Fanowski kościany poker

+
Fajnie to było kupić coś takiego ;) Cudo marzy mi się takie cosik może sobie zrobię ;P Tylko gdzie takie zaczepy można dostać??
 

n0rv

Forum veteran
niezłe powini to dowawać do kazdej cześc wiedzmina
Jakby dodawali do kolekcjonerek, to już nie było by to takie cacko :p
Kolekcjonerce wystarczyłby zestaw porządnych kostek.
 
niesamowita rzecz stworzona ludzkimi rękami :D
gratuluje i życzę powodzenia w dalszej twórczości dla autora tego dzieła :D
 
Tja, był już pokazywany (co najmniej) jeden egzemplarz w fanowskiej twórczości. Też se zrobię, a co. :D Niech no się tylko moje wakacje zaczną...
 
Najważniejsze jest to że są ludzie którzy doceniają pracę autorów i twórców. Chodzi o to właśnie co jest naczelną zasadą CD PROJECT. Nie DRM a wysokiej jakości doświadczenie w kontakcie z produktem. Czego efektem są fani jak wykonawca gry w kości i miliony którzy zakupili oryginalną grę.
 
Jakby taki poker byłby dodawany do kolekcjonerki, to tytuł najlepszej EK roku macie w kieszeni REDy xD
 
No wiem. Ale ja o cenie nie pisałem, tylko o zawartości.

Co do ceny - przecież kolekcjonerki po 300-500zł to norma ostatnio, a ludzie by się na 100% znaleźli by takie coś z pokerem kupić.
 
fajnie to wygląda

ja tam zrobiłem własne kostki (dziesięć na dwóch graczy w klasyka)
nad planszą pracuje, właściwie nie mam pomysłu na kolor drewna
chcecie zobaczyć piszcie na PW
pozdrawiam
 
to może pokaże kostki (wyciągnąłem je żywcem z wieśka drugiego, albo przynajmniej się starałem)
troche uprościłem niektóre elementy bo są troche trudne do wydzierżawienia skalpelem

oto link

http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=p1080838io.jpg&res=landing
 
InCD said:
to może pokaże kostki (wyciągnąłem je żywcem z wieśka drugiego, albo przynajmniej się starałem)
troche uprościłem niektóre elementy bo są troche trudne do wydzierżawienia skalpelem

oto link

http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=p1080838io.jpg&res=landing

Bardzo fajnie wyszły
 
dziękuję i pozdrawiam

aktualnie szukam odpowiedniej kolorystyki do obrazu "Taniec śmierci" czyli orginału z wieśka 2 (dokładniej znajduje się na dnie samej plaszy)
stawiam że najlepiej będzie pasować czarny mat (jak na kościach)
chciałbym mieć coś bardziej orginalnego
dlatego wzracam się do was o pomoc
(piszcie na PW jak kogoś natchnienie dopadnie )
 
zajebiście to zrobił :)

zielona zsoftowała mi typa sprzed nosa, a ja go chciałem opieprzyć tak ładnie, no...
szypek


Ojej, przepraszam. Ale obiecuję, że następnego Ci zostawię. :p
zi3lona
 
Top Bottom