Forumowa filmówka

+
Nie wiem czy to odpowiedni temat(przynajmniej taki mi się wydał) ale co myślicie o nadchodzącym(1-18-08 [swoja drogą ta data to, można powiedzieć, drugi tytuł filmu]- świat, 1-02-08 Polska) filmie Cloverfield aka. (w naszym kraju) Projekt: Monster...(swoja drogą dziwne tłumaczenie biorąc pod uwagę, że tytuł ang. oznacza...pole koniczyny ale z drugiej strony, nie dziwię się, że tak wybrali). Moim zdaniem może być ciekawy...hype wytworzony wokół tego filmu i ta cała tajemniczość tzn. nie wiadomo (mimo iż premiera blisko) czy film na pewno nazywał sie będzie Cloverfield (podobno to tytuł roboczy). Film kręcony podobną...nie..taką samą techniką jak Blair Witch Project, opowiadać ma...no właśnie, nie wiadomo do końca o czym ma opowiadać, tzn. wiadomo, że będzie opowiadał o potworze(ach?) pokroju Godzilla czy King Kong tzn. mają być ogromne itp. itd. ale prócz tego nie wiadomo nic więcej na temat samej fabuły...wszystko jest trzymane skrupulatnie w tajemnicy. Reżyserem jest, pewno wielu z was znany reżyser, J.J.Abrams nikt inny jak twórca Lost...aktorzy zaangażowani do filmu są raczej mało, jak nie bardzo mało znani...wiec nie uświadczymy tak znanych aktorów jak Samuel L. Jackson czy Nicole Kidman.Tu jest trailer - http://youtube.com/watch?v=rKjbaB42YFc&mode=related&...4 minuty filmu - http://youtube.com/watch?v=FC-CbdsSF6sa tu strona filmu - http://www.1-18-08.com/ - angielska - bardzo tajemnicza...http://www.projektmonster.pl/ oraz polska - nawet dobrze wykonana ale nie do końca...Ps. jeżeli było już wspominane o tym filmie, to chciał bym podkreślić, że użyłem opcji SZUKAJ i niczego owa opcja nie znalazła
 
Kurcze zaczyna sie robic naprawde goraco w swiecie filmowym! Tworzone sa naprawde swietne filmy (niektore w USA juz wyszly)I Am LegendProject Monsternowy Rambo :DIndiana Jones 4nowy James Bondnowy Batman...A aktualnie jestem w trakcie kołowania sobie filmu Zombie Diaries ;). Niskobudzetowy (ale podobno SWIETNY) film o wiadomej tematyce. A najlepsze jest to, ze wszystko jest krecone z reki!!!! Ma ktos do tego filmu napisy? ;/
 
Ja obecnie zacieram rączki na Sweeney Todda ;D 2 miesiące dłuższego czekania na premierę, ale co tam. Na Burtona i Deppa warto czekać ;)
 
DReJK said:
Przerzucam się na horrory, znacie jakieś fajne tytuły?? Najlepiej żeby były coś o wilkołakach.
Z horrorów przestraszyć potrafi mnie tylko omen, pierwsza część. :DNiezłe jest też "Nosferatu - symfonia grozy" z 1922. Klasyk ;DCiekawe filmy o wilkołakach? ;D"Dog soldiers"(kicz, kicz, kicz, kicz, ale i tak lubię)"Wilk" ma już parę lat, ale ogląda się przyjemnie
 
Elwer said:
"Wilk" ma już parę lat, ale ogląda się przyjemnie
Faktycznie. Nie ma jak to dobra obsada.Ja miałam jeszcze cykora jak któregoś dnia wieczorem oglądałam Kolekcjonera kości, mimo, że to nie horror ;)
 
Iwona said:
Ja miałam jeszcze cykora jak któregoś dnia wieczorem oglądałam Kolekcjonera kości, mimo, że to nie horror ;)
Zaje$isty film, jak już przy nim jesteśmy ;), fajny klimat, podobny do tego z "Siedem", nawiasem mówiąc też świetny film :p
 
