Nasze zdjęcia

+
No to ja też daję foto. To zdjęcie ma z miesiąc, może trochę więcej.Zazwyczaj się tak nie maluję, zazwyczaj nie maluję się wcale;pPozdrawiam wszystkich graczy i fanów Wiedźmina :D
 
CassiopeiaB said:
No to ja też daję foto. To zdjęcie ma z miesiąc, może trochę więcej.Zazwyczaj się tak nie maluję, zazwyczaj nie maluję się wcale;pPozdrawiam wszystkich graczy i fanów Wiedźmina :D
W którym miejscu Polski można się na szanowną Forumowiczkę natknąć? ;D
 
Wooczykij said:
W którym miejscu Polski można się na szanowną Forumowiczkę natknąć? ;D
Nic mu nie mow!On szuka ladnych dziewczyn do swoich chorych userbarow ;DSpojrz na dziewczyne powyzej - ona juz nigdy nie zagra w krykieta...
 
SLI said:
On szuka ladnych dziewczyn do swoich chorych userbarow ;D
Ej, to miała być tajemnica. Wyjdź z mojej głowy!
Spojrz na dziewczyne powyzej - ona juz nigdy nie zagra w krykieta...
E tam, to tylko wygląda dziwnie, ale nawet ja umiem zrobić tego trika ;D
 
CassiopeiaB said:
No to ja też daję foto. To zdjęcie ma z miesiąc, może trochę więcej.Zazwyczaj się tak nie maluję, zazwyczaj nie maluję się wcale;pPozdrawiam wszystkich graczy i fanów Wiedźmina :D
Chłopaky, dziewczyna!!
 
halo moderacja, on mnie obrażaco prawda nie rozumiem czym chciał zabłysnąć, ale proszę o wyciągnięcię konsekwencji, albowiem poczułem się dotknięty
 
Socchi said:
halo moderacja, on mnie obrażaco prawda nie rozumiem czym chciał zabłysnąć, ale proszę o wyciągnięcię konsekwencji, albowiem poczułem się dotknięty
Milcz, bo w Twoich pw mam tyle słodkich wulgów i buziolków dla mnie, że będziesz miał dłuższego bana niż ja :]Ps. Wszyscy macie bardzo ładne zdjęcia! Co by spamu nie było :>Ej, naskarżyłeś na mnie! Jak się zgłasza pw do moderatora?Socchi wysyła mi swoje zdjęcie w staniku, względnie jego fantazje.
co prawda nie rozumiem czym chciał zabłysnąć, ale proszę o wyciągnięcię konsekwencji, albowiem poczułem się dotknięty
Takim brakiem estetyki.Już się z Socchim jako tako pogodziłem, więc cofam co nieco, ale i tak to zostawię dla potomnych ;]
 
A różnie czasem z tą płcią jest :DA tak w ogóle jak patrze na wasze posty myślę : " Modzie widzisz i nie grzmisz " :D
 
Ech, znowu zaczyna się "rytuał godowy"... :D Wystarczy, że na forum pojawi się jakaś nowa dziewczyna, to już wszystkie samce zaczynają się dziwnie zachowywać i kicają wokół niej jak wielkanocne zajączki... :p ;D To wszystko przez to, że stosunek mężczyzn do kobiet wynosi tutaj 11:1... ;)Uważaj na nich, CassiopeiaB, to bardzo podejrzane typy... :p ]:->[size=10pt]Ach, Ci mężczyźni... tylko stosunki im w głowie. :pIwona.[/size]A bo na studiach mam specjalizację "stosunki międzynarodowe" i jakoś mi to tak weszło w nawyk... :p ;)EDIT:
Gwindor said:
Chyba jednej jedynki po lewej stronie zapomniałeś? ;p ;)
Niczego nie zapomniałem, sprawdzałem nawet w Centrum Statystyki - na jedną kobietę przypada tu dokładnie 10.9 mężczyzny... :p Inna sprawa, że dziewczyny na tym forum częściej się tylko rejestrują niż aktywnie udzielają... ;)
 
Hostile said:
Ech, znowu zaczyna się "rytuał godowy"... :D Wystarczy, że na forum pojawi się jakaś nowa dziewczyna, to już wszystkie samce zaczynają się dziwnie zachowywać i kicają wokół niej jak wielkanocne zajączki... :p ;D To wszystko przez to, że stosunek mężczyzn do kobiet wynosi tutaj 11:1... ;)Uważaj na nich, CassiopeiaB, to bardzo podejrzane typy... :p ]:->
Chyba jednej jedynki po lewej stronie zapomniałeś? ;p ;)jak już tu napisałem, to wrzuce wam za karę moje zdjęcie z otwarcia sezonu narciarskiego ;)
 
Koziek, Socchi, jeszcze jedna taka dyskusja, a lecicie na wakacje. Obaj.PS. Gwyn, po kim jak po kim, ale po Tobie się nie spodziewałem łamania regulaminu, info na PW (;
 
CassiopeiaB said:
Gatunek Mała Mi G. występuje na śląsku :p
O, intrygujące ;D (powiedział ten z Podbeskidzia).
CassiopeiaB said:
PS. Gwyn, po kim jak po kim, ale po Tobie się nie spodziewałem łamania regulaminu, info na PW (;
No co? Raz na jakiś czas trzeba :peace: :whistle:e: Pasi Ci teraz? ::)
CassiopeiaB said:
Grzmię...
Ludzie, chowajcie się, bo jak zawoła tego swojego Djinna...
 
Hostile said:
Niczego nie zapomniałem, sprawdzałem nawet w Centrum Statystyki - na jedną kobietę przypada tu dokładnie 10.9 mężczyzny... :p Inna sprawa, że dziewczyny na tym forum częściej się tylko rejestrują niż aktywnie udzielają... ;)
Warto zauważyć, że to jest brana statystyka tylko z tych osób, które podadzą płeć w profilu, zdecydowana większość tego nie robi ;)Gwyn, na PW zapraszam w razie wątpliwości :)
 
Top Bottom