Krew i wino - brak polskich dialogów

+
Dokładnie tak zrobiłem, jeśli to pomoże, to potwierdzę, że przestawienie galaxy na polski i pobranie KiW załatwia sprawę. Niestety jeszcze 5GB danych...
 
U mnie pobrał 7.5 GB, hmmm...

I mnie na początku też, ale najwyraźniej to dodatek bez dialogów, trzeba jeszcze zaznaczyć w samym GOGu krew i wino, żeby pobrał dodatkowe 10GB

 
I mnie na początku też, ale najwyraźniej to dodatek bez dialogów, trzeba jeszcze zaznaczyć w samym GOGu krew i wino, żeby pobrał dodatkowe 10GB


Właśnie parę minut temu sam się na to napatoczyłem, zobaczymy za kilkanaście minut jak będzie po dossaniu tych 10 GB...
 
Czyli tak... GOG Galaxy po zaznaczeniu KiW, którego nie widział jako zainstalowanego, pobrał standardowe pliki czyli 7GB z hakiem, po reinstalacji dodatku z tych plików oczywiście nic się nie zmieniło. Teraz, po ponownym odpaleniu, Galaxy pozwolił łaskawie na zaznaczenie DLC o wielkości 9,4 gb (z zaznaczonym językiem polskim) i ściąga... przyznam szczerze, że zaczynam być zirytowany, do tej pory pobrałem już 15 gb KiW, a teraz pobieram kolejne 9,4 gb... Ciekawy jestem, czy niezbędne bedzie pobranie kolejnych 50 gb, żeby dialogi zaczęły działać.
 
To i ja przygarnąłbym ten pliczek, mam do południa czas by pograć i nie mam czasu ani ochoty za męczenie się z Gog Galaxy :/
 
Wystarczy zrobić update przez GOG Galaxy i powinno wszystko działać poprawnie :)
 
Last edited:
Pobrałem te 9 GB z hakiem i rzeczywiście w folderze Krwi i Wina pojawił mi się wspomniany plik, ale to nic - Odpalam grę i...

NA WIECZNY OGIEŃ! ONI MÓWIĄ!!! :O

W moim przypadku zadziałał więc sposób kolegów Master_Dandeliona i Destronera - Wchodzicie na GOGu w ustawienia Wieśmaca, zaznaczacie Krew i Wino i dosysacie ok. 9,5 GB - Voila!
 
Pobrałem te 9 GB z hakiem i rzeczywiście w folderze Krwi i Wina pojawił mi się wspomniany plik, ale to nic - Odpalam grę i...

NA WIECZNY OGIEŃ! ONI MÓWIĄ!!! :O

W moim przypadku zadziałał więc sposób kolegów Master_Dandeliona i Destronera - Wchodzicie na GOGu w ustawienia Wieśmaca, zaznaczacie Krew i Wino i dosysacie ok. 9,5 GB - Voila!
A dałoby radę udostępnić nam sam ten potrzebny plik? Pobieranie tych 9GB zajmie mi z lekko 5 godzin jak nie więcej...
 
No czyli wygląda, że jest skuteczne rozwiązanie, szkoda tylko troszkę, że po kupnie dodatku na GOG i pobraniu z niego plików ręcznie, gra działa wadliwie.
 
a mogłbys podesłac ten plik bo ja mam wolnego neta a nieche tyle czekac byłbym ci bardzo wdzieczny :D
 
A dałoby radę udostępnić nam sam ten potrzebny plik? Pobieranie tych 9GB zajmie mi z lekko 5 godzin jak nie więcej...

Chętnie, niestety żadna ze znanych mi stron hostingowych nie przyjmuje plików tego rozmiaru (1.26 GB) :/ A na chomiku nie mam konta.
 
Last edited:
@Burza46
A co w przypadku osób takich jak ja które instalowały wszystko ręcznie (pobierając instalatory z gog.com) i mi GoG Galaxy w ogóle nie chce współpracować z Dzikim Gonem (jest problem z niekończącymi się aktualizacjami, nie widzi żadnych DLC i chce je pobierać zawsze od nowa). Mam nadzieję że na gog.com pojawi się poprawiony instalator (sam dodatku jeszcze nie ściągałem a przy moim necie w domu katorgą jest pobierani kilku giga nie mówiąc już o kilkudziesięciu) więc wstrzymam się kilka dni.
 
Wszyscy tak mamy, paranoja... eh zniweczyło mi to poranek, jak zostawiłem na noc ściąganie z gog.com, o 5 wstałem żeby sprawdzić dodatek, teraz jest już godz 10,a ja jeszcze pobieram... znowu się premiera nie udała :( smuteczek i żale wylane :D
 
Top Bottom