Hotfix 1.04 — lista zmian

+
Trochę brakuje, chyba puszcza przy 65-66 GB. Ja też musiałem zrobić reinstall całej gry, bo inaczej mi nie puszczało.

dziękuję za odpowiedź. W takim razie zainstaluję grę od nowa już na innym dysku.

A jak skopiuję grę na inny komputer to GOG mi go tam wykryje żeby nie trzeba było pobierać wszystkich plików?
 
1. Zadanie Prezent od T Bug pozostaje otwarte po odebraniu demona. Podobnie zadanie Każdemu jego Lexington, brak opcji odbioru broni po zgłoszeniu się i handlarza.

2. Nie wiem czy to błąd, ale status Walka pozostaje aktywny nawet gdy oddalę się z miejsca strzelaniny. Czy na prawdę muszę wytłuc wszystkich przeciwników co do jednego za każdym razem? To uniemożliwia mi zapisanie gry albo wycraftowanie amunicji dopóki nie pozbędę się absolutnie wszystkich przeciwników w lokacji.
 
2. Nie wiem czy to błąd, ale status Walka pozostaje aktywny nawet gdy oddalę się z miejsca strzelaniny. Czy na prawdę muszę wytłuc wszystkich przeciwników co do jednego za każdym razem? To uniemożliwia mi zapisanie gry albo wycraftowanie amunicji dopóki nie pozbędę się absolutnie wszystkich przeciwników w lokacji.
A propo tego, nie rozumiem czemu w grze nie ma wydawałoby się podstawowej opcji, jaką jest "schowaj broń" albo czemu w dialogach nie ma opcji "Zakończ rozmowę" czy coś w tym stylu, strasznie niezręczne jest, że postać stoi, jakby czekała na twoją odpowiedź, a jedyne co możesz zrobić to odejść.
 
Fajnie się gra, glicze się pojawiają, ale nie zwracam na nie uwagi. Denerwuje tylko crash. Co chwile wywala. Na wcześniejszej wersji było ich mniej. I tak mam zaktualizowane wszystkie sterowniki i robię co chwile sprawdzanie gry, mam najnowsze ms vcpp 64 itd. i5-9400F, 64 Ram, 2080, ssd, gigabyte z390.
 
Na konsoli Xbox Series X spotkał mnie dotkliwy błąd. Po ukończeniu zadania, które odblokowuje całe Night City zaczęły się problemy z dialogami. Podczas rozmowy z NPCtami tylko V wypowiada swoje kwestie, natomiast rozmówcy w 95% przypadków nie. Pojawiają się tylko napisy tego co mówią, a głosu oraz ruchu ust już nie ma.
 
Na ps4 pro gra dalej działa w małej ilości fps podczas przebywania wśród dużej ilości ludzi (czasem się nawet zwiesi na sekundę lub dwie). Podczas czytania tekstów wyłączane są chyba ustawienia martwej strefy drążka przez co tekst sam się porusza, co bardzo przeszkadza (dotyczy to też ustawień w menu). Podczas zmiany kamery w samochodzie muszę wcisnąć trzy razy przycisk zmiany kamery aby ta przeszła z widoku FPP na TPP. Podczas przeglądania się w lustrze mojej postaciu nie pojawiają się włosy. Ale ogólnie, dobry hotfix, gra się lepiej.
 
Cześć!
Dzięki wielkie za nowego patcha i za waszą pracę!

Tak wielkie projekty są niesamowite jeżeli popatrzymy na wypowiedzi ludzi, gdzie jednym gra się nie uruchamia, innym się crashuje, a jeszcze innym, jak np. mi działa poprawnie.

Na pewno chciałbym pochwalić wydajność gry! Na moim GTX1060 6GB gra chodzi między 27-37 klatek..czy płynność zachowana, zadko się zdarza żeby zalecane chodziły aż tak dobrze. Tym bardziej że myślałem że gra odpali się na średnich, a ustawiła się na wysokie.. świetna optymalizacja!

Jedyne czego mi brakuje to chodzenia na wersji PC :( bardzo mocno to zabija feeling z gry. Możecie zdradzić w jakim miejscu roadmapy się znajduje ta funkcjonalność? I kiedy można jej się spodziewać?
 
Mam taki problem z tą aktualizacją
Zrzut ekranu 2020-12-12 095533.png
 
Na ps4 pro gra dalej działa w małej ilości fps
W innym temacie były wskazówki dla PS4.

<FacePalm>.... ale głupie
Nie głupie, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem treści od NPC i śledzić na bieżąco zadanie.

Ja mam chyba ogromnego farta, bo na ten moment po 10h gry nie spotkałem błędów, gra pracuje stabilnie i działa przyzwoicie. Wiadomo, są spadki fps, ale bez dramatu serio.
 
Czy u was tez ocenzurowano nagie postacie lub drastyczne sceny i usunieto w kkreacji postaci opcje np wyboru przyrodzenia p otym patchu 1.04?
 
Po zainstalowaniu aktualizacji gra stała się całkowicie nie grywalna.
Przed zainstalowaniem aktualizacji mogłem stworzyć postać i wejść do gry na 5 sekund.
Teraz nie mogę nic zrobić. Gra wypłaszcza się wszędzie.
Totalnie nie grywalna.

Intel(R) Core(TM) i7-9700KF CPU @ 3.60GHz (8 CPUs), ~3.6GHz
16384MB RAM
NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER

Mam wszystkie aktualizacje systemu i sterowników.
Zauważyłem, że mogę grać na minimalnych ustawieniach graficznych.
Po wybraniu ustawień domyślnych gra się wypłaszcza.
Post automatically merged:

Czy u was tez ocenzurowano nagie postacie lub drastyczne sceny i usunieto w kkreacji postaci opcje np wyboru przyrodzenia p otym patchu 1.04?
W ustawieniach możesz wyłączyć cenzurę.
 
Na początku misji skok na głęboką wodę nie ma postaci Jacka przy klubie Afterlife.
 

Attachments

  • 16077670733473056673356395604795.jpg
    16077670733473056673356395604795.jpg
    4 MB · Views: 89
Top Bottom