Gerd nie działa umiejętność

+
Gerd po update przestał działać prawidłowo. Bez względu na adrenalinę tworzy syrenę i uderza w nią za 1 punkt. Nie zadaje obrażeń wszystkim jednostkom w rzędzie.
Edit: Gerd prawdopodobnie ma adrenalinę ustawioną na 4. Do tej pory raczej zagrywałem go z talii wiec nie widziałem czy jest czy nie podświetlony. Teraz widzę że przy 5 kartach na ręce jego umiejętność nie działa więć pytanie czy ma mieć adrenalinę 4 czy 3?
 
Last edited:
Bo ma adrenalinę 4 tak jak obwódka to pokazuje. Zmieniono mu opis na 3 a dalej działa na 4.
 

Lexor

Forum veteran
Czy dobrze czytam jego opis, że on na adrenalinie jest gorszy i powinno się go użyć przed wejściem adrenaliny?
 
Czy dobrze czytam jego opis, że on na adrenalinie jest gorszy i powinno się go użyć przed wejściem adrenaliny?
Tak zawsze to tak na nim działało. Chodzi o to by nie był Hemdalem z mniejszą prowizją. Rzucany na koniec rudy byłby zbyt mocny. Dlatego adrenalina zmusza gracza do szybszego użycia tej karty.
 

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: Czyli tak jak myślałem, dzięki za odpowiedź. Osobiście Gerdem jeszcze nie grałem (choć grałem SK), a zapytałem o niego, bo efekt adrenaliny w większości przypadków to chyba jednak powoduje lepsze działanie karty.
 
@piotr4440: Czyli tak jak myślałem, dzięki za odpowiedź. Osobiście Gerdem jeszcze nie grałem (choć grałem SK), a zapytałem o niego, bo efekt adrenaliny w większości przypadków to chyba jednak powoduje lepsze działanie karty.
Jakiś niesamowity nie jest ale obecnie całkiem fajnie kontruje spam krabopająków więc możesz spróbować.
 

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: W mojej talii SK nie za bardzo mam miejsce pod wględem prowizji. Z "pojedynczymi" krabopająkami jakoś sobie radzę, a przy tworzeniu całego rzędu zwykle wskakuje też ten olbrzymi, który bufuje resztę na 2, więc jest trochę "za późno". ;)
 
Top Bottom