Anna Henrietta + Radeyah = ciekawy rezultaty :)

+
Wlasnie po użyciu Anny Henrietty i zamianie mojej umiejętności dowódcy na umiejętność przeciwnika Radeyah stworzyła mi manewr taktyczny tej drugiej frakcji zamiast Nilfgaardu lol :D trochę mnie to zaskoczyło bo chciałem sobie zablokować przeciwnika a tu mi się stworzyła tarcza KP :D chyba nie tak to powinno działać? :)
 
Gra odczytuje jaką frakcją grasz po umiejce dowódcy. Jak zamieniłeś dowódcę na tego z innej frakcji to Radeyah stworzyła inny manewr frakcyjny. Podobna sytuacja jest z poselstwem. Jak zamienisz umiejętność NG na KP Henriettą to z poselstwa twój przeciwnik dostanie karty KP zamiast NG.
 
Gra odczytuje jaką frakcją grasz po umiejce dowódcy. Jak zamieniłeś dowódcę na tego z innej frakcji to Radeyah stworzyła inny manewr frakcyjny. Podobna sytuacja jest z poselstwem. Jak zamienisz umiejętność NG na KP Henriettą to z poselstwa twój przeciwnik dostanie karty KP zamiast NG.

Cyrk - czyli jeśli gra tak rozpoznaje ktora frakcją gramy po umiejce to powinna mi zaliczyć grę nie nilfgaardem a KP do ranku bo de facto tą umiejętnością pojedynek zagralem w ocenie gry skoro mi taki mój manewr taktyczny frakcyjny stworzyła :)
 
Last edited:
Wysłałem REDom ticketa w tej sprawie i odpisali "ta interakcja jest zgodna z zamierzeniami twórców".

Co nie zmienia faktu że jest idiotyczna :) Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: bzdura, nawet gdy jest wypowiedziana przez najwybitniejszy umysł, nadal pozostaje bzdurą :) podobnie tutaj; niedorzeczna interakcja, nawet jeśli (faktycznie) była zmysłem twórców, nadal pozostaje niedorzeczną interakcją :)
 
Last edited:
Top Bottom