Komiksy

+

Rioo

Forum veteran
hmm mi sie chyba najbardziej podobały odcinki o kotku, z krzyżem, prolog, 13. troche tego jest Galdor - własnie zdziwiłem sie, że są to takie krótkie historyjki, ale może poźniej to bedzie wygladało jak przy losuxie, jeden pasek z kilknastoma odcinkami?
 
Rioo said:
Galdor - własnie zdziwiłem sie, że są to takie krótkie historyjki, ale może poźniej to bedzie wygladało jak przy losuxie, jeden pasek z kilknastoma odcinkami?
Chodzi Ci o umieszczenie np. po dziesięć odcinków na jednej stronie? Nieee... to nie da rady, bo one mają 1024*768... Ale na tekst - za krótkie odpowiem że przecież te odcinki tworzą jedną, w miarę spójną 'fabułę' ;)
 
A ja szukam ostatnio tomików Asterixa, bo oglądałem oba filmy (pierwszy- beznadzieja, drugi wymiata ), obejrzałem pare kreskówek i cholernie mi się spodobało Czytał ktos może?
 
Voldenet said:
To przeskanuj i zrób prezent, zamieść w necie.
Sorry 'my friend', ale raczej nie. Kilka lat zbierania, bieganie za starszymi numerami, trochę kasy w sumie... O nieee... :)
 
Khaine said:
Galdor co do Twoich komiksów... wiesz może ja nie znam się na "sztuce" ale to sa po prostu gryzmoły ;-)
A gdzie pisałem, że jest inaczej? :p Strona graficzna nie jest może najlepsza, ale jednak nie razi też zbytnio. Zresztą po przeczytaniu kilku odcinków psychika ci się skrzywia i zacznasz czytać dalej ;)
 
Crow said:
Wie ktoś coś może o kontynuacji Hellsing'a?
Ostatnio Coyote mi oznajmil, ze juz szosty tom wyszedl (a moze seria? Ech...gubie sie w tym )...Ale nie wiem czy w Japoni czy reszcie swiata...
 
Galdor said:
A gdzie pisałem, że jest inaczej? :p Strona graficzna nie jest może najlepsza, ale jednak nie razi też zbytnio. Zresztą po przeczytaniu kilku odcinków psychika ci się skrzywia i zacznasz czytać dalej ;)
I gdy na historii bierzesz starożytny Rzym walisz brany do dopowiedzi "Ale głupi ci Rzymianie"
 
Walu de Rive said:
I gdy na historii bierzesz starożytny Rzym walisz brany do dopowiedzi "Ale głupi ci Rzymianie"
I że Kleopatra ożeniła się z Cezarem, porzucili władzę i zamieszkali pod Lutecją... taaak :D
 

tibor

Forum veteran
Słyszałem kiedyś, że wychodził kiedyś komiks o wiedźminie. Jak myslicie, czy można je jeszcze gdzieś kupić?
 
Komiksów szukaj w "ruchu". U mnie niedaleko chatki mieszka sobie pan co ma duuuużo komiksów na sprzedaż(wiedźmina także).
 

tibor

Forum veteran
Voldenet-> Jak masz pisać takie odpowiedzi to lepiej nie pisz nic. Informacje o komiksach już znalazłem były na stronie sapkowski.pl.
 
Wczoraj dostarczono mi kilkadziesiąt komiksów z serii Marvel 2099 !;-) Jako dzieciak zaczytywałem się w komiksach Marvela wydawanych przez TM-SEMIC, szkoda że u nas rynek komiksowy jest teraz taki płytki. Stanowczo z lat młodzieńczych pozostała mi fascynacja Lobo i Ghost Riderem dlatego zamówiłem sobie GR 2099, coś pięknego ;-)
 
A ja czekam na wypłatę i lecę kupić nowego KAZNODZIEJĘ :) Rewelacja :)Polecam gorąco :) Fantastyczna fabuła, chociaż mocno kontrowersyjna :)Jako dzieciak zaczytywałam się w Thorgalu i to mi zostało. Pamiętam tylko, że mama zabrała mi pierwsze wydanie SZNINKLA, bo stwierdziła, że to nie dla dzieci :p Za młodu pożerałam też wszystkie Spidermany, Batmany i inne Supermany, ale to mi zdecydowanie przeszło. Chociaż jak mnie najdzie, to przeglądam archiwa :)
 
Top Bottom