Barnaba Beckenbauer

+
Po ostatniej aktualizacji Barnaba nie działa prawidłowo. Całkowicie losowo wzmacnia raz tylko jedną, raz dwie, a czasem wszystkie 3 karty.
 
na naprawienie działania karty Barnaby potrzebują miesiąca-masakra jakaś..nie chce mi sie już grac w tą gre gdzie co chwile jakieś błędy są i gdzie naprawa jednej karty zajmuje im ponad miesiąc...zamiast 3 karty wzmocnić to wzmacnia 1....szkoda czasu na gwinta wole grac w Magica gdzie wszystko super działa...gwint gra która ma same błędy, bugi-jest gorzej niż becie..pisałem do nich 2 tygodnie temu i PISALI ZE JUŻ TYM SIĘ ZAJĘLI...oni mają gdzieś graczy-kompletnie lekceważenie i niesłowność...dla nich najważniejsze są tylko zyski...nie ma sensu do ich wsparcia pisać- bo mają gdzieś co się do nich pisze...
 
Barnaba od jakiegoś czasu działa u mnie prawidłowo, a co do samej gry to ja jestem nią oczarowany i przyjmuję ją nawet z błędami. Może wynika to z tego, że w czasach mojego dzieciństwa i młodości najfajniejszą grą była gra w kapsle, a z karcianych w 3-5-8 😄
 
Top Bottom