Ludzie w opałach.

+
Ej czy w tym queście co spotykamy letho - ale chodzi o quest który zleca nam ta staruszka - ona daje nam klucz do skrytki - czy ta skrytka istnieje, bo ja jej nie umiem znaleźć a przetrząsnąłem wszytko :D

Istnieje. Najpierw musisz znaleźć klucz do stodoły, a w stodole użyj wiedźmińskich zmysłów na ścianach.
 
Człowiek w klatce i przepadły klucz?

Na północny-zachód od Diablego Dołu jest człowiek (chyba kupiec) w potrzaskach - zamknięty w klatce.

Chciałem go uratować, lecz zbliżając się okazało się, iż okoliczni bandyci mają troszkę za wysoki jak dla mnie poziom (o czym gra mnie poinformowała samouczkiem). Więc ja w nogi. I tu... dziwna rzecz. Goniący mnie bandyci przepadli. Pozostało kilku nielicznych, z którymi się bez trudu rozprawiłem.

Problem w tym, że za nic nie mogę znaleźć teraz klucza do klatki. Mam wrażenie, że ten pewnie jest na ciele jednego z zaginionych bandytów?

Cóż mogę zrobić? Czy klucz faktycznie przepadł na zawsze, czy też ja ślepiec jestem, i po prostu go znaleźć nie potrafię?
 
Na północny-zachód od Diablego Dołu jest człowiek (chyba kupiec) w potrzaskach - zamknięty w klatce.

Chciałem go uratować, lecz zbliżając się okazało się, iż okoliczni bandyci mają troszkę za wysoki jak dla mnie poziom (o czym gra mnie poinformowała samouczkiem). Więc ja w nogi. I tu... dziwna rzecz. Goniący mnie bandyci przepadli. Pozostało kilku nielicznych, z którymi się bez trudu rozprawiłem.

Problem w tym, że za nic nie mogę znaleźć teraz klucza do klatki. Mam wrażenie, że ten pewnie jest na ciele jednego z zaginionych bandytów?

Cóż mogę zrobić? Czy klucz faktycznie przepadł na zawsze, czy też ja ślepiec jestem, i po prostu go znaleźć nie potrafię?

Wiele osób ma ten sam problem, ja też. Złośliwy bug, nie wiem czy jest na to jakaś rada. Może po stosownej łatce....
 
Chyba nie bardzo idzie spotkać Letho, jeśli ktoś zrobił symulację wyborów z Wiedźmin 2 i wybrał opcję Letho martwy.

Zgadza się w przypadku wybrania tej opcji.
Ale skoro ktoś pytał czy można spotkać Letho, to oznacza, że zostawił go żywego.
No chyba, że pobawimy się w nekromancję.
 
Właśnie zacząłem grać od nowa i o ile przy pierwszym przejściu nie miałem tego błędu, to teraz już mnie dopadł... Rozumiem, że do tej pory Redzi nie załatali tego buga, czyli miesiąc po premierze gry mimo, że był on zgłaszany od premiery ? Świetnie.
 
Ja też swojego czasu znalazłem 2 klucze u jednego herszta ale nie podziałało na tą klatkę. Musimy czekać.
 
Sprawdziłem z ciekawości. Problem wynika z tego, że gdy wszczynamy walkę i oddalimy się zbytnio od miejsca to bandyci przepadają, w tym herszt który posiada klucz. Trzeba szybko zabić herszta inaczej może nam 'wyparować'. Ewidentnie do połatania.
 
Sprawdziłem z ciekawości. Problem wynika z tego, że gdy wszczynamy walkę i oddalimy się zbytnio od miejsca to bandyci przepadają, w tym herszt który posiada klucz. Trzeba szybko zabić herszta inaczej może nam 'wyparować'. Ewidentnie do połatania.

Masz absolutną rację ja na początku minąłem ich przejeżdżają szybko na płotce z myślą " a zostawię sobie ich na później" .. i nie zaczynałem walki, część bandziorów rzuciła się za mną w pogoni w tym i wspomniany powyżej herszt który potem się już niestety nie pojawia...=/

Może chłop gdzieś biega w poszukiwaniu mnie po całej mapce? ;-) :D

Pozdro Yoss..
 
Gram na ps4

No ja mam ten problem i mnie to denerwuje bo zostalo mi jedno trofeum do zdobycia z kartami, ale nie moge goscia uwolnic. Nawet wczytalem od nowa zapis i nie ma klucza hereszt. XD naprawcie to bo mnie cos trafia jak jestem tak blisko i nie moge tego zdobyc . Dobra jest juz mam platynke xDnie naprawili bledu ale zagralem od nowa i jest
 
Last edited:
Witam. Mam problem z Kowalem w opałach, który znajduje się w obozie łowców niewolników w Przystani Dwóch Sznapsów (między Jawornikiem i Zalipiem). Kowalowi najwyraźniej bardzo podoba się w klatce, ponieważ po jej otwarciu nie chce wyjść i nie ma żadnej kwestii dialogowej. Czy miał ktoś podobny bug?
 
Witam. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Mógłby ktoś zamieścić link do tego wątku z Kowalem?
 
Top Bottom