czerwony dym/poświata na ekranie

+
Cześć, od wczoraj na ekranie mam taki czerwony dym. Nie wiem czy ma to jakiś związek, ale stało się to mniej więcej od momentu zaczęcia dodatku Serca z Kamienia. Da się to jakoś wyłączyć? O co z tym chodzi? Będę wdzięczny za odpowiedź bo niemiłosiernie mi to przeszkadza.
 

Attachments

  • The Witcher 3 Screenshot 2021.03.29 - 16.52.17.50.png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.03.29 - 16.52.17.50.png
    3.6 MB · Views: 146
Taka poświata pojawia się chyba jak masz mało życia (a zielona przy dużym zatruciu eliksirami). Sądząc po ilości jedzenia, jakie właśnie wchłaniasz, to może to być to;)
 
@Jan_W_jtowicz - a nie masz przypadkiem jakichś modów? W życiu nie wyświetlało mi się tyle ikon żarcia. Poza tym nie widzę medalionu z poziomem zdrowia i innymi statystykami, który powinien wyświetlać się w lewym górnym rogu. Zweryfikuj pliki instalacyjne gry (minimum 2-3 razy i nie pytaj dlaczego) lub przeinstaluj grę. Coś jest ewidentnie nie w porządku.
 
@Jan_W_jtowicz - a nie masz przypadkiem jakichś modów? W życiu nie wyświetlało mi się tyle ikon żarcia. Poza tym nie widzę medalionu z poziomem zdrowia i innymi statystykami, który powinien wyświetlać się w lewym górnym rogu. Zweryfikuj pliki instalacyjne gry (minimum 2-3 razy i nie pytaj dlaczego) lub przeinstaluj grę. Coś jest ewidentnie nie w porządku.
Zrobiłem tak jak powiedziałeś. Miałem jednego moda który wpływał jedynie na grafikę, odinstalowałem go zweryfikowałem pliki, i nic. Na wcześniejszych save nie ma takiego efektu. Żadna metoda nie działa, w dodatku dodam że mam tyle ikon jedzenia bo mam taki atut i zjadłem go tyle przed walką żeby życie mi się szybciej regenowało. A i wyłączyłem pasek zdrowia aby lepiej było widać ten dym. Oprócz tego dziwnego efektu z grą jest wszystko w porządku. Zatrucie eliksirami mam na 0%.
Post automatically merged:

Taka poświata pojawia się chyba jak masz mało życia (a zielona przy dużym zatruciu eliksirami). Sądząc po ilości jedzenia, jakie właśnie wchłaniasz, to może to być to;)
Życia mam 100% a zatrucia-0% więc to chyba nie to.
 

Attachments

  • The Witcher 3 Screenshot 2021.03.30 - 08.02.24.46.png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.03.30 - 08.02.24.46.png
    4.2 MB · Views: 84
  • The Witcher 3 Screenshot 2021.03.30 - 08.02.31.76.png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.03.30 - 08.02.31.76.png
    1.6 MB · Views: 98
Efekt przypomina mi Mroczne Rynsztunki z Zabójców Królów. Wprawdzie nie spotkałem w W3 przedmiotów dających podobny efekt, ale spróbuj zdjąć wszystko, co masz na sobie i sprawdź, czy coś się zmieniło.
 
Odpadam, nic mądrzejszego mi nie przychodzi do głowy. Pozostaje liczyć, że z czasem sejw nie zepsuje się jeszcze bardziej.
 
Skoro we wcześniejszych save'ach tego nie ma, to można jeszcze mocno łopatologicznym sposobem wczytać starego save'a i sprawdzić, czy problem się znów pojawi - i kiedy się pojawi.
Podobna poświata jest też w jednym z ostatnich questów w SzK, o ile dobrze pamiętam.
 
Skoro we wcześniejszych save'ach tego nie ma, to można jeszcze mocno łopatologicznym sposobem wczytać starego save'a i sprawdzić, czy problem się znów pojawi - i kiedy się pojawi.
Podobna poświata jest też w jednym z ostatnich questów w SzK, o ile dobrze pamiętam.
Chyba tak zrobię tylko ostatniego save'a mam jeszcze przed zakończeniem gry.
 
mam to samo i wjurza mnie to maksymalnie . NIe rozumiem tylko dlaczego nas uszczęśliwiają tkimi "efektami " na siłę i nie można tego wyłączyć.
Oprócz tego pojawił się taki kwadrat - prawie czarny po lewej stronie ekranu i jak kliknę lewym myszy to on się robi biały.
Pisałem też o tym do serwisu , ale nie odpowiadają - mają to głęboko w d...e
co aktualizacja to więcej spieprzą!
jak uruchomię z DX11 to nie ma ani jednego ani drugiego
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom