Mężczyźni w Wiedźminie 2

+
hehe to tylko moja teoria, od razu napisalam ze to tylko takie moje osobiste przemyslenie na ten temat :)
 
Gulorne said:
Natomiast starczym graczom-kobietom bardziej do gustu przypada Vernon, bo po prostu w zyciu lepiej jest miec u boku twardego faceta, ktory jest meski i silny. Oczywiscie pewnie wiele osob sie ze mna nie zgodzi, ale takie ogolnie mam wrazenie :)

W moim przypadku tez trafiłaś kulą w płot, choć do dementia praecox mi jeszcze daleko to z wieku podlotkowego juz wyszłam i Vernon, choć go lubię jakoś nie wjeżdża mi na wyobraźnię w sensie, który opisałaś:) Reasumując, nie płakałabym po Vernonie ;p
I nie dlatego, że kwestionuje jego męskie walory, bo obaj z Iorwethem sa bardzo przyjemni wizualnie dla kobiet, kazdy z nich reprezentuje sporo męskości, ba wręcz to są dwa samce alfa.
Właściwie to żaden z nich nie jest wzorcem mężczyzny, w którym się lubuję - to tylko nieudolny zlepek pewnych postaci z Sagi, którego ja nie kupuję; a dodatkowo ociekają wręcz czymś, czego nie trawię w realu - fanatyzmem. Tak więc w moim przypadku, kula w płot podwójna. Skoro jednak wjeżdżamy romanticzne klimaty chyba wolałabym jakiegoś Geralta, jak już. Przynajmniej ciągle marzył mu się mały domek w lesie i święty spokój. chłop jest po prostu dojrzały emocjonalnie i z łóżka bym go nie wyrzuciła, a na łóżkowych staram się brać wyłacznie zdrowych psychicznie:)

Pozostaje mi tylko wybór czysto estetyczny i tutaj Iorweth przebija sobą pierdyliard Vernonów. Panowie rzecz jasna mogą miec inne zdanie co jest bardzo zrozumiałe :)

Nie biorę się też za dyskusję o wyborach moralnych obu panów - to sa wyłącznie efekty czyjegoś scenariuszowania, ktorych do konca nie akceptuję jako spójne i wiarygodne, więc nie biję piany. Ergo, argumentowanie "za" i "przeciw" wyłacznie sobie będę oglądać w waszym wykonaniu. To w zasadzie jest dosyć ciekawe jak różnie ludzie odbierają pewne rzeczy:)
 
Na temat tego czy Vernon był fanatykiem i dlaczego nie ;):D było tutaj:
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/29896-news-iorveth-kontra-roche/

co sie marzy Vernonowi i Iorwethowi nie wiemy, bo po prostu nie było mozliwosci ich o to zapytac :) kto ich tam wie, o czym myślą :)

Pozostaje mi tylko wybór czysto estetyczny i tutaj Iorweth przebija sobą pierdyliard Vernonów. Panowie rzecz jasna mogą miec inne zdanie co jest bardzo zrozumiałe

ja jako pani tez mam inne zdanie ;)
 
Moim zdaniem branie pod uwagę naszego Białego Wilka jest bez sensu, ponieważ to gracz nim steruje i dziwnym by było gdyby ktoś go nie lubił. Również, nie biorę pod uwagę Jaskra i Zoltana bo wiadomo, że są epicy. Dochodząc do puenty, Wiedźmin 2 jest pełny ciekawych postaci, ale moim ulubionym jest:
Yarpen Zigrin najbardziej przypadł mi do gustu.

Ps.: Szkoda, że tak mało było Talara a konkretniej wiadomości od niego;D
 
Trochę głupie, bo skoro sterujemy Geraltem to kto by Go nie lubił, ale skoro mam powiedzieć to Vernon Roche, który praktycznie w każdej scenie jakoś mnie rozwalał całokształtem swojej postaci i tekstami. Jeśli chodzi o drugą postać to Foltest, którego za bardzo nie ma w grze, bo oczywiście na początku ginie. Genialny król, twardy i dobry. W epilogu jego wypowiedzi były epickie .
 
troll z Vergen rządzi a zwłaszcza ten text : "TYŚ GŁUPI ELF Z CEBULĄ DOBRY JAK POMIDOR" hahahahaha
 
Odrin!

PhilPL said:
W epilogu jego wypowiedzi były epickie .
Epickie? Czyli jakie? Fabularne? Proszę używajcie polszczyzny jako takiej.
W ramach edukacji przypominam:
Epika-jeden z trzech głównych rodzajów literackich, obok liryki i dramatu, obejmujący utwory, które charakteryzują się: narracją (dominująca forma językowa), fabułą (układ zdarzeń w obrębie świata przedstawionego i w stosunku do narratora). Przeciwieństwo do liryki.
Co innego angielskie słowo EPIC, które znaczy również epika oraz coś wielkiego.

Ale po co pisać dwa posty pod rząd? Używaj opcji "edytuj".
Łączę posty.
Vatt
 
Top Bottom