Diablo

+
@Keth
Podarek używa się TYLKO na broniach i TYLKO na broniach co nie mają pierwotnie wylosowanego gniazda, wtedy tworzy gniazdo w broni bez poświęcania głównego affixa. Jeśli w broni co nie miała gniazda a zrobiliśmy je, zmienimy gniazdo z powrotem na coś innego nam pasującego, to tez wstawimy podarkiem gniazdo. Tylko że Ramalandi's gift ma na razie buga poza gniazdem na nowo losuje nam main ststy ale to naprawią.
 
Last edited:
Tak, tak, wiem, dlatego mówię, że nie mam do czego go użyć, bo na wszystkim, co używam, mam gnaizdo, którego nie mogę zmienić i tak :p

Swoją drogą ciekawe czy jest analogiczny przedmiot do zrobienia gniazda w biżuterii czy zbroi?
 
Jeżeli coś takiego było by do biżuterii (legendarne klejnoty!) wtedy to była by bomba, do zbroi na razie niema celu.
 
Nowe zabawki trafione podczas eksploracji szczelin (zwykła gra, nie sezonowa) :D



Strasznie lubię takie rzeczy, które może nie mają niesamowitych statystyk, ale za to oferują jakieś unikatowe właściwości. A to zdobyte wcześniej przedmioty, które razem stworzyły fajną kombinacją opartą na złocie:


I jeszcze takie cuś, niby śmiszne, ale ze dwa razy wpadły mi dzięki temu niezgorsze legendy.

 
Swoją drogą wiadomo, ile ma trwać ten sezon?

Na razie nie było powiedziane. Ale chodzą słuchy, że coś około 3 miesięcy.


Tak w ogóle to nie wiem czy zwiększanie szansy na trafienie legendy jest dobrym pomysłem. Na pewno na chwilę przyciągnie to graczy ale czy aby pozostaną oni z tytułem na dłużej? Diablo zawsze słynęło z mega przypakowanych herosów i tak zwanego "brania się za bary ze smokiem" ale no bez przesady. Ja pamiętam jeszcze jak w grach boost +1 do siły to było coś. A teraz setki nie robią wrażenia. Wystarczy spojrzeć na te screeny wrzucone przez @HuntMocy. Naramienniki +487 do siły i masa innych bonusów. Wiem, wiem. To Diablo. Ale czy taka megalomania nie zmierza w złym kierunku? I w sumie dobrze, że monitory zwiększyły swoją rozdzielczość przez ostatnie lata. Bo przynajmniej są teraz w stanie wyświetlać te pięciocyfrowe statystyki:D

I żeby nie było, że hejcem. Diablo to dobra gra! Ale tak mnie ogólnie na filozofię cosik zebrało...:p
 
Po latach kiedy legendy były legendarnie syfiaste, nareszcie wszystko jest jak trzeba ;) No i wreszcie znajduję przedmioty, które oferują to co pasuje do mojej postaci. Młot Starożytnych, Lawina, Amok, to wszystko umiejętności których używam, statystyki też pasują, a nie jak dawniej, że grając Barbarzyńcą znajdowałem świetne łuki i kijowe miecze.
 
Co do pierścienia z goblinem skarbnikiem - polecam ten temat :D

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11502680458

Witam, nie wiem czy to bug ale nie spotkałem się wcześniej z czymś takim, mianowicie przyplątał się do mnie goblin skarbnik. Biega ze mną wszędzie, niby nie przeszkadza ale po kilku godzinach jego chichot zaczyna mnie denerwować. Restartowałem grę, zmieniałem kompanionów, mała gadzina wciąż za mną podąża. Być może to zbieg okoliczności ale od czasu uzyskania tego niechcianego towarzystwa nie spotkałem żadnego innego goblina. Efekt wystąpił na krzyżowcu.
 
Mam oba pierścienie zagadkowe na goblina (stary sprzed 2.0 i nowy) i powiem jedno jak dla mnie stary jest duużo lepszy, dlaczego? nie biega za nami non-stop goblin i nie czyści nam białych i może kiedyś coś rzuci legendarnego, na starej wersji może się pojawić goblin gdy dostajemy obrażenia, ubijamy dziada i liczymy na dobry łup. Najważniejsze stary pierścień nie jest przypisany i działa na towarzyszach !, jak zamykali AH to stare zagadkowe chodziły po 75-80kk ! ja swój baaardzo dawno temu kupiłem kiedy mało co kto się interesował za 1kk, więc deal dobry :)
Na razie sezonu nie ruszam muszę przynajmniej jeden klejnot podbić do 25, i liczyć na drop dobrego amu z gniazdem albo pierścionka (jedność lub SOJ)

SOJ
Jedność

Ciężko to przebić najlepiej, było by poświęcić zręczność (jakby można było) najmniejsza strata chyba?
 
Muszę przyznać, że dzięki tym wszystkim nowinkom wprowadzonym w ostatniej aktualizacji, cieszę się tą grą jak małe dziecko bateryjką :D Diablo 3 od samego początku sprawiało mi frajdę i byłem chyba jedną z niewielu osób, które nie wieszały psów na twórcach za to czy tamto. Po prostu nigdy nie oczekiwałem, że będę w to grał dzień w dzień całymi latami. Większe aktualizacje i dodatek zawsze zachęcały mnie do powrotu po dłuższej przerwie, ale dopiero to co wprowadzili teraz sprawia, że znowu czuję się jak zaraz po zakupie podstawki kiedy wszystko było dla mnie nowe. Dzięki nowym zabawkom i zależności między zleceniami, szczelinami i głębokimi szczelinami trudno mi się oderwać. Wcześniej była 1-2 rundki, a teraz robię 5-6, potem próby, ulepszenia klucza, następna rundka i tak mijają kolejne godziny. Niby cały czas to samo, a jednak nie czuję w ogóle powtarzalności. Trzeba przyznać Blizzardowi, że wie jak trzymać graczy przy swoich tytułach, bo nawet jak czasem zrobią coś kiepskiego to potrafią przyznać się do błędu i wprowadzić zmiany, których wszyscy oczekują.

Co przyniesie przyszłość? Trudno powiedzieć, ale myślę że jedyną rzeczą, której tutaj jeszcze brakuje jest rozbudowany i zbalansowany tryb PvP z wieloma opcjami rozgrywki, nowymi nagrodami itd. Moim zdaniem byłby to idealny endgame, bo aktualnie wzmacnianie i przebudowywanie postaci jest zarówno środkiem jak i celem. Robimy misje, zlecenia, rajdy przez szczeliny, odwiedzamy rzemieślników, a wszystko po to żeby następnym razem misje, zlecenia i rajdy poszły sprawniej, a rzemieślnicy zaoferowali więcej. Wraz z dodaniem sensownego PvP, to wszystko byłoby środkiem do nowego celu czyli mierzenia się z innymi graczami.

Dodanie nowych lokacji, zleceń, wydarzeń czy przedmiotów oczywiście też jest mile widziane, ale nie byłoby to aż takie odświeżenie gry. Byłoby zatem fajnie gdyby głównym ficzerem drugiego dodatku (bo nie czarujmy się, na pewno takowy powstanie ;) ) było właśnie PvP tak jak głównym ficzerem Reaper of Souls był tryb przygodowy.
 
Muszę przyznać, że dzięki tym wszystkim nowinkom wprowadzonym w ostatniej aktualizacji, cieszę się tą grą jak małe dziecko bateryjką :D Diablo 3 od samego początku sprawiało mi frajdę i byłem chyba jedną z niewielu osób, które nie wieszały psów na twórcach za to czy tamto. Po prostu nigdy nie oczekiwałem, że będę w to grał dzień w dzień całymi latami. Większe aktualizacje i dodatek zawsze zachęcały mnie do powrotu po dłuższej przerwie, ale dopiero to co wprowadzili teraz sprawia, że znowu czuję się jak zaraz po zakupie podstawki kiedy wszystko było dla mnie nowe. Dzięki nowym zabawkom i zależności między zleceniami, szczelinami i głębokimi szczelinami trudno mi się oderwać. Wcześniej była 1-2 rundki, a teraz robię 5-6, potem próby, ulepszenia klucza, następna rundka i tak mijają kolejne godziny. Niby cały czas to samo, a jednak nie czuję w ogóle powtarzalności. Trzeba przyznać Blizzardowi, że wie jak trzymać graczy przy swoich tytułach, bo nawet jak czasem zrobią coś kiepskiego to potrafią przyznać się do błędu i wprowadzić zmiany, których wszyscy oczekują.

