Brak polskiego dubbingu na konsoli

+
Status
Not open for further replies.
Brak polskiego dubbingu na konsoli

Witam wszystkich, ostatnio kupiłem Wiedźmina 2 na XBOX'a i nie mam polskeigo dubbingu a ponoć miał być. Czy jest polski dubbing ? Czy może po prostu w złym sklepie kupiłem.
 
Jak najbardziej jest polski dubbing w wersji konsolowej. http://www.gram.pl/sk4_8A3jHuu8_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Rozszerzona.html Może Ty kupiłeś angielską ?
 
Przeniosłam do Wsparcia technicznego, chociaż zaczęłam mieć wątpliwości.

Może sprawdź na pudełku, jaką wersję masz?

Jeżeli polską, to może znajdzie się jakiś znawca Xboxa i Ci coś doradzi.
 
A gdzie kupowałeś ? Samą zawartość w sensie okładka instrukcja jest po polsku ? Może region na konsoli masz ustawiony nie na Polskę i gra z automatu ustawia język do regionu? Jak to bywa często.
 
Wydaje mi się to troszkę podejrzane,gdyż z tego co wiem to piraty mają polskie napisy tylko.A jaki masz dubbing? Jeżeli Rosyjski to w opcjach powinieneś mieć zmianę na polski.
 
"Tam gdzie zwykle" dużo nie mówi...Gdybyś po prostu powiedział gdzie kupiłeś to byśmy ci pomogli,albo gdybyś chociaż podał jakieś informacje.Np. Jaki masz dubbing.Ale ok skoro nie potrzebujesz pomocy to trudno.
 
Oski918 said:
Wydaje mi się to troszkę podejrzane,gdyż z tego co wiem to piraty mają polskie napisy tylko.A jaki masz dubbing? Jeżeli Rosyjski to w opcjach powinieneś mieć zmianę na polski.
To jaką się ma wersje językową nie świadczy o tym, że gra musi być od razu piratem ;) Kupując grę zagranicami naszego kraju możesz mieć grę z angielskim dubbingiem z polskimi napisami :). A nie będzie to pirat :). Skoro nie ptrzebuje już pomocy raportuje do zamknięcia :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom