Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Piękny prezent dla każdego fana.Wszystkiego dobrego całemu CDR za tę piękna grę w jej pierwsza rocznice! Życzę dalszych sukcesów.
 
Gratuluję sukcesów i mam nadzieję, że dzięki Wam będziemy mieli jeszcze wiele powodów do zarywania nocek :D
 
Wszystkie najlepszego dla naszej ukochanej gry z okazji jej 1 urodzin. Mam nadzieję, że będziemy świętować ich jeszcze wiele, lecz niekoniecznie przy 2 części. POWODZENIA REDZI!
 
Ja chętnie też się zgłoszę. :) Ponoć kto nie próbuje ten nie wygrywa, a jak spróbuje to kto wie...
Ps. Mam prośbę gdybyś mógł to zapytaj kolegów z CDProjektu co się dzieje z Diablo III w sklepach, bo nie ma wgl.... Oczywiście jak możesz.
Pps. Nie będę się jakoś specjalnie podlizywał ani wymyślał, że urodziłem się akurat 17 maja..., bo urodziłem się w grudniu.
Ppps. Też się zgłaszam. :D
 
17 kwietnia to dzień premiery edycji rozszeżonej i moich urodzin :D (zgłasza się oczywiście)
Owocnej pracy przy kolejnych projektach !
 
Sto lat, sto lat i medalionu dla mnie ;)
Rok bardzo szybko zleciał. Co dopiero użeraliśmy się z DRM - em i czekaliśmy na 50 mb, a tu już rok. Aż się łezka w oku kręci :).
 
No jak to co to za data?! To rocznica wydania najlepszej, najfajnieszej, zasługującej najbardzej na gre roku... gry!!! - Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Każdy Polak powinien znać tą datę nie mówiąc już o posiadaniu tej gry xD Dokładnie rok temu przeżywałem najszczęśliwszą chwilę w życiu gdy instalowałem tą gre
 
Naprawdę? To już rok? Szybko zleciało, a ja czekam na W3, aby dalej potoczyć historię Wieśka, która będzie co najmniej tak dobra jak w W2, ale znając Was to zawsze ustawiacie poprzeczkę wyżej, za co chwała Wam :)
Życzę kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej
 
Wow to naprawdę świetna inicjatywa Ze strony CDP i nie lada gratka dla wszystkich fanów wiedźmina Geralta. Z pewnością jest to doskonały wiedźmiński gadżet. Każdy chciałby go mieć :D

Pozdrawiam Ekipę CDP Red, która wykonała kawał dobrej roboty oraz całą społeczność graczy Wiedźmina 2.
 
Sto lat dla Geralta i wszyskich z CDPR
JESTEŚCIE KURNA JEDWABIŚCI!!!
Kocham was <3 i chyba nie tylko ja :D Myle się? :)
 
szypek26 said:
dobry medalion nie jest zły, też chcę! :p
jak jestem modem, to mam 3x większe szanse, nie?
Myślę, że warto sprawdzić, czy mamy większe szanse :p

W każdym razie, też chcę :D
 
Niezły pomysł- medalion fajna sprawa. Ale to chyba my powinniśmy dawać prezenty w rocznicę urodzin a nie solenizant
...
 
Top Bottom