Hotfix PC

+
Ale gra uruchomi mi się na DX11? Ogólnie to grę odpalam w steam, czyli jaki parametr dodać do linii aby jednak dx11 startował?
Tak uruchomi się na DX11.

Jak chcesz odpalać ze steam to musisz:
in the Witcher 3 folder open the file 'launcher-configuration.json' in notepad, change the last line "fallback"from "DirectX 12" to "DirectX 11", then --launcher-skip will work with the 'DX11 version, though you may need to set it to DX11 in the launcher the first time since it defaults to DX12.
ale najlepiej mieć wyłączony steam/gog czy inny program ze sklepem, aby uniknąć zmniejszania wydajność sprzętu przez nakładki jakie niektóre z nich potrafią narzucać na grę.
 
Last edited:
Po aktualizacji, nie można tak ja wcześniej uruchomić nowych zadań,czy przeczytać treści wiadomości, domyślnie było to (V) .... da się to jakoś ustawić, czy to babol po aktualizacji?
 
Geralt w powietrzu, zastawa też lata.... :D Coś słaby ten hotfix
1676824814801.png
 
***
Próbia włączenia RT - crash. Przed *** hotfixem na 4.01 wszystko było ok.
co tam było zmienione ***?
Da się jakoś wyrąbać tego hotfixa?
 
Last edited by a moderator:
***
Próbia włączenia RT - crash. Przed *** hotfixem na 4.01 wszystko było ok.
co tam było zmienione ***?
Da się jakoś wyrąbać tego hotfixa?
Wpierw usuń z folderu gry/bin folder x64_dx12 i uruchom werifykacje/naprawę gry z gog/steam czy gdzie tam masz zakupioną grę.
 
Last edited by a moderator:


Hotfix do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępny na PC. Adresuje on problemy z wydajnością, które pojawiły się po Aktualizacji 4.01. Wersja gry nie uległa zmianie.
Posiadam Wieśka z Hotfix 4.01 z update z 14.lutego br., wiele nie grałem, ale ogólnie tarzając się po obrzeżach mam z wszystkimi ustawieniami na maxa około 70 - 90 fps - do Nowigradu nie dotarłem.
Dzięki nowej aktualizacji trzeba zacząć od początku.
Pozdrawiam.
 

Attachments

  • Wiesiek.jpg
    Wiesiek.jpg
    2.4 MB · Views: 49
Top Bottom