Aktualizujcie sterowniki!

+
Nawet nie instalowałem tego next-gena na moim rzęchu, bo nie byłoby z tej gry przyjemności. Jak czytam, że ludziom trzeba przypominać o instalacji sterowników czy ogólnie odświeżenia sobie systemu przed instalacją nowego tytułu czy łatki to zaczynam wątpić, że faktycznie użytkownicy PC są bardziej kumaci jeśli chodzi o obsługę sprzętu. Chyba te czasy minęły, że ludzie zagryzali zęby jak coś nie chodziło i kombinowali (gdyby nie to taka Bethesda nie osiągnęłaby sukcesów ze swoimi grami). Teraz zainstalowałem sobie "wybitną" Valhallę, i chyba dobrą godzinę kombinowałem, żeby ta gra chodziła w miarę płynnie i do tego wyglądała, no ale mogłem też popłakać się w komentarzach, i wystawić negatywną ocenę, tak byłoby szybciej.
 
Ludzkie przestali być cierpliwi i sądzą że musi wszystko działać i już,eee masz za darmo i jest narzekanie
 
no ale mogłem też popłakać się w komentarzach, i wystawić negatywną ocenę, tak byłoby szybciej.
Ludzkie przestali być cierpliwi i sądzą że musi wszystko działać i już,eee masz za darmo i jest narzekanie
Nie ma potrzeby nikogo antagonizować.

Działająca poprawnie gra mieści się w granicach rozsądnych oczekiwań i w większości takie oczekiwania są tu wyrażane.
Nikt raczej nie przewidywał takiej ilości problemów przy, bądź co bądź, tylko aktualizacji, więc nawet zawód i frustracja są absolutnie zrozumiałe - tak długo, jak wyrażane są w granicach Regulaminu Forum.

Proszę koncentrować się na merytoryce wypowiedzi, w opozycji do szyderstw.
 
Top Bottom