Aktualizacja 1.10 - lista błędów

+
część tych błędów które wymieniłeś to nie wina patch 1.10 gdyż miałem je juz na patchu 1.08 co do wersji patch polecam patch 1.10 ale wersja ze steam jest najbardziej stabilna i najmniej zbugowana, potem z gog-a , najgorsza wersja to z galaxy nie polecam instalować

Niestety nie mam Wieśka na Steamie. Ale co do reszty - potwierdzam.

PS.
Uzupełniłem listę o jeszcze jeden błąd dwa błędy trzy błędy.

---------- Zaktualizowano 15:02 ----------

Ciekaw jestem, czy coś się stanie, jak zainstaluję sobie drugi raz Wieśka, ale z plików ściągniętych z GoG i w innej lokalizacji. W taki sposób, aby współdzieliły folder z sejwami. Mógłbym wtedy dokładnie sprawdzić które błędy występują na instalce z GoGa, a które wprowadza Galaxy.
 
Last edited:
Patch 1.11 jest. Nagie miecze nadal aktualne. Żenada. Jak tego nie naprawili to pewnie masy inny rzeczy też nie.
Będą łatać Wiedźmina aż Geralt umrze ze starości.

---------- Zaktualizowano 13:48 ----------

Wojacy Dzikiego Gonu nadal stoją jak słupy soli. Brawo Redzi.
 

Attachments

  • Patch1.11.jpg
    Patch1.11.jpg
    194.8 KB · Views: 30
Wyglądają jak pozujący do zdjęcia kumple na zlocie cosplayerów :rofl:

---------- Zaktualizowano 16:07 ----------

A, właśnie - pochwy na miecze. Dopisuję do listy.

polecam zacząć nowe grę od początku co do stojących jeźdzców dzikiego gonu to ten bug występował już wcześniej:) ja tego buga miałem podczas pierwszego przechodzenia i z tego powodu musiałem rozpocząć gre od nowa i nastepnym razem juz bitwa w kear morhen przebiegła pomyślnie, żadnych bugów ze stojącymi jeźdzcami gonu, więc masz pecha bo ten bug pojawia się rzadko, spróbuj wczytać save sprzed bitwy w kear morhen, a jeśli nie poskutkuje to niestety tak jak ja będziesz musiał zacząć od początku:)

co do znikających pochw na miecze to chyba redzi zapomnieli to naprawić bo nie ma o tym w liście zmian w patchu 1.11 no chyba że trzeba zacząc gre od nowa ale za to płotka się naprawiła:)
 
Last edited:
Jedynie przez wzgląd na szanownych użytkowników tego forum nie napiszę, gdzie REDzi mogą sobie tą łatę 1.11 zainstalować. Przed chwilą próbując wyłowić kontrabandę obok sporego pływającego okrętu (w pobliżu południowo wschodniego narożnika mapy Skellige) zostałem "wessany" do wnętrza tego okrętu. Wyglądało to tak, że Geralt od pasa w górę wystawał z dna okrętu (kamera również była wewnątrz kadłuba). W normalny sposób nie da się do tego okrętu wejść, a w moim przypadku Geralt również nie był w stanie zeń wyjść (wypłynąć). Przy próbie zrobienia printscreena gra wysypała się TOTALNIE, pokazując czarny ekran. Nie działał klawisz Windows, skróty Alt+Tab, Ctrl+Shift+Esc ani Ctrl+Alt+Del. Pomógł dopiero twardy reset. Gra zainstalowana przez Galaxy.

Normalnie ręce i nogi o(d)padają.
 
Last edited:
Zapomnieli? Szkoda, że nie dało się pobrać Wiedźmina i zapomnieć zapłacić :)

co do brak pochw na miecze to napisąłem do redów na ten temat i taką dostałem odpowiedź:



Poprawka pochew na miecze wiedźmińskie została przeniesiona na dalszy patch ze względu na ważniejsze poprawki, które musiały zostać wprowadzone.


Pozdrawiam,

Marcin Kulikowski

więc trzeba czekac na kolejny patch ale brak pochw na miecze tak bardzo nie przeszkadza więc można poczekać ciekawi mnie czy błędy w zadaniach zostały naprawione jak ktoś aktualnie przechodzi to niech pisze tutaj na temat błędów by redzie wiedzieli co naprawiać a czego nie?
 
Top Bottom