Akt I

+
Status
Not open for further replies.
KaiMan said:
KaiMan said:
KaiMan said:
KaiMan said:
A jak wam idzie zbieranie kart?
Prolog:- TrissAkt I:- Vesna- WiedźmaAkt II Pomniejszone dla tych, którzy jeszcze nie grali w akt II ;][size=7pt]- Shani- Plotkara- Półelfka[/size]
Niestety przeoczyłeś jeszcze jedno bzykanko w Akcie I.Oprócz Vesny i Wiedźmy można jeszcze uwieść jedną z wieśniaczek, która lubi podarunki a zwłaszcza kwiaty....Podpowiem, że nie wystarczy dać jej bukietu ze stokrotek.... ;D
a w 2 akcie... Driada, Kurtyzany... Na razie mam komplecik :>
Jeszcze na Grobli - Portowa Dziwka
 
Czy odzyskam rzeczy ktore mialem przed tym jak trafilem do lochów?i jeszcze jedno:DCzy trofea te u łowczego mozna jeszcze pozniej wykonać?
 
Jeżeli trafiłeś już do loszku, to to pytanie powinno być w temacie o drugi akt.Tak, można odzyskać te rzeczy wystarczy po wykonaniu zadania w kanałach pójść znowu do lochu, porozmawiać z Siemkiem i zabrać swoje rzeczy ze skrzyni.Jeżeli chodzi ci o trofea z pierwszego aktu, to raczej w drugim akcie, już nie będzie można wykonać tych zadań.
Hanys223 said:
Witam wszystkich.A ja mam pytanie dotycząće gry w kości.Gdzie znajdę osobę zobligowaną do wytłumaczenia Geraltowi zasady grania w kości?:)
Porozmawiaj z Zoltanem, możesz go spotkać w wiosce rybackiej (quest "Rasiści"), a potem to chyba w Karczmie.
 
HaTTa said:
HaTTa said:
Jeszcze na Grobli - Portowa Dziwka
Czy to czasem nie daje obrazka zwykłej? Tzn kurtyzany?A propos pokera... zasady gry w kości tłumaczy Zoltan Chivay.
oczywiście, że tak - dlatego napisałem KURTYZANY, a nie kurtyzana :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom