Cudowny przewodnik po gwincie i pełna kolekcja kart

+
Więc staram się zrobić zadanie pełna kolekcja kart, dowiedzialem sie ze istnieje coś takiego jak Cudowny przewodnik po gwincie otworzyłem go i pokazuje mi się jedynie Napotkani gracze:1 o co z tym chodzi? Jak patrzyłem na wcześniejsze savy to pokazują mi sie tam jeszcze lokacje typu novigrad velen (domyslam sie ze te lokalizacje juz mi sie nie pokazuja na najświeższym save poniewaz znalazlem wszystkie nie losowe karty) i znacznie wieksza ilosc napotkanych graczy czego juz nie rozumiem. Również znalazłem moda który dodaje kupca sprzedającego karty i nie wiem czy nie powinienem czasem z niego skorzystac. Wie ktoś czy dodanie go i kupienie kart powoduje jakieś błędy z tą misją?

1616165010907.png
 
została ci jedna karta do odnalezienia
Post automatically merged:

mi też barkowało jednej kart do platyny i była na Skellige do kupienia

 
Last edited:
Więc staram się zrobić zadanie pełna kolekcja kart, dowiedzialem sie ze istnieje coś takiego jak Cudowny przewodnik po gwincie otworzyłem go i pokazuje mi się jedynie Napotkani gracze:1 o co z tym chodzi? Jak patrzyłem na wcześniejsze savy to pokazują mi sie tam jeszcze lokacje typu novigrad velen (domyslam sie ze te lokalizacje juz mi sie nie pokazuja na najświeższym save poniewaz znalazlem wszystkie nie losowe karty) i znacznie wieksza ilosc napotkanych graczy czego juz nie rozumiem. Również znalazłem moda który dodaje kupca sprzedającego karty i nie wiem czy nie powinienem czasem z niego skorzystac. Wie ktoś czy dodanie go i kupienie kart powoduje jakieś błędy z tą misją?

View attachment 11197369
Na necie są poradniki do kolekcji. Wszystko pięknie rozpisane i na mapkach pokazane gdzie z kim musisz zagrać by daną kartę uzyskać. Jest też pełna lista kart możliwych do uzyskania w danych lokacjach możesz sobie zobaczyć gdzie czego ci brakuje. Z przewodnika wynika że brakuje ci 1 karty.
 
Dobry wieczór. Piszę odnośnie tego samego problemu - brakuje mi też jednego napotkanego gracza, zrobiłem tak jak w tych poradnikach na internecie ale niestety nic to nie daje, ponieważ moje notatki które robię podczas przechodzenia gry (a przechodzę teraz dopiero pierwszy raz) i to co sobie notowałem, z kim można grać - kto daje kartę - pokrywa się z tym co opisują poradniki lecz nie wiem gdzie szukać tej właściwej osoby - w każdej lokacji wszystko sprawdziłem:
Velen i okolice -> z nikim nowym grać nie mogę; (sprawdzone wg poradnika)
Novigrad/Oxenfurt -> myślę że tutaj też wszystko ponieważ sprawdzałem jeszcze raz dokładnie wg poradnika (Znajomy mi mówił żeby z alchemikiem w krematorium zagrać bo też faktycznie nie grałem lecz daje losową kartę pogody ale nie odlicza także jako ten właściwy - Napotkany gracz: 1
Skellige -> Tutaj głównie są karty pogody, zastanawia mnie właśnie jeden kowal z Fyresdal - bo z nim nie grałem a daje losowy składnik rzemieślniczy - to także się tyczy kowala z Ferlund ( sprawdzone wg poradnika - lecz tak jak napisałem wcześniej oni dają losowy składnik)
Myślę czy to nie może być spowodowane tym że nie wykupiłem wszystkich kart od każdego kupca, ale w mojej ocenie jest to bardzo mało prawdopodobne(mam tu na myśli karty powtórki które już mam). Dopiero co zaczynam pierwszy dodatek do Wiedźmina 3: Dziki Gon - Serca z kamienia, skoro mi tego zadania z automatu nie "wyrzuciło" do zakończonych niepowodzeniem to znaczy chyba że jest ktoś/gdzieś związana z tą jedną osobą.
Jeśli ktoś wie, lub autor posta @majkel3333 znalazł odpowiedź - bardzo bym prosił o odpowiedź.
 
