Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
Kucyk jest w porządku, o ile tylko REDzi nie przesadzą z zarostem, Geralt będzie się prezentował znakomicie.
 
Jestem za tym aby Geralt miał tą nową fryzurę. A poza tym gdyby miał taką w W1 to byście nie narzekali. Nawet w komiksach miał kucyk. A co do zarostu jest wporzątku, bo wygląda bardziej męsko i na swoje czasy.
 
Witajcie ;)Mówią że o gustach się nie dyskutuje :D. Moje zdanie na temat wizerunku Geralta wygląda tak(odwołam się tu do całości):przyzwyczajony jestem do wyglądu z W1 i może dlatego mi sie bardziej podoba. Nie ma dla mnie znaczenia czy twarz jest bardziej szczegółowa i bardziej realistyczna ja "pokochałem" Białego Wilka takim jakim był i nie miałem do niego żadnych ale...-zarost owszem może być ale nie taki aby bardzo się rzucał w oczy czyli tak jak z 1 ;D-fajnie by było aby blizna na twarzy Geralta była delikatna tak jak w W 1-miecze na plecach skrzyżowane Jak widzicie jestem zwolennikiem 1 części jednak ubranie zdecydowanie jest lepsze na zapowiedzi 2. Mimo wszystko jestem otwarty na nowe pomysły i czekam z niecierpliwością na W2.Wracając jeszcze do włosów nie wydaje mi się aby przeszkadzały ;D Pozdrawiam ;D
 
Norbu said:
Witajcie ;)Mówią że o gustach się nie dyskutuje :D. Moje zdanie na temat wizerunku Geralta wygląda tak(odwołam się tu do całości):przyzwyczajony jestem do wyglądu z W1 i może dlatego mi sie bardziej podoba. Nie ma dla mnie znaczenia czy twarz jest bardziej szczegółowa i bardziej realistyczna ja "pokochałem" Białego Wilka takim jakim był i nie miałem do niego żadnych ale...-zarost owszem może być ale nie taki aby bardzo się rzucał w oczy czyli tak jak z 1 ;D-fajnie by było aby blizna na twarzy Geralta była delikatna tak jak w W 1-miecze na plecach skrzyżowane Jak widzicie jestem zwolennikiem 1 części jednak ubranie zdecydowanie jest lepsze na zapowiedzi 2. Mimo wszystko jestem otwarty na nowe pomysły i czekam z niecierpliwością na W2.Wracając jeszcze do włosów nie wydaje mi się aby przeszkadzały ;D Pozdrawiam ;D
No ale jak by piruet albo jakiś zwód robił to by włosy mu przeszkadzały ;/ prawa fizyki
 
Prawdę mówiąc mi się podoba nowa fryzura Geralta. Doprawdy nie mam pojęcie czego chcą od niej ludzie. Wygląda naprawdę dobrze (wolę ją od książkowej opaski) i niech tak zostanie. Zgadzam się jednak, że blizna na twarzy wiedźmina powinna być delikatniejsza, nie taka "wyeksponowana". Co do mieczy to lepiej wyglądały jak były skrzyżowane, ale to tylko moje zdanie.
 
Co do mieczy to lepiej wyglądały jak były skrzyżowane, ale to tylko moje zdanie.
Może i źle to nie wyglądało, ale było jakoś malo logiczne. Przecież realnie przy takim układzie musiałby sięgać po jeden z mieczy lewą ręką. Poza tym pamiętajmy, że w sadze Geralt nie nosił srebrnego miecza przez cały czas, tylko woził go schowanego w jukach. Jako że w grze nie ma takiej możliwości, to chyba jednak układ zaproponowany dla drugiej części jest lepszy.
 
Yakin said:
Jako że w grze nie ma takiej możliwości, to chyba jednak układ zaproponowany dla drugiej części jest lepszy.
W grze nie byłoby problemu zrobić coś takiego, ale byłoby to niewygodne dla gracza, ponieważ raz używa się srebrnego, a chwilę później potrzebny jest stalowy. Tak trzeba by wymieniać co chwilę
 
Miałem na myśli to, że w grze Geralt nie bedzie miał konia, który te juki nosił. A więc automatycznie niemożliwe będzie rozwiązanie z sagi :). Ale to żart oczywiście. Zgadzam się, że takie rozwiązanie w grze nie byłoby praktyczne.
 
Yakin said:
. Zgadzam się, że takie rozwiązanie w grze nie byłoby praktyczne.
Mam odmienne zdanie. Po pierwsze, Geralt przez większość czasu podróżował konno.Po drugie, w W2 polowanie na potwory ma być bardziej "taktyczne". Czyli nie tak jak w 1 wpadamy na bagna, a zewsząd biegną do nas potwory. W W2 sami REDzi pisali, że Geralt będzie musiał się przygotować przed walką, więc szybka zmiana miecza srebrny-stalowy czy na odwrót, nie będzie potrzebna. Wystarczyłoby zrobić wywiad środowiskowy i dostosować broń do potwora przed walką ;)
 
mi już ten tak bardzo nie przeszkadza (tzn. wole stary imidż geralta, ale kucyk jakoś zniosę :p ). Chyba epic games podchwycił pomysł ze zmianą owłosienia u bohatera, bo coś im odpaliło i w Gearsie nr3 Dom będzię miał brodę. To z kolei spotkało się ze specyficzną reakcją community :).http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=724993
 
Mi się nowy Gerald bardzo podoba. Choć można by było zrobić przed rozpoczęciem gry takie coś Ze pokazywało by się nam pare fryzur geralda i możemy wybrać taką która nam się podoba
 
JeffHardy77 said:
Mi się nowy Gerald bardzo podoba. Choć można by było zrobić przed rozpoczęciem gry takie coś Ze pokazywało by się nam pare fryzur geralda i możemy wybrać taką która nam się podoba
GeralT kurna, GeralT !!!
 
TomaszzCintry said:
TomaszzCintry said:
Mi się nowy Gerald bardzo podoba. Choć można by było zrobić przed rozpoczęciem gry takie coś Ze pokazywało by się nam pare fryzur geralda i możemy wybrać taką która nam się podoba
GeralT kurna, GeralT !!!
Ewentualnie Gerwant ;]
 
Wg. mnie "kitka" wiedźmina nie wygląda tak źle, w mojej opinii nie jest gorzej niż Geralt z prostymi włosami. Być może to dlatego że pamiętam stare komiksy poświęcone Białemu Wilkowi, a także ilustracje w niektórych wydaniach sagi. Szorstka gęba i kucyk, na porządku dziennym.
 
Top Bottom