Bank głosów

+
Bank głosów

Skoro premiera REDitora do W2 na dniach to pomyślałem, że założę taki temat, który może być przydatny przyszłym twórcom modów. Założenie jest takie by ogłaszały się w temacie osoby które mogą dubbingować głos do ewentualnych przygód stworzonych przez fanów.

Można tu podać garść danych technicznych sprzętu do nagrywania jakim się dysponuje, można wrzucić próbkę swoich możliwości(a nuż sami Redzi odkryją jakiś talent na miarę wieśniaka/wieśniaczki z Podgrodzia;) ), opisać kogo się dubbinguje. Można nic nie wrzucać tylko zgłosić swoją chęć i gotowość do podkładania głosu.

Warto by wpisywały się osoby po mutacji chyba, że zgłaszamy się do roli kobiety lub dziecięcej. Wiem, że modderów z "aktorami", można kojarzyć w każdym z tematów o przygodzie z osobna, ale pomyślałem, ze taki zbiorczy topic może ułatwić sprawę(czasem twórcy myślą, że nie znajdzie się odpowiednia liczba kandydatów do roli, albo chętni boją się zgłaszać, bo wątpią, że projekt zostanie doprowadzony do końca).

Jeśli temat niepotrzebny proszę o łagodny wymiar kary. Wszak dobrymi chęciami piekło wybrukowane.
 
Zgłaszam swoją kanydaturę. Pronuncji niczym pan Frączewski to nie mam, ale wystarczy poćwiczyć tekst. Mam dostęp do profesjonalnego sprzętu nagrywającego.
 
Myślę, że warto aby REDZI zabrali głos w temacie dialogów w tworzonych przygodach. Tyle wywiadów, a jeszcze żaden dziennikarz niezapytań o kwestię nagrywania własnych głosów postaci.
 
ja trochę umiem fikać głosem, ale sam głos mam słaby. Mógłbym nadać głos np. jakiemuś czubkowi xD, niestety mam tylko zwykły mikrofon od 6 letnich słuchwek
 
Dobry temat, ci co mają czas i chęci do nagrywania niech zgłaszają się do mnie na gg 20663944, wraz z Fantastą zajmujemy się udźwiękowieniem przygody "W potrzasku". Wszystkie szczegóły na gg albo w temacie przygody.

Pozdrawiam!

Poza tym ja też mogę głos podkładać, ale do wydania RED Kita jeszcze dużo czasu więc nie ma sensu chyba szukać głosów do udźwiękowiania przygód do Wiedźmina 2, a zająć się tymi do W1 tak jak ja z Fantastą? :)
 
Moim zdaniem temat bezsensu, masa osób się teraz nazgłasza, a zanim zaczną powstawać jakieś mody minie wiele miesięcy. Lepiej żeby modderzy, szukali ludzi do dubbingu pod gotowe mody, a taki temat zbiorczy niewiele pomoże.
 

Scani

Forum veteran
Ten temat miałby sens, gdyby piszący wraz z deklaracjami postowali swoje próbki głosu.
 
Scani said:
Ten temat miałby sens, gdyby piszący wraz z deklaracjami postowali swoje próbki głosu.

To podstawa.

Ale nawet to nie gwarantuje, że dany głos dobrze odegra swoją rolę. No i pozostaje jeszcze problem rejestracji dźwięku. Studia nagraniowego sobie w domu raczej nie zbudujemy, ale aby zachować chociaż odrobinę przyzwoitości w jakości materiału całość należałoby nagrać (nawet na niemal najtańszym) mikrofonie pojemnościowym.

A z zagadnień bardziej prozaicznych, to ja niestety ze swoim głosem odpadam. Brzmię okropnie, a nagrany jeszcze gorzej.
Sądzę jednak, że dobra osoba do roli kobiecej by się wśród naszej forumowej społeczności znalazła .
 
Ha ha. Czuję się wywołana do tablicy. :p

Ale jak się uprzecie, to czemu nie. Tylko, że ja mikrofon mam taki w kamerce. I drugi w słuchawkach. XD
 
Moim zdaniem temat bezsensu, masa osób się teraz nazgłasza, a zanim zaczną powstawać jakieś mody minie wiele miesięcy. Lepiej żeby modderzy, szukali ludzi do dubbingu pod gotowe mody, a taki temat zbiorczy niewiele pomoże.

Jak wspomniał MaciekWitcher przecież zgłoszenia mogą być również do W1, tak więc od zaraz. Niemniej mój błąd, że wspomniałem o REDitorze do REDenginu;) I proponuję wszelkie ewentualne konkretne propozycje wyboldować by nie ginęły wśród postów.
Aczkolwiek dyskusja o tym czy temat bezsensowny czy nie, chyba nie jest tutaj potrzebna. Jeśli moderatorzy zadecydują, ze jest niepotrzebny, to pewnie dostanie kłódeczkę, to i tak leży w ich gestii.
 
Top Bottom