Mężczyźni w W2

+
Już wiadomo kto będzie reklamował w Stanach Wiedźmina 3.
Śmiejcie się śmiejcie, ale od razu gra zebrała by takie laury, a ile kasy REDzi by zarobili. Na kolejne 3 gry z serii Wiedźmin. :p
Bober albo Rojwelando naszą przyszłościa.
 
Pożartowaliśmy sobie, to teraz trzeba udobruchać co niektóre osoby xD Za jakiś czas coś tu wrzucę.
 
Wolę zdecydowanie oryginalnego Iorwetha. Wersja dziecięca... fuj. No chyba, że z niej wyrasta takie cudo :D

I wyszło szydło z worka: Panie są wygodne, więc wolą chłopa który zapewni suche wyrko, papu i jeszcze jakoś estetycznie się prezentuje... i zakładają jednocześnie, że w sferze niewymienionej równie dobrze się sprawi.

A w ankiecie dziwi mnie brak niektórych osóbek - np Saskii. Jak rozumiem potwory wszyscy się boją? A w takim Shreku udowodniono przeca, że pozory często mylą...
 
Bo panie, wbrew obiegowej opinii, jak przychodzi co do czego, romantyzm zostawiają za drzwiami. Skill się liczy, a nie pitu pitu przy księżycu...

Każdy aspekt skilla, skoro o tym mowa..
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Iwona said:
A w ankiecie dziwi mnie brak niektórych osóbek - np Saskii. Jak rozumiem potwory wszyscy się boją? A w takim Shreku udowodniono przeca, że pozory często mylą...
Bo Saskia zdaje się nie była ani mężczyzną ani nie była zainteresowana kobietami (a zdaje się jedno z tych kryteriów trzeba było spełniać, żeby znaleźć się w ankiecie :p).
 
Vattghern said:
Bo Saskia zdaje się nie była ani mężczyzną ani nie była zainteresowana kobietami (a zdaje się jedno z tych kryteriów trzeba było spełniać, żeby znaleźć się w ankiecie :p).

Ale
złote smoki potrafią przybrać każdą postać
więc w sumie czemu nie. XD

Iwona, po co mamy się zgadzać TYLKO na jedno, skoro możemy mieć Iorvetha, który w zestawie ma wszystkie potrzebne cechy? ;) On jest jak smartfon - możesz całe życie odkrywać nowe funkcje. XD
 
No ależ oczywiście ze Vernon :) nie ma jak meski meżczyzna, ktory na dodatek jest odwazny, zaradny i na swoj sposob ujmujący :)
 
ser-ek said:
Zastanowiłem się - Iorweth w wersji LEGO to dobry pomysł

Słyszałem coś o tym, że ma być wiedźmin w wersji LEGO.
Niestety chyba ktoś to wymyślił
 
Bassiunia ma racje, czepiacie się chłopaka, jak rzep psiego ogona. Czy my stroimy sobie żarty z waszych zachwytów nad Triss?

Zazdrośni, czy jak?
 
zi3lona said:
Bassiunia ma racje, czepiacie się chłopaka, jak rzep psiego ogona. Czy my stroimy sobie żarty z waszych zachwytów nad Triss?

Zazdrośni, czy jak?

Tak ! Jesteśmy zazdrośni o jego wielki łuk
 
Top Bottom