CD Projekt RED rekrutuje!

+
Aż tyle to nie przeklinamy ;-) Ostatnio dostaliśmy kilka ciekawych aplikacji, więc jeśli zastanawiacie się nad dołączeniem do naszej, hmm, wesołej gromadki, to musicie sie pospieszyć!
 
PanKarol said:
Dokładnie, jesteśmy grzeczni, cnotliwi i wychowani. Bluzgi ? Nie wiem o co chodzi :)
Hm...
PanKarol said:
Szykuje się gruby melanż. Może warto (...) razem z pracownikami CDPR oblać zapowiedź W2? Ciekaw jestem tylko który z REDów narzuci tempo ... :D
PanKarol said:
Co do tempa, to cóż, mi się przypisuje nie małe zdolności w tym temacie :>
Bardzo grzeczni i bardzo cnotliwi, taaa? :p
 
TWJPRZYJACIEL said:
Kandydatom na informatykę na Politechnice Gdańskiej wystawia się wynik według wzoru:1/5 punktów z matury informatycznej + 2/5 z matematycznej + 2/5 z fizycznej. *Automatycznie dyskwalifikuje to młodych programistów-wymiataczy - bo aby takim się stać, trzeba olać fizykę i większość matematyki, poświęcając cały swój czas po prostu na programowanie.W związku z tym śmiem twierdzić, że najlepsi programiści nie kończyli studiów na PG - nie dlatego, że PG nie przygotowuje ich dobrze, ale dlatego, że po prostu się tam nie dostali :pChociaż są wyjątki, a wśród nich na pewno laureaci olimpiad informatycznych, którzy wszędzie mają drzwi otwarte.* te info ma już kilka lat i może być przestarzałe...
Gdyby nie ostatnia linijka, powiedziałbym, ze pieprzysz głupoty ;pIdąc na PG jest brana pod uwagę matura z infy, matmy lub fizyki, ale tylko jedna z nich- ta, którą najlepiej zdałeś. Jeśli jesteś "młodym programistą-wymiataczem" i zdasz dobrze maturę z informatyki, to matura z fizyki ani matematyki nie jest Ci do rekrutacji w ogóle potrzebna ;]Inna rzecz, ze dobry programista nie powinien być też całkiem na bakier z fizyką i matmą. Nie, żeby każdy programista musiał przy programowaniu całeczki liczyć, ale np. pisząc programy znajomość wielu wzorów ułatwia pracę ; )A co do "najlepsi programiści nie kończyli studiów na PG"... w tym roku ekipa 2 doktorantów i absolwenta PG wygrała prestiżowe "BME International 24 Hour Programming Challenge" w Budapeszcie. Tak więc nie wydaje mi się by ta uczelnia była jakaś gorsza względem innych ;]A wracając do samej rekrutacji...Niedługo będę musiał stanąć przed wyborem specjalizacji inżynierskiej. Jak myślicie, czy szukajac ludzi do pracy w takim np. REDzie, zwracana jest uwaga na specjalizację studiów? Bo przykładowo, jest specjalizacja, na której są takie przedmioty jak "Grafika 3D", "Projektowanie gier komputerowych", "Sztuczna inteligencja", "Wirtualna rzeczywistość"... Strasznie mnie to kręci, jednak obawiam się, ze "normalnej" pracy po tym nie znajdę, a do takiej firmy jak RED mozna się dostać bez takich studiów, umiejąc po prostu dobrze programować (czy też będąc dobrym w innej dziedzinie związanej z produkcja gier). Tak więc zwracam się z pytaniem zwłaszcza do ludzi z RED: czy takie wykształcenie robi wrażenie na potencjalnym pracodawcy? Przykładowo, mając do wyboru dwóch programistów o podobnych kwalifikacjach, ale jednego z taką specjalizacją studiów, a innego z rocznym doświadczeniem w jakiejś firmie... które CV byłoby bardziej interesujące?
 
LR89 said:
Tak więc zwracam się z pytaniem zwłaszcza do ludzi z RED: czy takie wykształcenie robi wrażenie na potencjalnym pracodawcy? Przykładowo, mając do wyboru dwóch programistów o podobnych kwalifikacjach, ale jednego z taką specjalizacją studiów, a innego z rocznym doświadczeniem w jakiejś firmie... które CV byłoby bardziej interesujące?
Lepsze z rocznym doświadczeniem.A najlepiej jeśli w tym czasie zrobiło się coś konkretnego... jakiś skończony (wydany) projekcik, gierka (chociażby na telefon) itd.k4myk
 
Miło mi poinformować, że poszukujemy kolejnego pasjonata do naszej drużyny (pierścienia?) - tym razem propozycja jest o tyle interesująca, że daje możliwość nieskrępowanego grania w Wiedźmina 2. O jakim stanowisku mowa? Oczywiście o testerze.Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt do Jędrzeja, szefa naszego działu testów znajdziecie pod tym adresem.Zapraszamy!
 
a jezeli zapraszacie kogos na rozmowe kwalifikacyjna (jezeli przeprowadzacie takie rozmowy w ogole) to jak ona moze wygladac mniej wiecej? powiedzmy ze tu chodzi o rozmowe z potencjalnym testerem. jestem bardzo ciekaw czy kazecie mu wyciagac kurz z radiatora na procku czy sprawdzacie limit kawy ile moze na raz wydoic :D (w praktyce bardzo przydatne umiejetnosci! )
 
Ichitaka said:
a jezeli zapraszacie kogos na rozmowe kwalifikacyjna (jezeli przeprowadzacie takie rozmowy w ogole) to jak ona moze wygladac mniej wiecej? powiedzmy ze tu chodzi o rozmowe z potencjalnym testerem. jestem bardzo ciekaw czy kazecie mu wyciagac kurz z radiatora na procku czy sprawdzacie limit kawy ile moze na raz wydoic :D (w praktyce bardzo przydatne umiejetnosci! )
Rozmowa jak rozmowa, nic wielkiego. Natomiast myślę, że przed podpisaniem umowy o pracę zostaniesz przyjęty na okres próbny, by móc pochwalić się swojąskutecznością w wyszukiwaniu błędów i wypisywaniu ich w raportach.
 
Alek said:
Miło mi poinformować, że poszukujemy kolejnego pasjonata do naszej drużyny (pierścienia?) - tym razem propozycja jest o tyle interesująca, że daje możliwość nieskrępowanego grania w Wiedźmina 2. O jakim stanowisku mowa? Oczywiście o testerze.Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt do Jędrzeja, szefa naszego działu testów znajdziecie pod tym adresem.Zapraszamy!
obecnie macie tylko 1 miejsce na stanowisko testera?
 
Top Bottom