MSVCR100.dll Nic nie pomaga

+
Status
Not open for further replies.
MSVCR100.dll Nic nie pomaga

Witam.
Wiem, że temat był wałkowany oraz wiem że jest na głównej w FAQ. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury wmemcpy_s w bibliotece MSVCR100.dll". Kompletnie żadna rada i porada jaką znalazłem w necie nie pomaga ( Wgrałem najnowsze patche, najnowszy direct x, najnowsze biblioteki C++ i inne zalecane cuda na kiju, serwis packa 3, plik MSVCR100.dll skopiowałem do system 32 oraz do katalogu z grą. Grę przeinstalowywałem 3 razy. Dziś mija 3 dzień kiedy walczę z tą "grą" i jedyne na co mam ochotę o walnąć nią o ścianę. Przeinstalowałem nawet system... I nic. Z żadną inną grą w życiu nie miałem tylu problemów co z W2. ( podczas instalacji też były problemy z oryginalną płytą.... pomogło zgranie płyty na innym napędzie ( mój napęd czyta bez problemu wszyskie inne płytki ). Tak zastanawiam się ile trzeba mieć tupetu by wydać tak "zabugowaną" grę. Lista błędów w FAQ jest co najmniej zatrważająca. A te 79 zł wyrzucone w błoto jakoś przeżyję...
 
nie gadaj! jakoś innym gra działa i nie narzekają! ja osobiście przeszedłem ją 4 razy i jest świetna! cd projekt red powinni nosić na rękach. zainstalowałeś service pack 3? to znaczy że masz win xp z jakim dodatkiem? bo instalacja trójki mogła ci przysporzyć tylko kłopotów!
 
Czy wszystkie krytyczne poprawki do systemu sa zainstalowane? Sprobuj podmienić plik na starsza wersje: KLIK

Dla mnie ten "klik" wyświetla się jako zwykły tekst, a nie link, więc na wypadek, gdyby inni mieli podobny problem, wrzucam jeszcze raz - jako zwykły link
Szypek


http://hotfile.com/dl/118714339/f0f70f0/msvcr1002.dll.html

nie było prefiksu protokołu, poprawione.
thantor
 
Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2010
Redistributable Package oraz Microsoft Visual C++ 2005
Redistributable Package z SP1. Uruchom grę jako administrator systemu na Windows 7. Może pomoże.
 
Zainstalowałem już wcześniej. (Pytam na forum tylko w przypadkach dla mnie beznadziejnych;-) Wiem że pomaga crack na 100% ale nie chce tego robić... Dla zasady. Trudno, paragon jeszcze mam;-)
 
Pomyślałeś, że może być to wina źle wytłoczonej płyty a nie wydawcy? Przecież wadliwą płytę można reklamować nie widzę problemu...
 
Tak, tylko, że gra się zainstalowała. Tyle, że nie mogę jej uruchomić bo wyskakuje błąd ( opisany w FAQ na głównej, tylko że nic nie pomaga.. )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom