Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

+
Spokojnie, skoro się nie odzywają, to znaczy, że zajęci są teraz innymi rzeczami. Jestem przekonany, że przed wypuszczeniem nowej łatki/DLC dadzą znać ze stosownym wyprzedzeniem.
 
Mam nadzieję, że wraz z powrotem na ps store i najprawdopodobniej paczem 1.3 to poprawi sie komunikacja z klientem a wraz z tym aktualizacja roadmap z jakimiś bardziej konkretnymi datami :)
 
Mam nadzieję, że wraz z powrotem na ps store i najprawdopodobniej paczem 1.3 to poprawi sie komunikacja z klientem a wraz z tym aktualizacja roadmap z jakimiś bardziej konkretnymi datami :)

Nie sądzę, by firma mogła sobie pozwolić na konkretne daty, niedotrzymanie jakiejkolwiek z nich bowiem wiązałoby się z następną potężną falą krytyki.
A w przypadku niestosowania crunchu w firmie, nieprzewidzianych problemów, powrotu pandemii takie obsuwy mogą się zdarzyć.

Rozsądnym jest raczej skupienie się na pracy i podawanie konkretów, gdy te będą gotowe.
 
Last edited:
A można już wiecej krytyki mieć? W sumie juz kto ograł grę to ograł i tyle, zostali tylko ci co czują niedosyt. Z datami chodziło mi by czlowiek wiedział na co ma czekac bo na razie to próżnia.
 
A można już wiecej krytyki mieć? W sumie juz kto ograł grę to ograł i tyle, zostali tylko ci co czują niedosyt. Z datami chodziło mi by czlowiek wiedział na co ma czekac bo na razie to próżnia.

Krytyki nie można mieć, można ją co najwyżej przyjąć lub odrzucić. :)

Niestety nie mogę się z Toba zgodzić. Czytając to forum, stwierdzam, że gracze wciąż powracają do tych samych tematów lub wynajdują sobie nowe (ostatnio stream). Co prawda nie jest to już zbyt "modne", więc nic nie wnoszącej pisaniny typu "dead game" na szczęście już zdecydowanie mniej.
A na co czekać? No przecież to oczywiste, że patch, powrót do sklepu i wersja na konsole nowej generacji. Płatne DLC dopiero ewentualnie w 2022 roku. Nie będzie multi. Tako rzecze roadmapa i filmy od Redów. ;)
Nie wiemy, co z bezpłatnymi, drobnymi DLC i to jedyna niewiadoma tak naprawdę.

Wiem, że co poniektórzy gracze chcą na "już" i nie wszyscy należą do cierpliwych, ale cierpliwość to cnota. ;)
 
Nom o bezplatne dlc najbardziej mi chodzi, bo w wiedzminie dość szybko były wydawane i nawet miło się zasiadało do gry po jakims czasie (praca w delegacyji) i sprawdzało sie pierdoły lub wykonywalo bonusowe zadanie ;)
Poprostu przeszedłem grę i mam wielki niedosyt ;)
 
Pierwotnie darmowe DLC miały zacząć wychodzić z początkiem roku, ale plan się posypał. Niewykluczone, że coś się dowiemy po tym jak w poniedziałek gra wróci do PS Store, bo jednak brak wsparcia tego sklepu mógł być głównym powodem nie wypuszczania DLC.
 
A po drodze kompletnie nic się nie działo.
No działo się, ale to jest mimo wszystko czekanie na grę która wyszła na tę platformę pół roku wcześniej, to pół roku czekania na grę która już wyszła i niektórzy ją już ograli na tej platformie. To moim zdaniem długo. Więc mówienie tutaj o zniecierpliwieniu jest troszkę nie na miejscu moim zdaniem.
 
To brzmi troszkę niesmacznie biorąc pod uwagę to że gra miała premierę na PS4 ponad pół roku temu :p

Nic w tym niesmacznego nie widzę. Niecierpliwość to niecierpliwość. Można ją zrozumieć, ale to tylko gra. Będzie dodatek to będzie.
Poza tym gra w tym czasie dostawała patche, ogłoszono zmiany w strukturze firmy, starano się o powrót gry do PS Store, co ma nastąpić wkrótce, pokazano roadmap, która wyraźnie mówi o tym, że płatne DLC to przyszły rok. Być może zrobiono wszystko, co się dało przy zasobach, jakim firma dysponuje i bez nadmiernego eksploatowania pracowników (mam szczerą nadzieję, że rzeczywiście zrezygnowano z tzw. crunchu, który jest problemem branży).

Gra wyszła za szybko i nie sądzę, by dobrym pomysłem było powielanie tego samego błędu i wydawanie na szybko DLC, by zaspokoić niecierpliwych graczy.
Tu nie czeka się na grę, skoro już ją ograno. Tu czeka się na poprawki i dodatki.

Tak na marginesie - mam już takie DLC do Valhalli, aktualka 1.2.2 i... wolałabym, by mi postać w chmury nie ulatywała. Redzi mają obecnie dużo wyżej postawioną poprzeczkę przez klientów niż Ubi, więc nie mogą sobie pozwolić na wydanie DLC przed porządnym spatchowaniem gry.
 
Last edited:
Ubi się pewnie cieszy, że Cyberpunk wyszedł w takiej formie, bo o ich grach się mniej mówi w kwestii błędów :D

Nie wątpię. Ja mam więcej problemów z Valhallą, niż miałam z Cyberpunkiem. Widocznie taka konfiguracja. W tym drugim łatwiej oczywiście stracić imersję przez glitche, bo to pierwsza osoba, ale Valhalla jest bardzo kapryśna (i za długa, ale to już inna kwestia ;).
 
Last edited:
A po drodze kompletnie nic się nie działo.
A działo się? Wypuszczono kilka patchy, które poprawiły jakieś pojedyncze błędy, około 10% tego, co powinno być poprawione.
Niektóre błędy to ewidentnie jakaś literówka w kodzie, a jednak do dzisiaj pokutują.
Udało mi się przejść grę w całości poświęcając jej 300+ godzin, grając buildem postaci pod LMG Defender. Do dziś ta broń ma zbugowane ulepszenia, gdzie niezależnie od ilości slotów da się wsadzić tylko jedno, poza celownikiem. Przy obecnych mechanikach oznacza to, że jest właściwie bezużyteczna. Ostatecznie skończyłem używając Shotgunów, bo przypadkiem były w tym samym drzewku rozwoju i akurat działały.

Jak na pół roku, to jest skandalicznie mała ilość poprawek.
 
Top Bottom