E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Z chwaleniem czy narzekaniem na grafikę lepiej się wstrzymać do czasu zobaczenia tej grafiki, bo z obecnego materiału można tylko wyciągnąć wniosek, że grafika jest.
Ale faktycznie kadr bardzo bajkowo-filmowy. Coś jak scena z gryfem.
 
A czy ktoś zauważył że znów zmienił się strój Geralta? Teraz naramienniki bardziej odstają od reszty, według mnie jest gorzej niż na zwiastunie VGX :(
 
bo z obecnego materiału można tylko wyciągnąć wniosek, że grafika jest.

To zależy od źródła. Na yt w 720p wyraźnie widać, że grafika jest naprawdę wysokiej próby.
I nie chodzi mi o technikalia, a o stronę artystyczną, dbałość o detale. Jest dobrze bez dwóch zdań.
 
Sneak peak zacny. Czekam na jutrzejszy wieczór jak na Gwiazdkę. Aha i żeby nie było, że urywek bez błędów to zauważcie jeźdźca z przodu po lewej na białym koniu. Ogon jakoś się dziwnie zglitchował podczas animacji. Sorry :)
 
Temu pochylającemu się jeźdźcowi pas przebiegający skosem przez plecy wchodzi w kolizję z misiurką na karku po lewej stronie.
 
Czekam na jutrzejszy wieczór jak na Gwiazdkę.

 
Ciekawe czy będzie poniższa wersja "Słyszę" ;)...


Ale tamtym fragmentem żeście klimatu narobili :)...

P.S. Czyżby Geralt jechał "w eskorcie" jeźdźców z Nilfgaardu?
 
To zależy od źródła. Na yt w 720p wyraźnie widać, że grafika jest naprawdę wysokiej próby.
I nie chodzi mi o technikalia, a o stronę artystyczną, dbałość o detale. Jest dobrze bez dwóch zdań.
Jestem przekonany, że grafika nie jest powodem do zmartwień, zarówno od strony technicznej jak i wizualno-estetycznej, ale nawet na tym jutubowym fragmencie nie widać połowy tego, co powinniśmy móc zobaczyć. Z nieznanych i niezrozumiałych dla mnie powodów redzi hołdują tradycji pokazywania nowości z jak najgorszej strony się tylko da.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom