Barnaba Beckenbauer nie działa prawidłowo

+
W każdym razie nie zmienia to faktu, że poprawek nie da się od tak codziennie wydawać na konsolach, a to do tego się odnosiłem.

Jak napisałem wcześniej, tego zdania nie podważałem. Podważałem tylko to, o czym napisałeś dalej:

W każdym razie nie zmienia to faktu, że poprawek nie da się od tak codziennie wydawać na konsolach, a to do tego się odnosiłem. Natomiast skoro już CDPR wydał update na wszystkich platformach to rzeczywiście mógł w niej zawrzeć również poprawki błędów. No chyba, że po prostu jak na razie nie znaleźli sposobu na ich rozwiązanie (akurat przypadek z Barnabą może być problematyczny bo sami widzimy, że to czasem działa poprawnie, a czasem nie).

Sęk w tym, że tu nie chodzi tylko o Barnabę ale i o np.
- bloki zachowujące się po przejściu karty na cmentarz
- błąd automatycznego przegrywania meczu jeśli gra nie nadąży ze swoimi akcjami za Tobą pod koniec czasu tury

Mieli okazję, a nie wprowadzili ani jednej poprawki na żaden z istniejących obecnie błędów.
 
Sęk w tym, że tu nie chodzi tylko o Barnabę ale i o np.
- bloki zachowujące się po przejściu karty na cmentarz
- błąd automatycznego przegrywania meczu jeśli gra nie nadąży ze swoimi akcjami za Tobą pod koniec czasu tury

Temat dotyczy Barnaby stąd o nim wspomniałem. Wiem, że błędów jest więcej.

Mieli okazję, a nie wprowadzili ani jednej poprawki na żaden z istniejących obecnie błędów.

Może po prostu w momencie wysłania do certyfikacji tego update jeszcze nie mieli rozwiązanych tych błędów. Nawet nie wiemy czy aktualnie już mają je rozwiązane.
 
W odniesieniu do poprzedniego posta porobiłem trochę testów na ps4. Jeśli pozwolę barnabie obrać automatycznie cele do wzmocnienia (co ma miejsce na konsoli) i będę tylko je potwierdzać Xem, to Barnaba zadziała zawsze. Jeśli zaś zacznę sam przesuwać jego targetowanie i wybije go z trybu automatycznego...no cóż. Raz wzmocni a raz nie :shrug:
 
Swoją drogą, wciąż mnie zastanawia dlaczego gnom wynalazca ma umiejętność boostera zamiast coś związanego z artefaktami.
 
Top Bottom