Gry komputerowe

+
Oglądałem gameplay z Fallout'a 3:http://www.gametrailers.com/player/36197.htmli musze stwierdzić, że walka jest strasznie nijaka. Ani to dynamiczne, ani taktyczne. Obawiam ssię, że sama super grafika i efektowne trafienia pocisków nie wystarczą.Chyba z okazji premiery nowego Fallouta zagram w stare.E: No i pewnie fabuła jeszcze będzie dobra, tylko co z tego jak całość średnia :(
 
Mi sie tam zapowiedz podoba.Walka taktyczno/dynamiczna wydaje sie ciekawym pomyslem.Wyglada to efektownie i interesujaco_Oczywiscie przesadzono z tymi fontannami krwi i latajacymi galkami ocznymi, ale oglolnie gra zapowiada sie naprawde ciekawie ;D
 
Szczena mi opadła. Graficznie jest idealnie. Klimat jest cudowny. Od strony wizualnej wygląda perfekcyjnie. Tak właśnie powinien wyglądać fallout. Bez dwóch zdań. Natomiast nie ma teraz sensu rozmawiać o trybie walki, do czasu gdy samemu się nie spróbuje. Można oczywiście jojczyć i jęczeć ,że się nie podoba i w ogóle jest be. Ocenianie rozgrywki na podstawie gameplayów to tak jak lizanie słodyczy przez szybę Kamui.Mnie ciekawi jakie są wymagania tej gierki ;D Ktoś może wie?
 
ten nowy Fallout... grafika racja, miodna, ale reszta kompletnie mnie nie przekonuje. Klimatu nie poczułem, walka póki co wydaje mi się co najmniej dziwna. No i fatalnie poruszające się postacie, chyba nawet gorzej niż w Oblivionie, a to sztuka. tak czy siak, czekamy na jesień...
 
Hmmmmm coś mi sie zdaje że Fallout 3 straci z klimatu starszych Fallout'ów. Choć może trzeba będzie najpierw zagrać i po kilku godzinach wgryźć się w nowy świat i w ogóle. Pożyjemy zobaczymy, miejmy nadzieję że gra będzie jak najbardziej udana
 
Hmmm.... obejrzałam gameplay. Gra może być nawet fajna, choć parę rzeczy już mi się nie podoba, jak chociażby to błyskawiczne rozpadanie się na części oponentów, krew itp.Trochę z rezerwą podchodzę jednak do tej gry. No zobaczymy jak to wyjdzie na jesieni. (Choć i tak najbardziej to w tym roku czekam na Far Cry2 ;D).Klimat - mam nadzieję, że jest. Wprawdzie nie poczułam go, ale jak się na spokojnie siądzie, muzyczka będzie, to być może się pojawi. Trochę zFPSowacili go, czy to dobrze - zależy od realizacji. Już 2 takie eksperymenty się udały (moim zdaniem): STALKER i Bioshock (choć tutaj to raczej odwrotnie było: FPS z elementami RPG). PS. ktoś wie coś na temat dokładniejszej premiery, czy ceny? Bo na niskie wymagania sprzętowe to raczej nie ma co liczyć...
 
Wydaje się że Bethesda oczarowana sukcesem Mass Effecta , kalkuje go bez przeszkód. Grafika otoczenia całkiem , grafika modeli całkiem beznadziejna , walka mocno nijaka , coś tam brzęczał o "Real time" a tymczasem co chwila stopował czas , dużo krwi , dużo strzelania , dużo biegania , kolejny gniot. Z cRPG będzie miało to tyle wspólnego co CS
 
RurzowaKsienrzniczka said:
Wydaje się że Bethesda oczarowana sukcesem Mass Effecta, kalkuje go bez przeszkód.
Ja tam widzę jeszcze oczarowanie STALKERem... ;)
RurzowaKsienrzniczka said:
coś tam brzęczał o "Real time" a tymczasem co chwila stopował czas , dużo krwi , dużo strzelania , dużo biegania , kolejny gniot. Z cRPG będzie miało to tyle wspólnego co CS
Z opinią się wstrzymam, bo tak naprawdę, to oni nic nie pokazali jeszcze oprócz tego gameplaya... co do fabuły - nic nie wiemy, może pokażą jakieś jedno przykładowe zadanie do wykonania, to wówczas się odniosę... Na ósmy cud świata nie ma co liczyć, ale może chociaż okaże się być dobrą grą.... pożyjemy, zobaczymy :peace:
 
RurzowaKsienrzniczka said:
Z cRPG będzie miało to tyle wspólnego co CS
Nie zgodze sie z Toba.Jak dla mnie to dokladnie taki sam Fallout tylko ze zmienionym prezentowaniem swiata rozgrywki.Stary dobry "komputerek" jest, wszystkie umiejki tez. Zmienil sie raptem sposob prezentacji walki. Nie sadze zeby wplynelo to w negatywny sposob na rozgrywke bo sama zasada wydaje mi sie nie zmieniona.Z tym "zatrzymywaniem czasu" to fajny patent bo dla kazdego cos milego ;D
 
