Nagrody za nowy poziom

+
roberw;n9801441 said:
Za te poziomy dostaje się losową złotą kartę

Dzięki za odpowiedź :)
Tak coś właśnie podejrzewałem, że teraz się losowe karty dostaje. :thinking:
 
ChlopiecZZapalkami;n9801811 said:
losowa ruszajaca sie karte niekoniecznie zlota, ja na przyklad dostalem 2 epickie

To raczej niemożliwe bo w nagrodach za poziom jest napisane '' 1 karta,, nie karty. A z tego co kojarzę to Redzi na pierwszym stream'ie po wyjściu open bety zapowiedzieli że to będą złote karty
 
roberw;n9802201 said:
To raczej niemożliwe bo w nagrodach za poziom jest napisane '' 1 karta,, nie karty. A z tego co kojarzę to Redzi na pierwszym stream'ie po wyjściu open bety zapowiedzieli że to będą złote karty

zgadza sie , 2x1 dwukrotnie po 1 jednej karcie., no niestety okazuje sie ze nie sa.... no chyba ze ja jakis specjanly jestem i ciagle w closed becie gram :)

np. za lvl 60 dostalem ruszajace sie ostatnie zyczenie a tej pierwszej nie pamietam bo to dawno bylo
 
Last edited:
Jemu zapewne chodzi ze 2 razy dostał po 1 epickier ruchomej a nie że 2 równo a co do samych lvli to na 60 lvl dostałem epicka ruchomą na pozostałych legendarna zwykłą więc to pewnei zamiene
 
Mam taką propozycję, żeby za 100 level był avatar i ramka. Byłaby to jakaś kolejna motywacja do wbijania poziomów. Mógłby to być "błędny rycerz", który gadałby przez przyłbicę. Jako, że nie byłaby to żadna fabularna postać, to bardzo łatwo mógłby podłożyć głos ktokolwiek, kto w danym momencie jest nagrywany do innych kart.
 
Gomola;n9883851 said:
Mam taką propozycję, żeby za 100 level był avatar i ramka. Byłaby to jakaś kolejna motywacja do wbijania poziomów. Mógłby to być "błędny rycerz", który gadałby przez przyłbicę. Jako, że nie byłaby to żadna fabularna postać, to bardzo łatwo mógłby podłożyć głos ktokolwiek, kto w danym momencie jest nagrywany do innych kart.

A może Stępień, ze słynnego odcinka o złotym smoku? ;D

PS: Ja za wbicie 60lvl, dostałem srebrnego Biesa premium, mimo że poprzednio wpadały tylko goldy. Natomiast pierwsze słyszę, by ktoś dostał aż 2.
Kiedyś natomiast za wygranie meczu wpadła mi Aglais, gdzie zawsze wypadały tylko brązowe powtórki.
 
Last edited:
Ja sie wlasnie zblizam do 60 poziomu, moze w koncu usmiechnie sie do mnie szczescie i dostane jakas nieposiadana karte bo z beczek to wypada po kilka tych samych brazowych jednostek, powinni jakas ogarnac tego trolla, mozna uzywac po 3 egzemplarze kazdej brazowej a majac juz taka ilosc dalej takie karty wypadaj, jest to bardzo frustrujace


edycja: a jednak nie mialem szczescia, za 60 poziom plotka premium, ktora posiadam tak wiec mam juz dwie, ZENADA
 
Last edited:
Kingoko;n9909331 said:
za lvl 60 jest zawsze premium srebrna, nastepne 70,80 - goldy, a 90-100 goldy premium

Jeśli tak, to fajnie byłoby gdyby taka informacja była tam w nawiasie podana. Swoją drogą, skąd to wiesz?
 
Czy za wbicie obecnie lvl 70 nie powinno się dostać legendy? Przynajmniej ja tak słyszałem. Zamiast tego dostałem premium epika tak samo jak za lvl 60. Czy ktoś kto ostatnio wbił lvl 70 może napisać jaka powinna być nagroda?
 
Kingoko;n10121302 said:
Czy za wbicie obecnie lvl 70 nie powinno się dostać legendy? Przynajmniej ja tak słyszałem. Zamiast tego dostałem premium epika tak samo jak za lvl 60. Czy ktoś kto ostatnio wbił lvl 70 może napisać jaka powinna być nagroda?

Ja za 60 dostałem epika, również się zdziwiłem ale mając i tak wszystkie karty olałem temat.
 
A skąd informacja, że to akurat musi być legenda? Ja niedawno wbiłem 70 ale niestety nie pomogę bo nawet nie wiem co dostałem ;) Rzadko kiedy zaglądam w nagrody, od razu po walce klikam zakończ, żeby było szybciej.
 
Ramalian;n10121342 said:
Ja za 60 dostałem epika, również się zdziwiłem ale mając i tak wszystkie karty olałem temat.

No właśnie ale mi chodzi o lvl 70, bo za lvl 60 to pewniak, że jest premium epic
 
Top Bottom