Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

+
Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

Witam,

mam takie pytanko - czy Leuvarden i Kalkstein pojawiają się w grze po tym, jak otrzymamy zadanie o zejściu do piwnic Salamandry? Zauważyłem, że z podgrodzia zniknęły wszystkie npc, z Kalksteinem i Leuvardenem włącznie, a mam u nich po queście do zdania. Ponieważ ich na tym etapie fabuły nie ma, to może po pokonaniu bestii będzie możliwość się z nimi rozmówić i jeszcze przyexpić?
 
Nie będzie możliwości.

O ile dobrze pamiętam, to Kalkstein znika z I aktu po akcji na moście (pod bramą do Wyzimy), z kolei Leuvaarden - w okolicach sieczki w karczmie.
 
Jeśli chodzi o zlecenia na jakieś komponenty z potworów to o ile dobrze pamiętam można je dokończyć w 2 akcie. Co do innego typu zadań to raczej przepadają.
 
No właśnie chodzi mi jedynie o tę krew ghuli dla Kalksteina i o zadanie ze znalezieniem szczątków kolegi Leuvaardena - czyli rozumiem, że w II akcie będę mógł zdać questa Kalksteina, a co z Leuvaardenem, przepada? Trochę łyso, bo jak dostałem zadanie infiltracji bazy Salamandry to pisało, żeby dokończyć wszystkie inne zadania, ale okazuje się, że chociaż polecenie jedno, to system trochę to uniemożliwia, npc powinni, tak mi się wydaje, zniknąć wraz z wejściem do bazy, nie wcześniej, albo istotne postacie dla questów, jak Kalkstein i Leuvaarden, powinni gdzieś być dostępni przed tym spaleniem za sobą mostów.
 
Wydaje mi się, że tego zlecenia dla Kalksteina też się nie da dokończyć w drugim akcie. Także albo się sporo cofniesz, albo będziesz się musiał pogodzić z przepadkiem tych zadań..
 
Zadanie z Leuvardeenem można wykonać, pojawia się wpis w dzienniku, że gdy spotkasz kupca, poprosisz o pieniądze za wykonanie zadania.
Oto wpis:
 
Dzięki za odpowiedzi, poszedłem dalej w fabule i krew ghuli sprzedałem Kalksteinowi w Wyzimie, narzekał co prawda, że już jej nie potrzebuje, ale wziął na zapas i quest wykonany, do Leuvaardena jeszcze nie doszedłem, ale skoro w dzienniku stoi, że trzeba go znaleźć w mieście, to jego zadanie też się odfajkuje. A skoro tak, to temat do zamknięcia :)
 
Zadanie z Leuvardeenem można wykonać, pojawia się wpis w dzienniku, że gdy spotkasz kupca, poprosisz o pieniądze za wykonanie zadania.

No i proszę czego się człowiek może jeszcze po latach dowiedzieć o swojej ulubionej grze :). Do tej pory we wszystkich przewodnikach i solucjach z którymi się zetknąłem było napisane, że zadania poboczne nie wykonane przed zadaniem z Salamandrą przepadają.
 
Top Bottom