Aktualizacja 2.0

+
6. Sprawdziłem transmog, ale gra nie widzi u mnie żadnych elementów ubioru (oprócz tych co były rozdawane w patchu, nagrodach, oraz tym co miałem na sobie)
Jest sens się tym bawić skoro obecnie prawie żadne ciuchy nie posiadają statystyk?
 
Jest sens się tym bawić skoro obecnie prawie żadne ciuchy nie posiadają statystyk?
Może taki, że masz przygotowane te kilka setów i w zależności od nastroju zmieniasz? Bo fakt, ja transmogu używałem, żeby nie drażniły mnie szpetne ciuchy o dobrych parametrach.
 
Wbiłem tylko na jakąś niecałą godzinkę, ale ciśnie się na usta cytat Stefana Siarzewskiego. Jak pisał wcześniej goldi, można się wręcz poczuć przytłoczony zmianami, w pełni rozumiem, dlaczego Redzi zalecili zaczęcie od początku.
 
Pograłem chwilę...
1. Pojechałem w to miejsce gdzie była dyskoteka i gdzie siedziała Ash (w filmie poświęconym nowej stacji radiowej), ale jej nie ma :(
Pewnie pojawia się tylko w PL.
2. Kierowcy to nadal idioci, i nie potrafią cię wyminąć jak zajedziesz im drogę.
3. Nie zwracają na ciebie uwagi i potrafią przywalić ci w samochód/motocykl zamiast wyhamować.
4. Skanując członków Barghest pilnujących bramy do Dog Town, zamiast nazwy ich frakcji jest napisane TEST (brawo)
5. Pojechałem do wesołego miasteczka w Pacyfice (chciałem zobaczyć czy ten słynny quest z kolejką w końcu się pojawił u mnie) a tam jakaś typiara przy ognisku płonie, stęka ale stoi i ogrzewa ręce ;D
6. Sprawdziłem transmog, ale gra nie widzi u mnie żadnych elementów ubioru (oprócz tych co były rozdawane w patchu, nagrodach, oraz tym co miałem na sobie)

AD 4 mogło być dużo gorzej... żadnych niecenzuralnych słów czy wewnętrznych żarcików tylko "TEST", jakoś mało kreatywni Ci devowie na nazwy testowe. :ohstopit:
 
@5ander5 jeżeli chodzi o transmog to zdejmij całe eq z V, usuń wszystkie outfity, ubierz się z powrotem i zrób fity na nowo - powinno hulać.
Niestety, nic to nie dało.

Jak wyłączam w opcjach skróty do telefonu, samochodu, leczenia i granatów, to niestety skrót telefonu pozostaje.
Przydałaby się też opcja ukrycia naszej sylwetki jak kucamy i wstajemy, w prawym dolnym rogu.
Oraz taki błąd na mapce:
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    82.9 KB · Views: 74
Last edited:
Wszystko super, fajnie update bardzo mi się podoba, Cyberpunk powinien tak wyglądać w dzień premiery, jednak nie rozumiem czemu dalej nie ma wsparcia dla klawiatury i myszki na PlayStation5 a na Xboxach jest od wersji 1.6...
 
Sformatowałem komputer, nowa instalka windowsa, nowa instalka GOG, nowa instalka gry. Wszysto czyste świeże, węcz pachnące. "Przepaszamy, Cybepunk2077 wypłaszczył się" cudowny komunikat w momencie gdy tylko pojawi się napis CD Projekt Red. Brawo, super, jak zwykle nie zawodzicie. RTX2060, Ryzen 7, 32gb ram, Win11 Pro. Póki co pozostaje 1 gwiazdka i się zastanawiam czy jest sens kupowania DLC.
 
Last edited:
Jest sens się tym bawić skoro obecnie prawie żadne ciuchy nie posiadają statystyk?
Żeby nie trzymać mnóstwo śmiecia w ekwipunku/schowku, skoro transmog wszystko zapamiętuje i można w tym dowolnie przebierać?

Plus niektóre z ciuchów wciąż mają statystyki. Nie jakieś super znaczące, ale jednak.
 