No właśnie, każda krótka prezentacja kończy się pokazem walki , a każdy wywiad opowiada wspaniałej walce. O czymś to świadczy myślę sobie tak.Jak tylko przełączył na third person to n ie mogłem się oprzeć wrażeniu że to Mass Effect , nie wiem gdzie tam stalker.Jakoś Bethesda nie chce się chwalić wspaniałą fabułą czy fajnymi zadaniami , a poprzestaje na walce , krwi , grafice , krwi , strzelaniu , krwi - co by tu dużo mówić , ta gra na pewno trafi do wielbicieli kina gore i fanów Piły ;]|Troszkę bardziej trafiło do mnie kolejne demo gameplaya Mirrors Edge , zapowiada się ciekawie ;]http://video.google.pl/videosearch?q=Mirror%27s+Edge+-+E3+2008+-+Leap+of+Faith&sitesearch=#
 
Mnie to jeszcze ciekawi te zapowiadane 100 godzin. Bo jeśli mam w żółwim tempie zwiedzać zrujnowaną okolice przez 80% gry, to nie wiem, czy to aż tak fajne będzie. Raczej nie(przynajmniej dla mnie)... bo ilości zakończeń nie skomentuję, bo to pewnie pic na wodę ;] Pewnie kwestia tego, co się uznaje za jedno, osobne zakończenie.Cóż, ciekawa jestem następnych gameplayów - może coś więcej na nich pokażą. Choć pewnie na Games Convenction będzie jakaś konkretna dawka informacji, o wielu grach, w tym o moim wyczekiwanym Far Cry2 ;D
 
Ilmarinen said:
Far Cry2 ;D
Hmm szczerze mowiac to nie wiem za bardzo czy jest az tak na co czekac.Owszem - fajne to, filmowe i takie... dzikie, ale wydaje mi sie wtorne i poprostu... nudne? :)
 
Liczyłem na jakieś informacje dot. Fable 2 miała na E3 zostać ujawniona jakaś "bomba" , jak zapowiadał Peter w wywiadzie z gryonline tymczasem nie powiedział absolutnie nic nowego, możliwe że to świadczy o tym że za wiele to do powiedzenia już nie mają na temat nowego fejbla , o Dragon Age'u też nic nie wiadomo póki co. Raczej tegoroczne E3 nie rzuciło się stertą informacji , choć zostały jeszcze 2 dni ;]
 
SLI said:
SLI said:
Z cRPG będzie miało to tyle wspólnego co CS
Nie zgodze sie z Toba.Jak dla mnie to dokladnie taki sam Fallout tylko ze zmienionym prezentowaniem swiata rozgrywki.Stary dobry "komputerek" jest, wszystkie umiejki tez. Zmienil sie raptem sposob prezentacji walki. Nie sadze zeby wplynelo to w negatywny sposob na rozgrywke bo sama zasada wydaje mi sie nie zmieniona.Z tym "zatrzymywaniem czasu" to fajny patent bo dla kazdego cos milego ;D
Grałeś w Fallout'a? Nie chodzi mi o Tacticsa ani o bosa, ale o FO 1 i 2. To co pokazała Bethesda nie ma ci wspólnego z tym co zrobiło Black Isle, FO3 przypomina raczej zwykłego shootera sci-fi z kilkoma bajerami co by zapewnić młodszym graczom wrażenia oczojeb*e. Wygląda to po prostu źle, tanio i efekciarsko, czyli tak jak można było się tego spodziewać po twórcach Obliviona. Na dodatek Todd Howard robi z siebie debila, te jego teksty są na poziomie Scoobie Doo. Płakać się chce
 
Noo, mi się ten trailer niezbyt spodobał. Przypominał mi Assassin's Creed'a czyli miałkie efekciarstwo, finezyjną filmowość, która tak naprawdę kompletnie od nas nie zależy itd. Ostatnia nadzieja w tym, że fabuła będzie trzymała poziom, ale trochę się o to obawiam patrząc na jakieś screeny z dialogów. Chryste, jeśli to będzie kalka z Obliviona albo Morrowinda (znaczy się dialogi) to masakra! Gdzie tu możliwość, jak w 1 czy 2, poprowadzić dialog tak jak się chce? Poprzez wybranie odpowiedniego słowa-klucza? Gdzie tu miejsce na żarty? Będzie opcja "joke", po której nasz rozmówca zaczyna puszczać bąki i mówić "hehe, dupa, hehe, cycki, hehe, hehe "?No, ale wzorem biblijnego Tomasza, nie uwierzę póki nie zagram.
 
Top Bottom