Elwer said:
Elwer said:
Przerzucam się na horrory, znacie jakieś fajne tytuły?? Najlepiej żeby były coś o wilkołakach.
Z horrorów przestraszyć potrafi mnie tylko omen, pierwsza część. :DNiezłe jest też "Nosferatu - symfonia grozy" z 1922. Klasyk ;D
O tak! Wyczesany film - niby jest kicz i w ogóle, ale jakaś taka atmosfera się wkrada, gdy na ekranie pojawia się Max Schreck (Nosferatu). Ten koleś jest CHOLERNIE przekonujący (słyszałem pogłoski że to dlatego, że sam był prawdziwym wampirem ;) Jest w nim coś tak niepokojącego, że czasem też mam takie wrażenie...).A z filmów wampirzo-wilkołaczych to muszę dodać Underworld. Ten film mogę osobiście nazwać kultowym. Pierwsza część wgniotła mnie w ziemię i po wyjściu z sali miałem ochotę obejrzeć to jeszcze z kilka razy.Odradzam przy tym drugą część, bo to już jest nawalanka i totalny badziew ogólnie. No chyba, że ktoś lubi filmy gore :p W niedalekiej przyszłości ma wyjść jeszcze trójka - prequel obydwu poprzednich. Jak nie będzie tam grać Kate Beckinsale, to chyba sobie odpuszczę ;)
 
Gwynbleidd666 said:
A z filmów wampirzo-wilkołaczych to muszę dodać Underworld.
Co prawda masa ludzi uważa ten film za, że użyje kolokwializmu, nieudany, ale mi się podobał. Ot taki przyjemny-łatwo "wchodzi", i tak samo wychodzi.Jeżeli już o tego typu filmach mowa to... Blade. Uwielbiam! Nie wiem co w tym filmie jest, ale pierwszą część widziałem około czternaście razy, drugą chyba siedem, a trzecią półtora :D (totalna pomyłka. Lepiej żeby nigdy się nie ukazała.)
 
Blade - jak najbardziej (ale raczej tylko jedynka)A co do Underworld.... cóż..... oględnie mówiąc, świat nic by nie stracił, gdyby ten film nigdy nie powstał ;)A z innych horrorów - Egzorcysta (1973), Martwe zło oraz Noc i Świt żywych trupów (co prawda widziałam tylko rimejki, ale obydwa świetne).
 
Co do Van Helsinga miałem duże oczekiwania i .... bardzo się zawiodłem - tandeta. Jakieś skakania, wycia, piski, cuda niewidy. btw, Gofer, jeśli lubisz "pomieszania tych wszystkich historyjek", polecam Ligę Niezwykłych Dżentelmenów. Film tragedia, choć potencjał miał ogromny.
 
MasPingon said:
A z filmów wampirzo-wilkołaczych to muszę dodać Underworld.
Warto ten film obejrzeć aby nacieszyć oczy ciałkiem głównej bohaterki odzianym w lateks. To chyba jedyny powód
Eeee tam, przesadzasz. Aczkolwiek, nie zaprzeczę, powód podany przez ciebie jest IMO wystarczający, żeby zachęcić do oglądnięcia tego filmu ;D
 
lubię filmy w klimacie 300, LotR czy Ogniem i Mieczem.ale Piratami z Karaibów czy Star Wars (ale głównie starymi) też nie pogardzę ;D
 
fugas said:
lubię filmy w klimacie 300, LotR czy Ogniem i Mieczem.ale Piratami z Karaibów czy Star Wars (ale głównie starymi) też nie pogardzę ;D
Jak ja. Bardzo lubię filmy, które rozgrywają się w czasach miecza i łuku. Królesto Niebieskie, Braveheart, Aleksander. Oglądam również filmy, gdzie świat jest u schyłku Apokalipsy, Wojna Światów, Świt żywych trupów. Różne komedie. Horrorów nie trawie, a w szczególnoście takich gdzie jest totalna rzeź i lecące kończyny.
 
Ja lubie bardzo fily kostiumowe typu Hero czy Dom Latajacych Sztyletow. Oprocz tego filmy ze wschodnmimi sztukami walk (glownie Jackie Chan, Jet Li) i dobre komedie (i nie mowie tu o horrorach, bo to sa kiepskie komedie). Z polskich filmow jak dla mnie Dzień Świra ;D
 
Top Bottom