Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

+
No właśnie dokonałem aktualizacji ale nie dostałem jeszcze tych 30 fragmentów za kupione beczki. Pewnie trzeba trochę poczekać...
 
Witam.
Odkryłem jak kupować skrawki za realne pieniądze. Wystarczy kupić meteorytowy pył, ulepszyć złotą jednostkę(wartą 800) za 400 pyłu i sprzedać za 1600 skrawków. 400 pyłu = 800 złota. Nie musisz otwierać beczek. Możesz sobie kupić jaką tylko kartę chcesz...
Nie wydaje się wam to trochę nieuczciwe. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.
 
Last edited:
IZI121;n8891700 said:
Odkryłem jak kupować złoto za realne pieniądze. Wystarczy kupić meteorytowy pył, ulepszyć złotą jednostkę(wartą 800) za 400 pyłu i sprzedać za 1600 złota. 400 pyłu = 800 złota. Nie musisz otwierać beczek. Możesz sobie kupić jaką tylko kartę chcesz...

Ach ta nasza polska zaradność i gospodarność...

Generalnie dla Redów to w krótkim terminie zysk, bo janusze nakupują pyłku za realną kasę, ale w dłuższym strata, bo ci sami janusze potem nie będą już kupować beczek bo nafarmią złota na obecne i przyszłe karty.

Zastanawiam się czemu tak wielu Polaków zamiast zachować się przyzwoicie-normalnie, a więc skorzystać z uprzejmości Redów i jak dają skrawki to zmielić sobie legendę czy dwie, skoro się je ma a nie potrzebuje i zrobić sobie to co potrzeba to kombinuje jak "koń pod górkę" jak tu tylko wyciągnąć maksymalny zysk. Czy to robiąc armię tiborów, czy to kombinując tak jak w zacytowanym poście.

Nie mam nic do korzystania z uprzejmości Redów. Ale czy innym jest korzystanie w sposób, jaki tego oczekują twórcy, a zupełnie czym innym jest januszowanie na potęgę. Niektórzy to pewnie i na order "Virtuti Cebulari" by zapracowali.

:facepalm:
 
Zapomniał o jednym aby stworzyć złota kartę premium z pyłu ( nieważne czy kupionego czy też nie) to trzeba mieć podstawkę, czyli 800 skrapu to tzw. transmutacja karty. Jak nie masz 800 skrapu na podstawkę to nawet kupiony pył nie pomoże.
 
Keymaker7;n8892170 said:
Ach ta nasza polska zaradność i gospodarność...

Generalnie dla Redów to w krótkim terminie zysk, bo janusze nakupują pyłku za realną kasę, ale w dłuższym strata, bo ci sami janusze potem nie będą już kupować beczek bo nafarmią złota na obecne i przyszłe karty.

Zastanawiam się czemu tak wielu Polaków zamiast zachować się przyzwoicie-normalnie, a więc skorzystać z uprzejmości Redów i jak dają skrawki to zmielić sobie legendę czy dwie, skoro się je ma a nie potrzebuje i zrobić sobie to co potrzeba to kombinuje jak "koń pod górkę" jak tu tylko wyciągnąć maksymalny zysk. Czy to robiąc armię tiborów, czy to kombinując tak jak w zacytowanym poście.

Nie mam nic do korzystania z uprzejmości Redów. Ale czy innym jest korzystanie w sposób, jaki tego oczekują twórcy, a zupełnie czym innym jest januszowanie na potęgę. Niektórzy to pewnie i na order "Virtuti Cebulari" by zapracowali.

:facepalm:

Jakie znowu janusze ? Pył kupiony za realną kasę to co jest - gorszy jakiś, januszowy ? Realna kasa wydana na to jest jakaś januszowa czy coś ?
Jest opcja to się korzysta. Było wsparcie dla strimerów +60 beczek a teraz jest dla zwykłych userów. Myslisz że Redzi nie zrobili tego specjalnie, myslisz że nie przewidzieli tego ? Głopotą jest nie skorzystac z tej okazji którą dali nam Redzi specjalnie dlatego abyś zobaczył jak wyglądają premiumki i się napalił na nie, dlatego abyś grał w tę grę, dlatego abyś wydał te pieniadze na pył na który pewnie nie ma popytu takiego jak oczekiwano (tyle worków leży a magazynowanie jest drogie ;) ). Cała akcja daje satysfakcję klientowi, a zadowolony klient wróci. Pewne jest że kiedyś kupisz beczólke lub dwie....
Sadzisz że opcje tę wprowadził pierwszy lepszy programista (broń Boże nie ujmując nikomu), że pomysł ten nie zrodził sie podczas "burzy mózgów" ? - obrażasz Redów i graczy.
W biznesie nie może być stagnacji, zawsze trzeba napierać do przodu. Trzeba myśleć strategicznie i długofalowo.
Skorzystałem i mam 20000 fragmentów ( jeżeli nie chcesz lub nie możesz to trudno) i również polecam skorzystać i złapać za portfel co by okazać wsparcie deweloperowi który robi nam takie prezenty!
:hatsoff:
 
Last edited:
Ukash jeżeli już jesteśmy przy polecaniu to ja też coś polecę, mianowicie czytanie całych postów ze zrozumieniem oraz zorientowaniem się do czego się odnoszą. Mój nie jest długi więc powinieneś dać radę, a jak nie to chociaż ostatni akapit.

A ja jeżeli już chciałbym kogoś obrazić to właśnie ludzi, których zachowanie opisuję, czyli typowych "januszy". A wiedziałbyś o jakim zachowaniu piszę, gdybyś przeczytał odrobinę więcej, nie tylko post, który cytujesz. Dla ułatwienia dodam, że za januszy nie uważam tych, którzy ogólnie kupują pyłek. Ale np tych, którzy po usłyszeniu o uprzejmości Redów kupują go na pęczki tylko po to aby za jago pomocą wykorzystać mechanizm udostępniony przez Twórców i momentalnie nafarmić tysiące skrawków już tak. Co do pomysłu na rekompensatę dla graczy to idea ta na pewno zrodziła się podczas "burzy mózgów" u Redów i chwała im za to, bo jest to bardzo miły gest. Ale tak samo na pewno Redzi nie przewidzieli do jakich nadużyć i powiedzmy "nieetycznych" zachowań będzie to prowadzić. Bo przyzwoitym ludziom po prostu niektóre rzeczy nie przychodzą do głowy. Tak samo jak Redzi nie przewidzieli zachowania z BPP i grzybkami. Po prostu kreatywność niektórych w wykorzystywaniu systemu nie zna granic i z etyką ma mało wspólnego.


Napiszę jeszcze raz, może dotrze. Czym innym jest korzystanie z uprzejmości Redów tak jak oni sobie to wymyślili, bo do tego nic absolutnie nie mam. A czymś zupełnie innym jest wykorzystywanie udostępnionych mechanizmów do nabijania sobie skrawków. Jestem prostym graczem, jak widzę zachowanie na "chytrą babę z Radomia" to je piętnuję.


P.S. Błędnie zakładasz, iż nie okazałem Redom wdzięczności za Gwinta i nie tylko.
P.S.2 Polecam również jakąś książkę z gramatyką polską, a jeżeli nie to trzymaj się chociaż jednej konwencji. Jak już dajesz spację przed "?" to nie zapominaj o niej również przed "!", "," i tak dalej. Może wtedy łatwiej się z błędów wytłumaczysz.
 
Last edited:

Guest

Guest
@Ukash


Z pewnością REDom opłaci się to, że ludzie nakupią sobie pyłu, który później wymienią na niebotyczne ilości skrawków, za który mogą sobie stworzyć dowolną kartę...

Raz, że w grze złoto farmi się o wiele łatwiej, co przekłada się na zakupione przez nie beczki. Te jednak dropią karty losowo, więc zachowany zostaje jako taki balans. Kupując pył po to, by zamienić go na skrawki nie ryzykujesz niczego. Tworzenie kart za skrawki jest opcją dodatkową, tak samo jak transmutowanie ich, bowiem gdyby to było podstawowym założeniem, nikt by na grze tego typu nie zarabiał. To jest sposób na uzupełnienie kolekcji o potrzebne karty. Zrobienie tego, co ty zrobiłeś jest sposobem na ominięcie systemu i to dość chamskim.

To, jak wyglądają premiówki, można zobaczyć w każdej chwili w menu kart, a nie są one jakoś specjalnie atrakcyjne. Ot, po prostu ruchome obrazki. Zatem nie ma się na co napalać. Napalą się na to jedynie hardkorowi kolekcjonerzy, którzy muszą mieć absolutnie wszystko, co da się zdobyć - zaliczyć każdy acziwment.
Daruj więc sobie swoje myślenie strategiczne i długofalowe plany, bo się kompromitujesz.

Skoro już się pochwaliłeś, jaki to z ciebie handlarz cebulą, to ja ci powiem, że ludzi zachowujących się w ten sposób nie szanuję ani trochę. Jak już wcześniej mówiłem: Okazja czyni złodzieja. To co zrobiłeś jest moim zdaniem żałosne.

Być może REDzi wykalkulowali sobie, że opłaca się im zrobić takie promo i targetem byli właśnie Janusze biznesu... Moim zdaniem wszyscy oni powinni dostać bana, a ta promocja w ogóle nie powinna mieć miejsca, bo pozwala legalnie oszukać system, co po prostu uderza w normalnych graczy, którzy nie wydziwiają. :doubt2:
 
Ponieważ dyskusja zrobiła się mocno nieprzyjemna, pozwólcie, że przypomnę fragment Regulaminu forum, którego to regulaminu zobowiązaliście się przestrzegać
Eri94;n98993 said:
Od każdego użytkownika oczekujemy przestrzegania szeroko pojętych zasad społeczności internetowych. W szczególności:
pisania w języku obowiązującym na danym Forum, dokładania starań, aby treść pisanych postów była czytelna i zrozumiała dla innych użytkowników,
pisania na dany temat,
zachowania kultury wypowiedzi,
unikania używania wulgaryzmów,
okazywania szacunku innym użytkownikom Forum,
nie obrażania innych i nie obrażania się,
przestrzegania Netykiety,
używania funkcji "raportuj" w razie zauważenia posta łamiącego regulamin. Prosimy o nie wyręczanie moderatorów/administratorów w zaprowadzaniu porządku na forum.

Pisanie o januszach biznesu, czy handlowaniu cebulą (biorąc po uwagę, jakie te sformułowania mają negatywne konotacje) na pewno nie świadczy o kulturze piszących i o szacunku dla rozmówców. Jeżeli takie i podobnie pogardliwe sformułowania będą nadal pojawiały się w Waszych wypowiedziach, będą one kasowane a ich autorzy poniosą przewidziane regulaminem konsekwencje (ostrzeżenia/bany).
 
A propos mielenia i transmutowania: skoro przyszłe aktualizacje mogą jeszcze powywracać wszystko do góry nogami i pozmieniać właściwości kart, to może jedynymi kartami jakie teraz warto zrobić sobie w wersji premium byliby dowódcy? Jasne, mogą im zmienić działanie, ale dowódca zostanie dowódcą i pod jakąś talię zawsze się może przydać (wyjątek: zdegradowany Geels). Nie znalazłem nigdzie informacji, czy dowódcy są dostępni tylko poprzez "wyzwania" czy wypadają też z beczek? Bo jak wypadają, to może też wypadną w wersji premium, ale jak nie, to jedyny sposób na premiowego dowódcę to go stworzyć albo wyciągnąć z wyzwań i obsypać pyłem..?
 
Top Bottom