Last edited:
Włączyłem grę pierwszy raz od 3 stycznia 2021, zacząłem nową grę i różnica jest...spora(skromnie mówiąc). Tak ta gra powinna wyglądać na premierę. Nawet kosztem jeszcze jednego przesunięcia.

Tym razem zacząłem grę jako Korp, zobaczymy jak to się dalej rozwinie. Największą zmianą jaką zauważyłem jest brak wszelkiego rodzaju śmiecia. W 2020 chyba już w pierwszej misji zebrałem więcej jakichś puszek, napojów, nie wiadomo czego niż tutaj przez kilka godzin. Zachowanie NPC jest dużo, dużo lepsze. Policji nawet nie ma co porównywać, miasto ogólnie sprawia wrażenie dużo żywszego. Oczywiście jak ktoś nadal oczekuje nie wiadomo czego to nadal będzie rozczarowany, bo w samym mieście chodząc sobie bez celu nadal nie ma zbyt dużo interakcji z otoczeniem.

Grafika jest lepsza, sama gra też chodzi zdecydowanie lepiej niż na premierę(choć i tak ja miałem szczęście i prawie żadnych bugów czy "wypłaszczeń" nie doświadczyłem. Rozwój postaci póki co mnie lekko przytłacza, ale już widzę, że da się zrobić bardzo zróżnicowane postacie. Podoba mi się też przebudowany interfejs, wg mnie jest dużo czytelniejszy. Wszczepy też przeszły ogromną zmianę i praktycznie jak każda inna ta też jest świetna.

Widziałem, że w zmianach wymienione jest skalowanie wrogów do poziomu gracza, nie jestem fanem czegoś takiego, ale to jeszcze się oceni po dłuższym kontakcie z grą.

Co do transmogu to nigdy nie byłem fanem tej mechaniki, tutaj przynajmniej ma ona jakiś sens i wpisuje się w realia świata, więc w sumie nie mogę narzekać. W przeciwieństwie do takiego Odyssey, gdzie było to po prostu głupie...chyba, że wytłumaczymy to Animusem, ale tak to można by wytłumaczyć wszystkie głupotki tej serii. Zmiana samych ciuchów na po prostu przedmioty kosmetyczna na ogromny plus, w końcu można ubrać co się chce bez utraty statystyk(oprócz pojedynczych sztuk, ale nie ma to większego znaczenia). Podgląd ubrania bez konieczności jego ubierania to też super zmiana.

Ogólnie to wersje 2.0 bardzo polecam, gra zyskała praktycznie w każdym aspekcie. Widać, że opuszczenie starych konsol to była dobra decyzja, która powinna być podjęta jeszcze przed premierą podstawowej wersji gry.
 
Fiu fiu, ależ zmiany, iście Cyberpunk 2.0!
Dodatek już zakupiony przedpremierowo, z ogromną chęcią powrócę do odnowionego Night City po premierze.
Gratulacje dla zespołu za świetne podejście do aktualizacji!
 
4. Skanując członków Barghest pilnujących bramy do Dog Town, zamiast nazwy ich frakcji jest napisane TEST (brawo)
o kurde, to już normalnie widać!? :O i jest brama do Dog Town!? kuurde, to muszę poszukać gdzie to POG
 
2. Kierowcy to nadal idioci, i nie potrafią cię wyminąć jak zajedziesz im drogę.
3. Nie zwracają na ciebie uwagi i potrafią przywalić ci w samochód/motocykl zamiast wyhamować.
Przetestowałem to. NPC-e wymijają gracza, jeżeli zachowany jest na tyle duży dystans, że są w stanie to zrobić. Nie wiem czy było tak w 1.6, ale jeżeli teraz za długo blokuje im się drogę, stojąc im przed maską, to w końcu się wkurzają i ruszają przed siebie, zmuszając gracza, żeby ten się odsunął. Podobnie jak z wymijaniem jest z hamowaniem, potrzebują na to czasu, więc jeżeli wjedzie się lub wbiegnie pod rozpędzony wóz albo za blisko nich gwałtownie zahamuje, to zazwyczaj kończy się stłuczką/potrąceniem, ale reagują na gracza i hamują.
 
Włączyłem wczoraj na chwile po aktualizacji, i wygląda to OK, fajne dodatkowe opcje typu hakowanie samochodów, generalnie jeździ się chyba jeszcze wygodniej, Jakkolwiek mam jedną uwagę widziałem na steamie w opiniach że wielu ludzi dających negatywy na to zwraca uwagę - skalowanie poziomów - osobiście tego też nie przepadam za tym w Rpgach, generalnie jesli już to wprowadzono powinno to być opcjonalne a nie domyslne - teraz jest wybór albo grasz na skalowanych poziomach przeciwników w nowej konfiguracji albo reinstal 1.63 i grasz całkowicie po staremu gdzie wiele rozwiązań wydaje się mniej wygodnych a i pewnie widmo wolnosci na tym nie pójdzie.
 
Wiele godzin poswiecilem, zeby wbic na PS5 trofeum "Dziesięć na dziesięć / Ten out of Ten" gdzie musisz wymaksowac jedna umiejetnosc (w moim przypadku DEMOLKA), zostaly mi tylko 3 pkt, a teraz po sciagnieciu patcha znowu musze sie meczyc z tym, bo przebudowali umiejetnosci, podniesli je do 60go poziomu... Tak mi dzień ten Path zepsol, ze az szkoda, ze na konsolach nie mozna wracac do poprzednich patchy :(
+ bronie, ktore cala gre ulepszalem, wyzerowaly sie... skandal.
 
Przetestowałem to. NPC-e wymijają gracza, jeżeli zachowany jest na tyle duży dystans, że są w stanie to zrobić. Nie wiem czy było tak w 1.6, ale jeżeli teraz za długo blokuje im się drogę, stojąc im przed maską, to w końcu się wkurzają i ruszają przed siebie, zmuszając gracza, żeby ten się odsunął. Podobnie jak z wymijaniem jest z hamowaniem, potrzebują na to czasu, więc jeżeli wjedzie się lub wbiegnie pod rozpędzony wóz albo za blisko nich gwałtownie zahamuje, to zazwyczaj kończy się stłuczką/potrąceniem, ale reagują na gracza i hamują.
A to ciekawe. Przyznam że wjechałem im motorem przed sygnalizację, ale nie ruszali dalej więc stwierdziłem że nadal są debilami.
 
Dwie prośby:
1. Dodajcie opcje auto-rozkładania Junku, kiedyś był na to perk, teraz trzeba klikać :/
2. Dodajcie opcje wymiany modów w broni, albo chociaż ich zastąpienia / upgrade'u przez crafting. Obecnie nie da się zastąpić niebieskiego moda fioletowym, bo "slot is already occupied", co po prostu brzmi jak błąd
 
Mam nadzieję, że nie popełnicie tego samego błędu przy następnej grze umiejscowionej w sadze wiedźmina.
 
2. Dodajcie opcje wymiany modów w broni, albo chociaż ich zastąpienia / upgrade'u przez crafting. Obecnie nie da się zastąpić niebieskiego moda fioletowym, bo "slot is already occupied", co po prostu brzmi jak błąd
To akurat chyba było zamierzone. Pozostaje ci czekać na moda.
 
Samozaoranie lvl 100.
Dzięki tym informacjom, wiem że dodatku już nie kupię. Produkt niegrywalny. Poprzednio śmigał mi na Ultra, teraz mam pokaz slajdów.
Co do wymagania dysków SSD, to mam jeszcze wydać 500zł?. Ja mam 4 dyski HDD po 2TB każdy, i z powodu jakieś gierki mam kupować jeszcze jeden dodatkowy dysk?
Tak jak zepsuliście Wiedźmina III, tak samo zepsuliście CP2077. No ale najważniejszy jest Ray Tracing, kogo tam interesuje fabuła, czy sprzęt jakim dysponują gracze.
Obecnie gram w Skyrim z ponad 120 modami, i wygląda to lepiej niż te wasze wypociny.
Cała nadziej a modderach, że naprawia to co zepsuliście, bo obecnie mam 60GB śmieci na dysku.
 

Attachments

  • leetTRON-1471955300764770307-20211217_222745-img1.jpg
    leetTRON-1471955300764770307-20211217_222745-img1.jpg
    82.1 KB · Views: 38
Top Bottom