
Szczerze powiedziawszy to kompletnie nie zwróciłem na to uwagi. Za dużo wrażeń :)Na ekranie działo się tak wiele, że nie patrzyłem na to jak jest ubrany jakiśtam wieśniak w rogu karczmy.
 
Daerdin said:
Daerdin said:
Daerdin - ktoś w opisach z eventu wspomniał o nierównym wykonaniu graficznym? Prawda? Rażące to?
Szczerze powiedziawszy to kompletnie nie zwróciłem na to uwagi. Za dużo wrażeń :)Na ekranie działo się tak wiele, że nie patrzyłem na to jak jest ubrany jakiśtam wieśniak w rogu karczmy.
Czyli wszystko tak jak być powinno. Tez po pojedynczych NPC nie oczekuje oszałamiającego wykonania, jedynie po tych głównych osóbkach co wiecej razy się widuje no i po potworkach ;D
 
Aran said:
mam pytanie do organizatorów: kiedy można się spodziewać listonosza z nagrodą pocieszenia?
Jak Michał Madej wróci z USA i podpisze plakaty. :) Najprawdopodobniej w tym tygodniu upominki zostaną wysłane.
 
To te plakaty i naklejkę już dostaniemy??? Myślałam, że razem z grą....czy źle zrozumiałam... ???Edit: Ups....dzięki Daerdinku ;)
 
Aran said:
dokładnie, a osoby które zamówiły EK dostaną bez autografu ale za to z naklejka :p
Ja zrozumiałam że WSZYSCY którzy zamówili w tamtych dniach otrzymają plakat i naklejkę i to bez względu na edycję gry jaką wybrali....
 
Iwona said:
Iwona said:
dokładnie, a osoby które zamówiły EK dostaną bez autografu ale za to z naklejka :p
Ja zrozumiałam że WSZYSCY którzy zamówili w tamtych dniach otrzymają plakat i naklejkę i to bez względu na edycję gry jaką wybrali....
Właśnie, nie było nic wspomniane o tym, czy chodzi o EK czy EP tylko zamówienia preorderowe ;]
 
Kwestia dodatków do zamowień pre-orderowych jest kwestią sklepu gram.pl. RED nie ma z tym nic wspólnego. Wszelkie informacje powinniście uzyskac właśnie na stronie gram.plKończymy OT :)
 
Top Bottom