My forumowicze

+
Sylvin;n8362050 said:
ależ to zleciało, a ile wspomnień...
Sporo się przez ten czas wydarzyło, oj sporo :)

1/3 życia spędzona na forum gry komputerowej ... to musi być coś więcej niż fanboystwo :hatsoff:
 
Człowiek się nie obejrzy, a tu szmat czasu mija. Mnie, jak dożyję, we wrześniu stuknie osiem lat. Pamiętam dokładnie swoje pierwsze logowanie. Jakby to było przed chwilką.:surprised2:
 
A słuchajcie: ile było wersji Forumka, łącznie z tą obecną? Cztery, czy pięć? Doliczyć coś się nie mogę.

Sorry za post pod postem. Zapomniałem, że nie działa scalanie. ;)
 
Last edited:
W_Wallace;n8364380 said:
1/3 życia spędzona na forum gry komputerowej ... to musi być coś więcej niż fanboystwo :hatsoff:
Sam nie wiem jak to jest, ale odpalić komputer i nie wejść na forum, to jak wyjazd nad morze bez wejścia na plażę. No niby można, ale bez sensu.
Co prawda w ostatnim czasie czuję się trochę jak taki przyczajony smok, ukryty tygrys, trochę taki stary już Batman, który czai się w ciemnościach, ale stale stoi na straży. Być może ktoś, ktoś z kim znam się słabiej powiedziałby złośliwie, że ten to się już totalnie zlurkeryzował, ale ja się na tym forum wychowałem i nie w myśl mi je opuszczać.
Kurcze, jak sobie pomyślę ile to już osób tu poznałem, i ilu z nich tu zostało. Wszyscy zapaleńcy, udzielający się, tworzący strony fanowskie, cokolwiek. Sam byłem jednym z nich.
Nostalgia... :)
Jeszcze swoje dzieci wychowam na tym forum ;)
 
Heh, ja już nie pamiętam, czy istnieje życie bez forum. Chodzą takie legendy, ale kto by w to wierzył? xD
 
Ponieważ zbliżają się one wielkimi krokami wszystkim forumowiczom z całego serca chciałbym życzyć zdrowych spokojnych i błogosławionych świąt Wielkanocnych. Niech w waszych domach zajaśnieje chwała Zmartwychwstałego.
 
Sylvin - aleś ładnie napisał, nic dodać nic ująć. Myślę jednak, iż będziemy rywalizować o miano batmana, ponieważ nie Ty jeden stoisz w mroku i monitorujesz ;)

Kochani, starzy i nowi znajomi - życzę wszystkim udanych wolnych dni. Smacznego jajka, mokrego poniedziałku (choć to już praktycznie pewniak) oraz mnóstwa fajnych tytułów do ogrania w wolnym czasie.

 
Z okazji Paschy, Wielkanocy, Jarych Godów, Księżycowego Jajka Isztar, lub jakiekolwiek innego święta, które świętujecie, życzę wszystkim szczęśliwych i radosnych Świąt, wiosennego wigoru i energii, a także mniej czatowania w mroku, a więcej aktywnej dyskusji na forum!
 
Święta, święta i po świętach, ale za życzenia dziękuję Wam wszystkim! :)
Wam również, wszystkiego najlepszego, wielu easter eggsów w życiu, w grach, tak byście mieli zawsze banany na buzi, życzę Wam ja i moje minionkowe pisanki ;)
 
Zaiste po świętach.

Jak dla mnie przydałby się jeden dzień wolny aby odpocząć... po tych cały świętach.
 
Top Bottom