Jobs Support Register

Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

+

Rustine

NetWatch
Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

Wypakowałem plik pack0.dzip i znalazłem tam dziwne elementy HUD m.in. panel handlu wyglądający zupełnie inaczej niż w grze. Zaznaczam, iż są one w pełni interaktywne, a 2 ostatnie wręcz pulsują. Drugi jest nazwany tłem ekwipunku, a trzeci tłem panelu bohatera.

hajducekk

Poser
Nic dziwnego, concepty/placeholdery ekwipunku :) Gdybyś znalazł coś na miarę rzeczy nieusuniętych z GTA :)

patryk1425

Poser
To ciekawe, wiadomym jest że Redzi kombinowali co by tu ulepszyć i dodać nowego do edycji rozszerzonej ale po co to wrzucali do plików do pobrania skoro te elementy nie są używane w grze ?

Potem się dziwić skąd się wzięło to 10 Gb.

Rustine

NetWatch
Są jeszcze animacje pioruna oznajmiającego o level up'ie. Znalazłem także projekt ekwipunku. Po kliknięciu w każdą kończynę otwiera się osobny panel. Może uda mi się to Wam jakoś zuploadować. Ogólnie większość się nie wyświetla, jest np. szare tło.

szypek26

Ex-moderator
Panel ekwipunku wygląda jak wczesna wersja tego, co widzimy w finalnej wersji W2. Znaczy na Gamescomie 2010 jeszcze właśnie taki ekwipunek był...

vardo666

Tourist
To musi być coś bardzo starego. Spójrzcie na Geralta, przecież to projekt jeszcze z W1 (najpewniej Powrót Białego Wilka).

Rustine

NetWatch
Dzięki, dziwię się, że jeszcze nikt się z tym nie podzielił ze światem, skoro w sumie dla modderów są one ogólnodostępne. :)
Okej, ściągnijcie go (koncept ekwipunku) sobie i zachęcam do przeglądnięcia. Jeszcze postaram się coś wygrzebać. :)
http://sendfile.pl/160046/uiinv.swf

hajducekk

Poser
Z tego co widzę jest tu kilka itemków (np. zbroi) ich nazwy są zapisane znanym "lore ipsum" ale statystyki mają gotowe.

Ciekawi mnie mina REDów czytających ten temat.

oskarroza

Tourist
Moim zdaniem to stare, nawet bardzo stare pliki z W2 Alpha. Więc jestem za szypkiem :)
Ogólnie wygląda dość przyjemnie - może Redzi faktycznie dłubią przy przeniesieniu W1 na Red Engine :D ?

INCE.602

Booster
Ludziska moje kochane,to nie jest W2 w pierwszej wersji.
Dlaczego?
Pierwsze zdjęcie ma w tle widok świecy w karczmie,który jest znany fanom W1.
Drugie zdjęcie przedstawia Gercia takim jakim był w W1.
Według tego zdjęcia:
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=7190
Biały Wilk miał mieć więcej przedmiotów ekwipunku do wyboru czyli to co miało być w W1:pBW jest w W2:ZK (no i jest jeszcze to że guziczki są odwzorcowane z pada a jak wiadomo W1:pBW miał być na konsole)

W_Wallace

NetWatch
Kielek486 said:
Ludziska moje kochane,to nie jest W2 w pierwszej wersji.
Ludziu kochany Kiełku ;) To jest W 2 :p

Prezentacja z Gamescom 2010 :)
http://www.youtube.com/watch?v=TPdbdzPl13k
Zaczyna się od 5:05 ;)

szypek26

Ex-moderator
"Roboczy" panel ekwipunku w W2 (patrz video z GC - podane przez Łolesa) miał po prostu grafikę stworzoną na potrzeby RotWWa ;)