Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
A ja nie będę zamawiał, kupie w sklepie. Sorry, ale nie mam zamiaru płacić drugie tyle za kuriera :wall:. Dlaczego nie ma możliwości zakupu żetonu za wPLN ??? :dead:
 

SaLi

Forum veteran
Jak by co to zamowilem... ;DDzieki RED'zi! Licze jednak. ze przez to otrzymam paczke znacznie wczesniej niz trafi ona do Empikow...Ot taki bonus dla wiernych Wiedzminow...
 
Witam. Odnośnie strony gram.pl. Widzieliście ile ten patch "waży"?. 9GB !!! To będzie największy patch w historii gier. Chyba niewiele osób będzie ściągać, ja nawet nie próbuję.
 
Wygląda to tak :
 
Zamówiłem. Czasami (ale tylko czasami) żałuję, że mieszkam na prowincji :-X Gdybym miał dostęp do np. Empiku kiedy chcę, nie musiałbym dopłacać tych 16 zł.
 
Wallace, z całą, wielką sympatią dla Ciebie ;): oglądamy ten sam link, i widzimy co innego xDZobacz wizualizację tego Update'a - po żółtej banderoli nie ma nawet śladu :beer:
 
No to trochę się potargujmy - dorzucicie wisiorek wiedźmina i będzie dobrze. Bo Myślę, że to dodatkowe rozwiązanie brzmi sensownie i zdecydowałbym się na nie :)
 
Iwonko też oglądałem tą wizualizacje, ale jak przeszedłem do strony zamówienia, zobaczyłem to żółte okropieństwo :phttp://www.gram.pl/sk7_9wnfGu0_Wiedzmin_Update.html?utm_source=news_gram_pl&utm_medium=link&utm_content=Wiedzmin_Update&utm_campaign=gram_news_Wiedzmin_UpdateMam takie głupie pytanie :p Będzie to też dostępne w Empikach ? :p
 
Dwa miesiące mnie na forum nie było i taka niespodzianka. Zakup przesądzony. Jedynie czekam na informacje czy będzie można Update zakupić w sklepie, czy tylko przez Gram.pl. W tym drugim przypadku trzeba by jeszcze jakieś dodatkowe gry zamówić aby nie straszyła tak wysoka opłata za wysyłkę. ;D
 
A może by dla zarejestrowanych, starych wiedźminów jakaś zniżka na choćby wysyłkę, hę?Należę do grona osób, które zamówiły Wiesia w pre orderze a dostały grę póxniej od Empików. Trochę za drogi ten "patch". Jakby na to nie patrzeć, tak właśnie winna wyglądać gra na starcie.
 
Wallace said:
Wallace said:
Przeciez jest znizka 14.99 za update!
Dolicz sobie jeszcze drugie tyle za przesyłkę z gram pl :/
Tak właśnie. Kurde, żeby można było użyć wpln na ta przesyłkę. Bo samego updete'u nie opłaca się zamawiać dla szarego gracza. Ci którzy żyją ponad średnią problemu nie mają żadnego, ale stanowią mniejszość. :pUpdate'y będą w Empikach? Jeśli tak to 18 września?
 
Ponad srednia?Czlowieku przeciez to jest roznica 3 zl !Jednego piwa!2 galek lodow!1 litr coli!Poltora chleba.Tyle wynosi ta roznica, ktora wedlug Ciebie stawia zamawiajacych na gram.pl w wyszym rzedzie konsumpcyjnym.
 
Twierdzisz, że przesyłka kosztuje 3 złote? ::)Dla mnie zamawianie tego na gram.pl bez żadnych zniżek to jak przysłowiowe zalewanie do pełna malucha.
 
Nie twierdze, ze przesylka kosztuje 3zl. bo oczywiscie tak nie jest.Masz do wyboru - poczta lub kurier.Jednak jesli zestaw bedzie kosztowal 20 zl (zaookraglmy sobie tego gr.) w przyslowiowym Empiku, a lacznie z przesylka z gram.pl wyjdzie niecale 23 zl., to roznica wynosi Cie 3 zl!Jesli bedziesz kupowal w Empiku to nie skorzystasz z obnizki dla posiadaczy Wiedzmina - zamiast 15 bedziesz musial zaplacic te 20.Ot cala filozofia ;D
Taramelion said:
Dla mnie zamawianie tego na gram.pl bez żadnych zniżek to jak przysłowiowe zalewanie do pełna malucha.
Dlaczego masz zamawiac bez znizek?A w ogole istnieje taka opcja?Po co komu update skoro nie ma podstawki?Jesli chcesz kupic update z gram.pl bez znizki dla posiadaczy podstawki to... nie ma to najmniejszego sensu!Taka sytuacja moze ewentualnie wystapic jedynie u posiadaczy nielegalnych kopii.
 
Top Bottom