Chat z twórcami Powrotu Wilka

+
Nightmre said:
No te zdanie nie daje mi spokoju. Czyli albo możemy się spodziewać następnego patcha, który będzie hiper extra wypas wywalony w kosmos, albo Wiedźmina 2, z czego bardziej przychylam się do tej drugiej opcji :hmmm:
Opcja z patchem odpada. Twórcy wielokrotnie mówili (choćby na tym czacie), że ER jest ostateczną wersją Wiedźmina na PC.
 
Nightmre said:
No te zdanie nie daje mi spokoju. Czyli albo możemy się spodziewać następnego patcha, który będzie hiper extra wypas wywalony w kosmos, albo Wiedźmina 2, z czego bardziej przychylam się do tej drugiej opcji :hmmm:
Albo po prostu Wiedźmin na konsole będzie do dupy :p
 
Ja ma swoje domyslsy co do tych 4 projektow:1) Wiedzmin:ROTWW2)Wiedzmin 2 - ludzie to jest pewne ze trwaja prace nad sequelem ... Jedynka, debiutancki projekt, przyniosl im taki zysk ze cho cho ;-) Dlaczego mieliby nie sprobowac z kolejna/ymi czescia/ami ??? To byloby z ich strony nielogiczne, nie ???3)They- ponoc ma byc pod inna nazwa - pewniak4)Baldurs Gate 3 - to moze byc hit. Czytalem gdzies w necie ze prawa do trojki wykupilo jakies francuskie studio, ktore notabene zajmuje sie konwersja gier na konsole ... cos wam swita bo mi tak ;-)
 
Pawelck91 said:
4)Baldurs Gate 3 - to moze byc hit. Czytalem gdzies w necie ze prawa do trojki wykupilo jakies francuskie studio, ktore notabene zajmuje sie konwersja gier na konsole ... cos wam swita bo mi tak ;-)
A co ma francuskie studio do CDPR? Poza tym w innym wywiadzie czy tam artykule, jeden z pracowników CDPR pisał, że oni nie pracują nad BG3.
 
Pawelck91 said:
Jedynka, debiutancki projekt, przyniosl im taki zysk ze cho cho
Nie zysk, a zwrot kosztów - gdzieś o tym pisali. Jednakowoż zgodzę się z tobą, że sequel raczej będzie. :)
 
garbarz said:
Jednakowoż zgodzę się z tobą, że sequel raczej będzie.
Tego możemy już być na 101% pewni, w końcu pan Michał Kiciński w wywiadzie w ostatnim Clicku! powiedział:[quote author=Michał Kiciński, CD Projekt]Po sukcesie Wiedźmina zmiana świata i gatunku byłaby nierozsądna. Wciąż mamy też wiele pomysłów, których z różnych powodów nie mogliśmy zrealizować w pierwszej części. Odpowiadam trochę naokoło, ale chyba łatwo wydedukować, co się święci... Na oficjalne potwierdzenie: "Tak, robimy kolejną część Wiedźmina" trzeba jednak jeszcze poczekać, bowiem w tej chwili skupiamy się na projekcie konsolowym.[/QUOTE]Czyli jednym z niezapowiedzianych projektów jest Wiedźmin 2... ;)
 
Raczej z "zapowiedzianych". BTW, widzę pewną sprzeczność. Raz mówią, że projekt konsolowy nie powstrzymuje prac nad innymi projektami, a raz, że jest na odwrót :(.
 
wypowiadala się ekipa robiąca RotWW, więc nic dziwnego, że ONI skupiają się na tej produkcji. RED pod koniec prac nad W liczył z tego co pamiętam koło 60 osób, nad RotWW pracuje jakieś 20 - a co z resztą? Nie sądzę, żeby się obijali.
 
xymek24: O, kolega mnie ubiegl...jak milo...TnZ :*xymek24: Też Cię kocham.
Chłopcy wyluzowani jak widać... ;)Z wywiadu dowiedziałem się wystarczająco dużo.PS3 będę kupować gdzieś w okresie wakacji (teraz i tak nie mam czasu grać) i jedną z pierwszych gierek jakie kupie będzie właśnie konsolowy Wieśek.Szczególnie zastanawia mnie to pod jakiego nextgena gra jest profilowana-PS3 czy X360?Oby dało radę nagrać polski dubbing i wszystko będzie miodzio ;) .
 
Top Bottom