Dobry wieczór. Piszę odnośnie tego samego problemu - brakuje mi też jednego napotkanego gracza, zrobiłem tak jak w tych poradnikach na internecie ale niestety nic to nie daje, ponieważ moje notatki które robię podczas przechodzenia gry (a przechodzę teraz dopiero pierwszy raz) i to co sobie notowałem, z kim można grać - kto daje kartę - pokrywa się z tym co opisują poradniki lecz nie wiem gdzie szukać tej właściwej osoby - w każdej lokacji wszystko sprawdziłem:
Velen i okolice -> z nikim nowym grać nie mogę; (sprawdzone wg poradnika)
Novigrad/Oxenfurt -> myślę że tutaj też wszystko ponieważ sprawdzałem jeszcze raz dokładnie wg poradnika (Znajomy mi mówił żeby z alchemikiem w krematorium zagrać bo też faktycznie nie grałem lecz daje losową kartę pogody ale nie odlicza także jako ten właściwy - Napotkany gracz: 1
Skellige -> Tutaj głównie są karty pogody, zastanawia mnie właśnie jeden kowal z Fyresdal - bo z nim nie grałem a daje losowy składnik rzemieślniczy - to także się tyczy kowala z Ferlund ( sprawdzone wg poradnika - lecz tak jak napisałem wcześniej oni dają losowy składnik)
Myślę czy to nie może być spowodowane tym że nie wykupiłem wszystkich kart od każdego kupca, ale w mojej ocenie jest to bardzo mało prawdopodobne(mam tu na myśli karty powtórki które już mam). Dopiero co zaczynam pierwszy dodatek do Wiedźmina 3: Dziki Gon - Serca z kamienia, skoro mi tego zadania z automatu nie "wyrzuciło" do zakończonych niepowodzeniem to znaczy chyba że jest ktoś/gdzieś związana z tą jedną osobą.
Jeśli ktoś wie, lub autor posta @majkel3333 znalazł odpowiedź - bardzo bym prosił o odpowiedź.
Jakie karty ci brakuje?
 
@majkel3333 Mam dokładnie tak( jak ten autor posta - ten jego zrzut ekranu pasuje do mojej sytuacji) nie wiem którego gracza bym ominął - ponieważ jak pisałem w wcześniejszym poście - sprawdziłem wszystko dokładnie. Nie wiem czy brakuje karty ale - brakuje mi tego napotkanego gracza. Jak zacząłem teraz grę przechodzić to sobie notowałem z kim grać można - kto daje kartę pogody, i potem jak zobaczyłem że to samo mi pokazuje że brakuje 1 napotkanego gracza to moje notatki porównywałem z poradnikami w internecie odnośnie gwinta i z kim można było grać - wszystko się pokrywało ze sobą moje notatki z poradnikiem w internecie.
Jeśli wiesz gdzie mógłby być ten ów brakujący gracz to może podpowiedz. Na tą chwilkę już robię zadania na drugim dodatku i dalej mi wisi to że brakuje jednego - może któryś z tych z dodatków jest tym ów napotkanym graczem - ale podczas robienia pierwszego dodatku, z kim było można grać - zagrałem, ale nie zakończyło tego - może w drugim dodatku? Ale chyba dodatki nie mają nic wspólnego z podstawową wersją gry i zadaniami z podstawy?
 
Last edited:
@majkel3333 - porównałem sobie Twój filmik z moimi notatkami które robię podczas przechodzenia z gry, i wszystko to tak jak Ty ograłem tych graczy - lecz dalej brakuje tego (napotkanego gracza: 1) - serio nie wiem, nie mam pojęcia gdzie tego szukać - może to wersja mojej gry ma błąd z tym zadaniem (mam wersję 1.30 - ponieważ mam oryginalnego Wiedźmina 3: Dziki Gon z dodatkami w płytkowej wersji) a może jest coś takiego że może tu nie chodzi o spotkanego gracza i ogranie jego tylko o wykupienie nawet powtórkowych kart które się pojawiają po wykupieniu u niektórych NPC?
Btw. Ekstra seria filmików o tym gwincie.
 
Top Bottom