Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Czy wam też pudełko z ER przypomina pudełko od iPhona? :))) Bardzo zacnie to wygląda, i ta lista nagród :)))) hehehe, a co, jest się czym chwalić :)
 
Jeżeli będzie możliwość ściągnięcia za DARMO z neta to po co mam kupować??.... Dla nowego pudełka?? Z drugiej jednak strony te 20 zeta to nie majątek jest.....zobaczymy....
 
przeceż to jawny kant! po co kupować coś co można mieć za darmo z internetu (mowa tu o patchu). nie potrzebuje pzostałych rzeczy, ponieważ mam je w starym wydaniu Wiedźmina (poradnik, muzyka z gry, itd.)
 
Marcinger said:
przeceż to jawny kant! po co kupować coś co można mieć za darmo z internetu (mowa tu o patchu). nie potrzebuje pzostałych rzeczy, ponieważ mam je w starym wydaniu Wiedźmina (poradnik, muzyka z gry, itd.)
Jaki kant, człowieku, czy Ty wiesz, co mówisz? Płacisz 20 zł (czyli bardzo niewiele), a dostajesz nowe, ulepszone pudełko na cały zestaw, a także wszystkie te dodatki na oryginalnych płytach, w oryginalnych opakowaniach i jeszcze inne bajery... Za darmo mieliby coś takiego rozdawać? W takiej formie wygląda to o wiele lepiej niż ściągnięcie tego wszystkiego z internetu, wypalenie na płytach i podpisaniu markerem... :p Gdzie tu widzisz oszustwo, to ja nie wiem... :wall:
 
A ja chciałbym wiedzieć kiedy będą nowe info bo na stronie głownej jest napisane:Więcej informacji już w piątek
 
Maaciex said:
A ja chciałbym wiedzieć kiedy będą nowe info bo na stronie głownej jest napisane:Więcej informacji już w piątek
Cierpliwości, jeszcze piątek się nie skończył, poza tym nie było nigdzie napisane, że to akurat ten piątek...
 
Ja już swoją wersję zamówiłem. Bardzo się cieszę, że Panowie wysłuchali naszej petycji i wypuścili dodatek osobno.
 

jiti

Forum veteran
Trunks said:
Ja już swoją wersję zamówiłem. Bardzo się cieszę, że Panowie wysłuchali naszej petycji i wypuścili dodatek osobno.
Zamówiłeś? Gdzie? To juz są jakieś zamówienia?
 
Chyba stąd :p http://www.gram.pl/news_8gvrHOq7_Nowy_lepszy_Wiedzmin_w_preorderze_sklepu_gram_pl.htmlWszystko ładnie, wszytko pięknie ... ale duża żółta banderola na froncie z nazwą produktu "Wiedźmin Update" jakoś do mnie nie przemawia :/ Wiem, wiem, czepiam się na siłę ....
 
Planowany termin wysyłki: 18 września... a 19 to - suprajs! - PIĄTEK...Tylko dlaczemu, ja się pytam, znowu newsy są na gramie, a tutaj ktoś się odezwie pewnie dopiero w poniedziałek...PS. Wallace - ale w ramach rekompensaty dostaniesz dwie wiedźmińskie naklejki... ;)I nie ma cytatu z CDA...E. I jak dla mnie to nijak pierwsza połowa...
 
Chyba trzeba będzie sięgnąć głębiej to mojej szkockiej sakwy i dopłacić kilkadziesiąt złotych, tylko po to, żeby pozbyć się tej żółtej banderoli :p Cholera ! Czy ja jestem fanatykiem ? :p
 

jiti

Forum veteran
Heh, czy ktoś oprócz mnie pamięta jeszcze obietnice Gram co do serwerów? Od pary ładnych chwil próbuję wejść na podany przez Wallace'a link i nie mogę sę połączyć :-\. I dlaczego nie ma newsa na oficjalnej stronie wiedźmina tylko na Gram które teraz nawet próbuje wyrobić sobie łatkę portalu niezależnego od CDP?...
 
Wallace said:
Chyba trzeba będzie sięgnąć głębiej to mojej szkockiej sakwy i dopłacić kilkadziesiąt złotych, tylko po to, żeby pozbyć się tej żółtej banderoli :p
Nie no, banderole raczej będzie można zdjąć, jak każdą banderole z definicji. Na wizualizacji ER Uptade nie widać żadnej banderolii.Zdejmujesz folie, zdejmujesz banderole i masz takie same pudełko jak w pełnej ER.
 
Ta banderola żółta to pewnie będzie na folii naklejka czy coś, by ktoś sobie nie pomyślał, że za 20pln kupi oryginalną Edycję Rozszerzoną. Na wizualizacji tego nie ma, więc myślę, że możemy być o to spokojni, tego żółtego paskudztwa nie będzie :)
 
Top Bottom