My forumowicze

+
Dostałam wiadomość (owkors żartobliwą), że grzebię w profilach forumowych i szpieguję :p
Chciałam się tylko usprawiedliwić, że pomagałam Najtiemu z kalendarzem i szukałam kto kiedy ma urodziny :>

A na przyszłość. Jakbym chciała kogoś szpiegować, to dokonam wszelkich starań, żeby ten ktoś o tym nie wiedział ];->
 
Wszystkiego najlepszego @PonoJr :)

 
Mam nadzieję, że to dobre miejsce, chciałbym się przywitać z Wami, droga społeczności. Poczynając od twórczości pana Sapkowskiego, poprzez gry świetnego studia CD Projekt Red, stałem się fanem uniwersum Wiedźmina i mam nadzieję, że dowiem się tu wielu ciekawostek odnośnie najnowszego tytułu:)
 
Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia.

Nie spodziewałem się zastać tak wielu miłych słów pod moim adresem, bacząc na moją ostatnią aktywność. Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie zarówno czas jak i ochota, by częściej uczestniczyć w życiu tej jakże wspaniałej społeczności. Za parę miesięcy minie osiem lat, od kiedy regularnie czytam wasze wypowiedzi. Przez ten czas poznałem tu wielu fantastycznych ludzi, którym chętnie uścisnąłbym prawicę, gdybym tylko miał okazję.

No i proszę nie tytułować mnie panem, nie ma takiej potrzeby. ;)

@genNighty, bardzo ładny wypiek. Czy motyw przewodni inspirowany jest moim awatarem? Po złączeniu forów zostawiło mi ustawienia z Cybera, a byłem zbyt leniwy by go zmienić, także ten... A gdyby zgodnie z dawnym wiedźmińskim siedliszczem, wciąż miałbym w profilu Connery'ego, otrzymałbym bondowski torcik? ;)
 
@PonoJr
Pewnie, tort staram się dobrać do hobby / upodobań użyszkodnika, ale w przypadku, gdy za wiele nie jestem w stanie wystalkować, opieram się na avatarze :)
 
Top Bottom