Co przyniesie przyszłość? Trudno powiedzieć, ale myślę że jedyną rzeczą, której tutaj jeszcze brakuje jest rozbudowany i zbalansowany tryb PvP z wieloma opcjami rozgrywki, nowymi nagrodami itd. Moim zdaniem byłby to idealny endgame, bo aktualnie wzmacnianie i przebudowywanie postaci jest zarówno środkiem jak i celem. Robimy misje, zlecenia, rajdy przez szczeliny, odwiedzamy rzemieślników, a wszystko po to żeby następnym razem misje, zlecenia i rajdy poszły sprawniej, a rzemieślnicy zaoferowali więcej. Wraz z dodaniem sensownego PvP, to wszystko byłoby środkiem do nowego celu czyli mierzenia się z innymi graczami.

Dodanie nowych lokacji, zleceń, wydarzeń czy przedmiotów oczywiście też jest mile widziane, ale nie byłoby to aż takie odświeżenie gry. Byłoby zatem fajnie gdyby głównym ficzerem drugiego dodatku (bo nie czarujmy się, na pewno takowy powstanie ;) ) było właśnie PvP tak jak głównym ficzerem Reaper of Souls był tryb przygodowy.
Hmm...akurat miałem się Was zapytać czy po nowej aktualizacji warto wracać do D3.Przekonałeś mnie, zaraz zainstaluję grę (znowu).Dzięki ;).
 
W sumie to mnie zaniepokoiła jedna rzecz. Można dokupić dodatkową (ostatnią?) zakładkę w skrzynce - nie będzie jednak drugiego dodatku? :p
 
Też się zdziwiłem, ale przecież drugi dodatek musi być! :p Zawsze mogą przebudować skrzynkę albo dorzucić drugą albo skrzynkę w skrzynce (tudzież ukrytą skrytkę), nie takie rzeczy już ta seria widziała :D Ewentualnie uznali, że tyle wystarczy i więcej miejsca na graty nam nie trzeba ;)
 
Tego się nie spodziewałem trafił mi się dziś skarbiec goblinów.
Podczas próby w komnacie (nabijanie poziomu klucza prób) pojawił mi się goblin dzięki pierścieniowi.. no to na goblina, po jego ubiciu pojawił mi się portal, a w środku między innymi mnóstwo złota
( 50kk ! ) i taki oto "kuferek"



 
Last edited:
Portal do goblinowego skarbca może się pojawić tylko po zabiciu goblina, ale szansa jest mała więc trzeba trochę tych goblinów ubić zanim pojawi się wejście do skarbca.

Teraz tylko czekam na Dar Ramaldniego, czy raczej mój siewca świeżo zdobyty czeka

@Keth gdzie ci wypadł Dar Ramaldniego (chociaż to i tak nic nie da, tak z ciekawości)
 
Last edited:
Wie ktoś, czy dodatek Reaper of Souls, czyli Diablo Evil Edition na konsole x360 dodaje opcje kolorowania legend?
Bo na PC zalogowałem się ostatnio i i bardzo się ucieszyłem, gdy zobaczyłem, że legendy wreszcie można kolorować, a nie tylko ukrywać, jak są zbyt brzydkie by je eksponować :p. Z tym, że na PC nie mam dodatku, ta opcja weszła z jakąś aktualizacją. Gra na x360 nie ma update'a z powodu dodatku :/.
Wkurza mnie to, że kupiłem D3 na x360 za 130 zł, a 2 tygodnie później dowiedziałem się, że 3 tygodnie po moim zakupie wychodzi Diablo Evil Edition za taką samą cenę i dodatku nie można kupić osobno :/. Straciłem kasę tylko.
 

Jimp

Forum veteran
Szybkie pytanie. Ten super patch, który buffuje postać, dodaje jakieś szczeliny i inne wypasy. On jest dostępny dla plebsu, który nie kupił dodatku?
 
Top Bottom