Efekty działające na wiedźmina.

+
Efekty działające na wiedźmina.

Witam. Szukałem na forum i w internecie, ale nie mogłem znaleźć interesującej mnie odpowiedzi. Po wypiciu eliksiru, pojawia się na górze ekranu ikona z czasem jaki pozostał do końca jego działania. Pojawiają się tam też ikony efektów krytycznych jakie działają w danym momencie na wiedźmina. Czy jest możliwość sprawdzenie tak jak w Wiedźminie 1, poprzez zablokowanie kursora i najechanie na interesującą nas ikonę, nazwy efektu i nazwy eliksiru? Znam podstawowe efekty(krwawienie, podpalenie itp.), ale czasami pojawiają się ikony, które nie wiem co oznaczają. Np. ta ze screena obok ikony eliksiru.
 

Attachments

  • wiedzmin 2.jpg
    wiedzmin 2.jpg
    412.5 KB · Views: 154
Last edited:
Czy jest możliwość sprawdzenie tak jak w Wiedźminie 1, poprzez zablokowanie kursora i najechanie na interesującą nas ikonę, nazwy efektu i nazwy eliksiru? Znam podstawowe efekty(krwawienie, podpalenie itp.), ale czasami pojawiają się ikony, które nie wiem co oznaczają. Np. ta ze screena obok ikony eliksiru.
Nie, nie ma takiej możliwości jak w W1. Podczas medytacji kiedy przygotowujesz się do walki wypijając eliksir, to każdy ma swoją ikonkę. Jeśli chodzi o te dodatkowe efekty to są to miejsca mocy. Miejsca mocy aktywujemy poprzez użycie medalionu "Z" podczas "drgania" medalionu. Jak już z niego skorzystamy to pojawia nam się komunikat co dane miejsce mocy dodaje. Może to być np. miejsce mocy wigoru, życia, siły. Upraszczając: Miejsce mocy na chwilę zwiększa daną statystykę.
 
Top Bottom